Aradiginiz sarkilar,istek parcalar,sorular buraya

Kızlar bende bu aralar çok popüler olan club müzik tarzı bi şarkı var yabancı onu arıyorum..
Hiç bi kelimesi aklımda değil netten araştırdım ama bulamadım
Şarkıyı adam söylerken bi kadın aaaaa aaaa eeaa aaa diyordu açıklamam malesef bunla sınırlı sempatiksalakcinni
Biraz zor olacak ama bu şarkıyı bilen varsa söyleyebilir mi?bilmiyorumkismile

kızlar starda zuhal topalla izdivaçta nikahınıda kıyarım hükümetinide elbet çıkar birisi kız tarafından tamda bilmiyorum bu şarkıyı bilen varmı kim söylüyor

yaaaa bende arıyorum bakmadık yer kalmadı NOUVELLE VAGUE diye bayan sesine benziyor tüm şarkılarına nerdeyse baktım yok yok yok sesi aynen o ama bulamıyorum hadi kızlar bilen varsa yazın lütfennnn

The Greenhornes [Feat. Holly Golightly] - There Is an End buna da benziyor

Kızlar bende bu aralar çok popüler olan club müzik tarzı bi şarkı var yabancı onu arıyorum..
Hiç bi kelimesi aklımda değil netten araştırdım ama bulamadım
Şarkıyı adam söylerken bi kadın aaaaa aaaa eeaa aaa diyordu açıklamam malesef bunla sınırlı sempatiksalakcinni
Biraz zor olacak ama bu şarkıyı bilen varsa söyleyebilir mi?bilmiyorumkismile

timbaland & keri hilson---THE WAY I ARE olabilir (((remix de o aaaa aaa sesleri daha belirgin)))boshayallersmile

kızlar fanta reklamındaki müzik var ya you make me wanna feel tough diyor,onu nasıl indirebilirim?

kızlar tvde reklamda çıkıyo bakugan savaşçıları fon müziği kime ait?

birde coca cola zero lamborghini kazanma şansı reklamlarında dönen fon müziğii kiminn

lütfen yardımcı olunbilmiyorumkismile

Kızlar son zamanlarda çalan hit bir dans müzigi var.. girişi tiz bir şekilde tek tek melodik calıyor.. bilen vardır belki..Partilerde falan sözsüz.

Kızlar ya çok güzel bi şarkı vardı eski iş yerimdeyken dinlediğimiz ama ismini bilmiyorum.Yabancı bir parça İspanyolca olabileceğini düşünmüştük.Müthiş bir şarkı.Buram buram isyan,aşk acısı hissediyorsunuz dinlerken.O kadar muhteşem ki.Aşk acısını iliklerinize kdaar yaşıyorsunuz sözlerini bilmeenizde.Şimdi sizden yardım istiyorum bir tahmininiz var mı şarkıyla ilgili? Nasıl bulacağımı bilmiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim dostlar..

Kızlar ya çok güzel bi şarkı vardı eski iş yerimdeyken dinlediğimiz ama ismini bilmiyorum.Yabancı bir parça İspanyolca olabileceğini düşünmüştük.Müthiş bir şarkı.Buram buram isyan,aşk acısı hissediyorsunuz dinlerken.O kadar muhteşem ki.Aşk acısını iliklerinize kdaar yaşıyorsunuz sözlerini bilmeenizde.Şimdi sizden yardım istiyorum bir tahmininiz var mı şarkıyla ilgili? Nasıl bulacağımı bilmiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim dostlar..

Gipsy Kings No volvere
olabilir

kızlar slow bi şarkı var ya en sana aşık sen bana aşık oturup birlikte ..böle adını bilmiyorum kim sölüyor
ne olur yardımcı olun

X