aquafilling hakkında

Merhaba canım. Aquafilling dolguyu nazolabial çizgiye mi yaptırdın. Neden pişmansın ??
Yuzumu yamulttu evet nazobial dada var yanak altindaki cukurluktada var zaman gectikce dolgu aşagiya inmeye başladi ve yuzum sarkiyor sendeki dolgudami aquafilling? Be zaman yaptirdin hic eridimi

Yuzumu yamulttu evet nazobial dada var yanak altindaki cukurluktada var zaman gectikce dolgu aşagiya inmeye başladi ve yuzum sarkiyor sendeki dolgudami aquafilling? Be zaman yaptirdin hic eridimi
Bendeki aquamid dolgu. 14 yıldır var. Erimedi. Aslında yer değiştirmemesi lazımdı. Ne zaman yaptırdın ?

Yani benden başka shaban soy isminde kimse olmadiği için sadece ben çikiyorum

Yani benden başka shaban soy ismi olmadigi icin

Sanirim siz benim facebook konusunu yalniş anladiniz.. isterseniz burdanda konuşuruz benim icin sorun olmaz.. oncelikle siz yuzunuzun nerelerine uyguladiniz.. ben mesela ilkin elmacik kemiklerimin alt kisminda zayifliktan olan çukura yapmistim.. cokta iyiydi daha sonra yuzumde sivilce cikti esim sivilceyi sikarken dolguya denke gelmis yuzum odem topladi davul gibi oldum doktora gittim odemi çikaracaz dedi odemle beraber tek tarafin dolgusu çikti.. bir taraf zayif bir taraf kilolu kaldi.. bende tekrar ayni doktora gidip inen tarafi tekrar doldurmasini soyledim ama oteki ile aybi yerden yapmadi elmacik kemige dogru çikti ve agzimin kenarina yapti elleri kirilasica bildigin yamuldum, iki tarafi eşitlemek adina ha o yanaga ha şu agiz kenarinada biraz derken berbat oldum... çok araştirdim banada cerrahi işlem dendi ama radyofrekans diye bisey varmiş bunun eritme ihtimali varmiş diye duydum.. ama şuan hamilelik aşamasinda oldugum icin bende bisey yapamiyorum ustelik daha yeni hamileligim.. ama sana radyofrekansi tavsiye ederim cok kisiden dolguyu erittigini duydum... mesela şuan yuzumde dolgu olmayan bolgelerde şişlik var sanki icinde hava varmiş gibi duruyor sendede bu varmi sen nerelere yaptin
çok geçmiş olsun aqua doğrudan kurtulabildinizmi bir çaresi yöntemi varmı kurtulmanun

benimde göğüslerimde var 9 sene önce yaptırmıştım hiçbir yan etki görmedim ancak eriyeceğine memem zaman geçtikçe yavaşta olsa büyüme gösterdi ilginç. fikri olan var mı bu konuda? ultrason falan çektirdim korkudan şimdilik bişey yok

X