Aralıklı oruç diyeti birlikte başaralım mı :) ?

beklenenan41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
107
56
36
Merhaba, ben hamile kalmadan önce 65 kiloydum hamilelikten sonra malesef boğazımı hiç tutamadım hep veririm diye düşündüm, şimdi yemeyeceğimde ne zaman yiyeceğim diyerek her acıktığımda açıkcası cahilce bir hata yapıp 31 kilo aldım 96 kiloyla hamileliğimi bitirdim.10 kilosu doğumdan sonra gitti.. geriye 21 kilo kaldı eski formuma kavuşmak için ancak ben eskisindende zayıf olmak istiyorum hedef bu nedenle 60 kilo yani 26 kilo vermek..16/8 diyetine 4 gün önce başladım 11.08.2022. Günlük 10 bin adım atmaya başladım bu diyetle birlikte. Ne kadar sürede veririm bilmiyorum.Ama sonucunu ancak hedefe ulaştığımda yazacak ara bilgilendirme yapmayacağım..

Merhaba kizlar bende bugün baslayacagim aralikli oruca
3 gündür leslie ve yanında ek sporlar yapiyorum gece yatmadan yoğurt pul biber yiyorum birde soda limon yeşil çay kürüne baslayacagim bugün :KK49:akşam 8den sonra sıvı alacagim sadece birde yatmadan yoğurt kürünü yapacagim
Kilom 91:olamaz:
Boyum 162
Insallah istediğimiz kilolara geliriz:KK5:

Merhaba bende bugün başladım. Bir kaç gündür yemekleri azalttım ve şimdi rahatça aralıklı oruç yapabilirim. Az yiyerek bakalım ekime kadar ne kadar verebileceğim. Boy 1.51 kilo 68

bazı gunler 24 saatte bir yıyorum bazı gunler ıse dayanamayıp iki kere yıyorum ama iki kez yedıgım gunler bile normal yeme seklıme gore cok daha az...tartının pılı bıttı onu da halletsek merak edıorum kac gram verdım ama belım ıncelmeye basladı orası kesın...

Merhaba Arkadaşlar bende katılmak8 istiyorum. Kilomu yazmai istemiyorum. Ayda bIr tartılmak istiyorum.i

Bende başlamak istiyorum 😬 geçmişte 2020 de 34 kg vermisligim var aralıklı oruçla 3 ayda . Yalnız bir sürü rahatsızlığım ameliyat , kortizonlu iğneler vs derken sonrasında hamile kaldım ve 24 kg aldım.😬😬 10 kg gitti ama.ben 20 kg vermek istiyorum kgm u yazmayayım ama şuan , gecmiste yaptım yine yapabilirim.

Bugün başlamıs oldum kızlar
Kahvaltıda
1 yumurta
1 salatalık
Yarım domates
4 zeytin
1 tatlı kaşığı tahin pekmez🧿

dun cumartesı ıdı hep deldım dıyetımı...bır haftadır kilo vermem gerekırken 66 kılodan 67 ye cıkmısım...ama devam edıcem...benı zorlayan cocuklar...onlara yemek hazırlarken dıyetı bozuyorum yaaaç......

İyi akşamlar;
Bende bir süredir aralıklı oruç yapıyorum. Yediklerime pek dikkat etmeden ayda 1 kilo vererek şubatta 76 iken şimdi 69 oldum. Aranıza katılmak isterim. Boyum 1.70, hedef kilom 65 duruma göre 60 olabilir 🤔

Saat 12:00de ilk, 14:00de ikinci öğünümü yaptım. 2 öğün arasını daha geniş yapmak isterdim fakat işim bugün buna izin verdi. Yarım sabah 06:00 civarı ilk öğün gösteriyor ama muhtemelen yine 12:00 gibi ilk öğünümü yerim

Saat 12:00de ilk, 14:00de ikinci öğünümü yaptım. 2 öğün arasını daha geniş yapmak isterdim fakat işim bugün buna izin verdi. Yarım sabah 06:00 civarı ilk öğün gösteriyor ama muhtemelen yine 12:00 gibi ilk öğünümü yerim
16/8 yapmaya çalışırken yine 22/2 oldu

Merhaba, bugün 23. Günüm 5 kilo verdim. Yemeği kısmadım hergün 10 bin adıma devam sizde durumlar nedir ?
Merhaba. Devam ediyor musunuz sonuçlarınız nasıl? Ben de dün aralıklı oruca başladım bugün de spora başlayacağım. 7/17 gibi bir düzenim var, 2 öğün normal ev yemeği yiyorum abartmadan

X