Gelinbaşı ve Gelin Tacı antaresin karşısındaki esta kuaföre giden var mı?

Ya birebir gidip görüşmedim canım ben ankara konağı nin anlaşmalı kuaförü oraymış en yakın arkadasimin ablası dün evlendi onlarda orada yaptırmis benim için numaraları almışlar saç ve makyaj için hangisi iyiyse onlar ayarladım dedi arkadaş bende 1 aya görüşmeye gidicem :) randevu alıcam bakalım o zaman yazarım canım fiyatları suan kimseyle görüşme yapmadım daha

Esta bayan erkek bir kuaför zaten ama takma kirpik makyaj dahil değilmiş Nedime saçı dahil ama makyajı da dahil değilmiş mesela

Gelin saçı makyajı prova total 230 a ayarlamışlar esta yi ama makyaj porselen değil

Kızlar ben de Esta ile telefonda konuştum, makyaj ve saç 550 TL imiş ama neler dahil hiç sormadım, bilen var mı??

güncel olarak bilgisi olan var mı arkadaşlar, ben şu an izmirdeyim, düğünüm ankarada olacak. ancak böyle internetten araştırabiliyorum her şeyi :KK43: deneyimleri olanlar memnun kaldılar mı, fiyat nedir vs

güncel olarak bilgisi olan var mı arkadaşlar, ben şu an izmirdeyim, düğünüm ankarada olacak. ancak böyle internetten araştırabiliyorum her şeyi :KK43: deneyimleri olanlar memnun kaldılar mı, fiyat nedir vs

canım ben hem düğünümde hem de fotograf çekiminde Esta'daydım, düğünüm haftaiçi olmasına rağmen inanılmaz kalabalıktı, haliyle adamların öyle gelin nazı çekelim, özel hissettirelim vs. gibi durumları yok, hızlıca işlerini yapıp geçmeye bakıyorlar. dediğim gibi inanılmaz kalabalık oluyor, oturacak yer bulmakta zorlanıyorsun, ee haliyle insan sinir oluyor. saç olayı da normal işte herkesin yaptıgı kadarlar bence, çok strese girme, inan tüm kuaförler aynı şeyi yapıyor.

canım ben hem düğünümde hem de fotograf çekiminde Esta'daydım, düğünüm haftaiçi olmasına rağmen inanılmaz kalabalıktı, haliyle adamların öyle gelin nazı çekelim, özel hissettirelim vs. gibi durumları yok, hızlıca işlerini yapıp geçmeye bakıyorlar. dediğim gibi inanılmaz kalabalık oluyor, oturacak yer bulmakta zorlanıyorsun, ee haliyle insan sinir oluyor. saç olayı da normal işte herkesin yaptıgı kadarlar bence, çok strese girme, inan tüm kuaförler aynı şeyi yapıyor.
saç- makyaj fotoğrafı görebilir miyim acaba? kalabalık olması kötüymüş, haftasonu olacak bi de benimkisi... aradım fiyat aldım, facebooktaki fotoları da güzel duruyor ama muamele de önemli bence, zaten her açıdasn stresli bi gün olacak sanırım :KK43:

selam kızlar bende hem foto çekimi hemde düğünde saçımı esta kuaföre yaptırdım.
tekli kirpiklerin tanesi 2 tlydi.bana sadece takma kirpikler ekstra 100tl ye maloldu.
yukarıdaki postta yazan Meral Ak ın söylediklerine tamamen katılıyorum. İlk defa gidiyorsanız eğer gelinsin ayrı ilgilenelim, nazını çekelim gibi şeyleri yok. Siz ordayken sürekli müşterilerinden biri gelirse bunu alenen şahit olacaksınız :) makyaj malzemelerinin tamamı profesyonel kullanılan ürünler değil. Sadece fondoten kryolan o kadar. Yüze sıkılan makyaj sabitleme spreyi flormar mesela:) Sadece beğendiğim şey orda gelinliği giydirmede yardımcı Ayşe hanımdı:)

selam kızlar bende hem foto çekimi hemde düğünde saçımı esta kuaföre yaptırdım.
tekli kirpiklerin tanesi 2 tlydi.bana sadece takma kirpikler ekstra 100tl ye maloldu.
yukarıdaki postta yazan Meral Ak ın söylediklerine tamamen katılıyorum. İlk defa gidiyorsanız eğer gelinsin ayrı ilgilenelim, nazını çekelim gibi şeyleri yok. Siz ordayken sürekli müşterilerinden biri gelirse bunu alenen şahit olacaksınız :) makyaj malzemelerinin tamamı profesyonel kullanılan ürünler değil. Sadece fondoten kryolan o kadar. Yüze sıkılan makyaj sabitleme spreyi flormar mesela:) Sadece beğendiğim şey orda gelinliği giydirmede yardımcı Ayşe hanımdı:)

aynen kimsenin sizi salladığı yok, çalışanlar mutsuz, en güzel gününüz kabusa dönebilir çünkü oturacak yer bile yok. işlerini iyi mi kötü mü yapıyorlar bilemedim ama 10 tane gelini aynı gün alalım parayı götürelim mantığı var.

hatta size çok ilginç anımı anlatayım, saçım bittikten sonra eşimi beklerken arkadaşlarımla sigara içmek için dışarı çıktık, dükkanın önünde koltuklar var, çalışanlar oturmuş sigara içiyorlardı, yazın ortası sıcak ve üstümde gelinliğimn var, arkadaşlarımda abiyeli elbiseleleri ile adamalar hiç istiflerini bozmadı, gayet yayıla yayıla sigaralarını içip içeri girdiler. ne yer verme oldu ne de başka bir nezaket gösterisi. bence bu çok ayıp bir şey. o yüzden fotograflara ve cazip fiyatlara kanmayın derim. insan o gün özel hissetmek istiyor ama adamların umrunda bile olmuyorsunuz ve evet makyaj malzemelerinin arasında gayet dandik ürünler vardı.

X