Nişan Antepli ve Urfali olaniniz var mi kizlar?- tesaduf mu?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
196
80
24
Kizlar hepnize iyi geceler. Ben 21 yasinda üniversite öğrencisiyim. Aynı bölümden yüksek lisans öğrencisi bizden sonra siz geleceksiniz iyi çalışın vs diyerek notlar icin numarasını vermişti. Ben genelde not uzerine konustugum icin bu bir süre sonra iltifatlara basladi. Yok cok dikkat çekme diye , geleceğin annesi anneler günün kutlu olsun diye yazıyordu boyle. Sonra yanlislikla attugim mesaji sildigim icin ben sana attigin mesajı silme demedim mi dedi numaralari sildikten 7 gun sonra fake hesaptan özür dilerim hanımefendi yazdı. Ardindan (yarı urfa yari antepli olduğu için) Antepten ve irfadan - akrabalarindan, tanidilarindan takipler almaya basladim. Mesajlar da dahil. Sevgili bile olnadik dusunun. Daha bugun ne hikmetse 1000 i ortak tanidiklari olan kiz hesabi yazdi. Tanisalim kiz kiza muhabbet edelim diye. Sonra birden erkencisin erken uyanmışsın bugun yazdı. Bu durumdan bahsedince aferin akilli kizsin yazip gulucuk koydu. Sonra hangi renk sevdiğimi afedersiniz ic çamaşırında bir kız olarak siyah ve kirmiziyi severim vs yazdi. Bazi fiom tarzlarini izleyip izlemedigimi sordu tepki gosterdim haliyle . Az once de senib istedigin gibi soguk ve mesafeli yaziyirum yazmış. Yengesi de takip atti az önce. Bu çocugun niyeti ne ? Bu kadar antep -urfa takipleri msjlari tesaduf mu Allah askina? Benim ondan baska orali tanidigim yok.... sizce ne yapiyor?

Niyeti mi ne🤦‍♀️🤦‍♀️ çok açık değil mi... senden iyi ya da kotu cvp aldıkça sana yazmaya akrabalar eklemeye devam edecek. Onun derdi iyi konuşman degilki , sadece bişey söylemen. Iletişim kurmaya çalışıyor ordan burdan. Hicbir şey yazmayıp, dersle ilgili dahil, iletişimi kesersen, belki önce çok yazar, sonra bakıyor cvp yok mecburen yazmayı keser.

Niyeti mi ne🤦‍♀️🤦‍♀️ çok açık değil mi... senden iyi ya da kotu cvp aldıkça sana yazmaya akrabalar eklemeye devam edecek. Onun derdi iyi konuşman degilki , sadece bişey söylemen. Iletişim kurmaya çalışıyor ordan burdan. Hicbir şey yazmayıp, dersle ilgili dahil, iletişimi kesersen, belki önce çok yazar, sonra bakıyor cvp yok mecburen yazmayı keser.
Zaten yazmiyorum kendisine. Bu hic normal degil. Artik urkmeye basladim.

Ne diye böyle gereksiz insanlarla gereksiz muhabbet
Saçma ve gereksiz geldi bana her şey k bakma
Bncede ama tukenmito
Hala anlamadim niyetini gerçekten bak. Çözemiyorum artik... takinti mi aence?

Bncede ama tukenmito

Hala anlamadim niyetini gerçekten bak. Çözemiyorum artik... takinti mi aence?
Niyeti kötü canım. Iyi olan biri daha makul şekilde iletişim kurar seninle. Kibar yaklaşır. Seni urkutmemeye çalışır. Ince davranışlar sergiler. Kelimelerini özenli seçer. Kısaca sana prensesmissin edası yapar ki sen de o kibarliga karşılık ver diye. Bu bildiğin saçmalamış.

Ay sapık mıdır nedir? Her yerden engelle, soracağın bir şey yok. Her şeyi geçtim elin adamı sana ne cüretle iç çamaşırında şu bu renkleri severim diyebiliyor, aleni taciz ediliyorsun.

Ay sapık mıdır nedir? Her yerden engelle, soracağın bir şey yok. Her şeyi geçtim elin adamı sana ne cüretle iç çamaşırında şu bu renkleri severim diyebiliyor, aleni taciz ediliyorsun.
Bana bunları yazan bir kız hesabi. Ama hep ortak cevre ekli. Birde bugun erkencisib, erken uyanmussin yazfi. Dusun hic tanimadigun bir kiz sana neden hangi renkleri sevdiğini sorsun? Ozel kiz rengiya vs desin hepsuni geçtim benim uyanis saatimi nerfen bilsin?

Bana bunları yazan bir kız hesabi. Ama hep ortak cevre ekli. Birde bugun erkencisib, erken uyanmussin yazfi. Dusun hic tanimadigun bir kiz sana neden hangi renkleri sevdiğini sorsun? Ozel kiz rengiya vs desin hepsuni geçtim benim uyanis saatimi nerfen bilsin?

