Aralıklı oruç ile zayıflama serüvenim 76.1 den 60 'a 😊 en kısa sürede

Bende diyete başlayamıyorum ya. Her zaman Bi bahanem var benim. Olmuyor neden anlamıyorum gece yatacağım da sabah diyete başlayacağım diyorum, sabah olunca kendimi aç hissediyorum ve diyet yapmıyorum. Bu şekilde ne kadar devam edeceğim anlamadım. 68.200 kiloyum. Yavaş yavaş alıyorum bununda farkındayım ama geri başlayamıyorum bir türlü 😒

Dün akşam saat 21.00 dan itibaren hiç bir şey yemedim ve akşam saat 18.00 e kadar durabildim.akşam bir şeyler yedim inşallah yarın yine devam edebilirim.

Lonely single girl Lonely single girl canım nasılsın? sınavın nasıl geçti?
Teşekkürler canım iyiyim
Sınavım aslinda güzel sayılır genel kültürü fulledim ama Türkçe sorularında battık süre yetmeyince mat yapamadım.
Ama zaten muhtemelen iptal olacak olmalı hatalı sorular da vardı başka şeyler de dönüyor sanırsam yeniden gireceğiz insallan iptal olursa
Bu sefer Türkçe dersini sona bırakacağım daha güzel geçecektir:) sen nasilsin

Bende diyete başlayamıyorum ya. Her zaman Bi bahanem var benim. Olmuyor neden anlamıyorum gece yatacağım da sabah diyete başlayacağım diyorum, sabah olunca kendimi aç hissediyorum ve diyet yapmıyorum. Bu şekilde ne kadar devam edeceğim anlamadım. 68.200 kiloyum. Yavaş yavaş alıyorum bununda farkındayım ama geri başlayamıyorum bir türlü 😒
Diyet yapmayı beynin belki bir yoksunluk olarak algılıyordur. Şu andan itibaren sağlıklı beslenecegim, sağlıklı yaşayacağım, sağlıklı yaş alacağım desen? Bende işe yaradı...😍

Diyet yapmayı beynin belki bir yoksunluk olarak algılıyordur. Şu andan itibaren sağlıklı beslenecegim, sağlıklı yaşayacağım, sağlıklı yaş alacağım desen? Bende işe yaradı...😍
Gerçekten sorun tam olarak ne bilmiyorum ama şükür 2 gündür diyetteyim. Dün 21/3 yaptım, bugün 19/5 yapabildim. İnşallah yarında devam edebilirim. 2 günde biraz alıştım gibi inşallah böyle devam eder. 😊
Yemeye aşık birisi olmak çok sıkıntı gerçekten. Ama başaracağız hep birlikte

Gerçekten sorun tam olarak ne bilmiyorum ama şükür 2 gündür diyetteyim. Dün 21/3 yaptım, bugün 19/5 yapabildim. İnşallah yarında devam edebilirim. 2 günde biraz alıştım gibi inşallah böyle devam eder. 😊
Yemeye aşık birisi olmak çok sıkıntı gerçekten. Ama başaracağız hep birlikte
Ben 50+ yaşta şükürler olsun ki basaranlardanim. Bir yıla yakındır korumadayim, bu dönemde de kilo verdim. Reklamdaki gibi " genclestim resmen" 😍darısı başına...🥰

Ben 50+ yaşta şükürler olsun ki basaranlardanim. Bir yıla yakındır korumadayim, bu dönemde de kilo verdim. Reklamdaki gibi " genclestim resmen" 😍darısı başına...🥰
Şuan ki kilonuz gerçekten çok iyi. Kaç kilodan düştünüz acaba? Ve boyunuz kaç? Ben hiç tartıda 57 kiloyu gördüğümü hatırlamıyorum 😀 tebrik ederim sizi. İnşallah bizde düşebiliriz o kilolara Lonely single girl Lonely single girl 😊

Ben de guzel gidiyorum maşallah
Içine sigmadigim tshirt şu an var ya 3 beden büyük geliyor maşallah:)
Çok güzel ya. Bende daha martta Bi elbise almıştım, internetten getirttim. 42-44 beden giyiyordum o zamanlar. Ama elbise Bi geldi göğüs kısmı baya dardı resmen böyle düğmelerini asılıyordu, sanki 38 - 40 beden gibi geldi. o zamanlar giysem kesin patlardı,ama değişimle de uğraşmak istememiştim. Dün onu denedim resmen bana bol. Bol kıyafetleri zaten çok severim. Elbise de şuan da tam istediğim gibi duruyor.

Şuan ki kilonuz gerçekten çok iyi. Kaç kilodan düştünüz acaba? Ve boyunuz kaç? Ben hiç tartıda 57 kiloyu gördüğümü hatırlamıyorum 😀 tebrik ederim sizi. İnşallah bizde düşebiliriz o kilolara Lonely single girl Lonely single girl 😊
96 kiloyla başladım. Boyum
163 cm. Hedef Hep Fit başlıklı konumda ilk postta süreçten bahsettim. Diğerlerinde de günlük yiyip içtiklerimi paylaşıyorum. İstersen inceleyebilirsin canım...😊
Darısı isteyen herkese olsun...😍

Son düzenleme:
163 cm. Hedef Hep Fit başlıklı konumda ilk postta süreçten bahsettim. Diğerlerinde de günlük yiyip içtiklerimi paylaşıyorum. İstersen inceleyebilirsin canım...😊
Maşallah gerçekten çok güzel kilo vermişsiniz. Tebrik ederim sizi 😊 bizde inşallah veririz bir an önce. Ben Bi inceleyeyim hedef hep fiti

Dün de 21 saat açlık yaptım. Dün akşam 20.00 de ekmeksiz bir şekilde yemeğimi yedim sonra da ağzıma hiç bir şey almadım bakalım bugün ne kadar dayanabileceğim. Tartışmak istiyorum aslında ama regli günüm yakın o yüzden fazla falan çıkarımda motivasyonumu kaybederim diye korktuğumdan tartılamıyorum

Ya beni konunuza ekler misiniz bulamadım da konunuzu ayrıca size bikaç bişey sorabilir miyim:)

En son 11 Temmuzda 68.8 dim
Sonra dedim ya 6-7 kg almış gibi hissediyorum
Hesaplamalarıma gore doğruymuş
Tam olarak 4 günde 6 kg alıp
Ger kalan 2.5 haftada bunu verdim
Ama nasıl ac kalarak
Canim cıktı canım

Dün tartildim 68.1

Pazartesi yine hastane isim var yine tartılacağım bakalim :)

Şu an açlıktan bayılacam ama mecbur napalim

X