Antidepresan bana kilo aldırıyor :(

aysgla

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
267
-48
25
Arkadaşlar antidepresan iştahımı çok açtı başta dikkat etmedim kilo aldım . Şimdi yemek yemiyorum kendımı aç bıraksam da resmen kilo almaya devam ediyorum ben bu işten bişey anlamadım . Çok moralim bozuk özgüvenim düştü . Ağlıyorum . Ne yapmam gerekiyor. Zayıflamak için önerisi olan var mı ? Tedavim birkaç aya biticek muhtemelen veririm ama sonrasında hamılelik düşündüğümden hızlıca vermek istiyorum. 56 dan 65 e çıktım 7-8 ayda 😞

Abim de kullanirken oyle olurdu. Kilo harici odem de cok yapiyor onlar biraz da onun etkisi vardir evet yemeseniz de kilo aldirma etkisi var bence abim de az yerdi cunku. Sabredin tedaviniz tamamlaninca duzelecektir

Arkadaşlar antidepresan iştahımı çok açtı başta dikkat etmedim kilo aldım . Şimdi yemek yemiyorum kendımı aç bıraksam da resmen kilo almaya devam ediyorum ben bu işten bişey anlamadım . Çok moralim bozuk özgüvenim düştü . Ağlıyorum . Ne yapmam gerekiyor. Zayıflamak için önerisi olan var mı ? Tedavim birkaç aya biticek muhtemelen veririm ama sonrasında hamılelik düşündüğümden hızlıca vermek istiyorum. 56 dan 65 e çıktım 7-8 ayda 😞
Bunu doktoruna bildir aynı sorunu kardeşim yaşadı ilaç değişikliği yapıldı hatta ilacı iştahını kesti bı 10 kilo verdi

Ben de antidepresandan kilo aldım farkında degildim ama çok yiyodum heralde,kafama taktikça daha çok yiyesim geliyo bende de özgüven sıfır napcam bilmiyom ilaçlari mecbur kullanıyorum

X