Kimse kim. Kadın ya da erkek özel hayatın hakkında her detayı biliyor ve sana özel hayatınla ilgili detaylar soruyor, çevresinden kişiler seni eklemeye kalkıyor. Taciz bu.

Kimse kim. Kadın ya da erkek özel hayatın hakkında her detayı biliyor ve sana özel hayatınla ilgili detaylar soruyor, çevresinden kişiler seni eklemeye kalkıyor. Taciz bu.
Engelliyorum zaten. Artik kufur de edeceğim. Cok mantiksiz cok sacma. Sevgili vs bile olmadik dusun yaa

Ben yüksek lisansa hazırlanıyorum
Yüksek lisansı tanımadığınız biriyle not alışverişi yapmak için numara vermeden de sosyal medyada eklemeden de yapabilirsiniz. Yetmiyor ortak tanıdıklar dan gelen istekleri de kabul edip sohbete başlıyorsunuz kız erkek fark etmez etkileşimde bulunmak istemeseniz engellersiniz yani hem iletişime açık olup hem bilgi edinmesine yazıp etmesine şaşırıyorsunuz büyük bir tehlike hissediyorsanız şikayette bulacağınızı bildirin

Daha önce de açtınız bu konuyu, verilen cevapları mı idrak edemediniz? Ayrıca başlıkla konunun ilgisi ne? Antepliler size nasıl yardımcı olacak burada? 🤦🏻‍♀️ Manyağın birine çatmışsınız işte. İstek yollayanları kabul etmeyin, mesajlara cevap vermeyin. Bir süre sonra sıkılır bırakırlar.

Daha önce de açtınız bu konuyu, verilen cevapları mı idrak edemediniz? Ayrıca başlıkla konunun ilgisi ne? Antepliler size nasıl yardımcı olacak burada? 🤦🏻‍♀️ Manyağın birine çatmışsınız işte. İstek yollayanları kabul etmeyin, mesajlara cevap vermeyin. Bir süre sonra sıkılır bırakırlar.
Idrakla ne alakası var? Yeni uye oldygum yaziyordur heralde. Ayni anda yablislikla 2 3 kinuta da sormuşum kaldiramadim da sorulari .

Cnm yaa sen ondan daha çok takıyorsun emin ol. Korktuğun bişey mi var daha Farklı bişey örneğin sana zarar vermesi filan mı geçiyor aklından. Burda söyleyemediğin bişey varda emin mi olamıyorsun.yapacağın şey belli takıntı mı diye soruyorsun evet takıntılı senle bi şekilde iletişime geçmeye çalışıyor net. Sende böyle bi manyağı istemiyorsan hesaplarını dondur numarasını engelle gerekirse büyüklerine söyle. Geçen seferde aynı şeyleri yazdım yaşın küçük üzülüyorum böyle kızlara. Biz sabaha kadar manyak desekte bu adama sen bu önlemleri almasan boş yani.

Y
Cnm yaa sen ondan daha çok takıyorsun emin ol. Korktuğun bişey mi var daha Farklı bişey örneğin sana zarar vermesi filan mı geçiyor aklından. Burda söyleyemediğin bişey varda emin mi olamıyorsun.yapacağın şey belli takıntı mı diye soruyorsun evet takıntılı senle bi şekilde iletişime geçmeye çalışıyor net. Sende böyle bi manyağı istemiyorsan hesaplarını dondur numarasını engelle gerekirse büyüklerine söyle. Geçen seferde aynı şeyleri yazdım yaşın küçük üzülüyorum böyle kızlara. Biz sabaha kadar manyak desekte bu adama sen bu önlemleri almasan boş yani.
a bir suru haber vs izliyoruz. Insan bir urkmuyor degil. Ama o kendi hesabindan yaomiyor işte. O yuzden nadil o oldugunu anlatacağım? Benle iletisime gecse nolacsk ? Yok ne olabilur ne umuyor ki abla? Kucuk de degilim o kdr 21 yasindayim😳😁 o davar 24 yasinda

Y

a bir suru haber vs izliyoruz. Insan bir urkmuyor degil. Ama o kendi hesabindan yaomiyor işte. O yuzden nadil o oldugunu anlatacağım? Benle iletisime gecse nolacsk ? Yok ne olabilur ne umuyor ki abla? Kucuk de degilim o kdr 21 yasindayim😳😁 o davar 24 yasinda
Haklısın korkmakta ülkenin durumu ortada çoğu ceza bile almıyor. Sen başka hesaplardan yazıp yazmadığını böyle anlayamazsın zaten. Sana demek istediğim böyle sende çok takarsan ruh sağlığın bozulur hesabını dondur başka bi adla hesap aç kendine. Seni Farklı Farklı yerlerden ya da numaralarda ararsada engelle hepsini gerekirse dediğim gibi hattını da değiştir. Yok eğer sen daha sana zarar vermesinden korkuyorsan şüpheye düşmüşsen mutlaka büyüklerinle paylaş

X