Göz Makyajı antalyada kaş aldıracak düzgün kuaför

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ecrnece

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2015
50
16
34
Arkadaşlar merhaba,

Antalya'da kaş aldırabileceğim düzgün bir kuaför biliyor musunuz?konyaaltı ve lara tarafları olmasın lütfen oralar bana uzak. üniversite civarları,dokuma tarafları,kültür mahallesi civarları tercihimdir. Bu civarlarda olmasa da kesinlikle çok iyi dediğiniz biryer varsa o da kabulümdür :):)
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:)

Canım Her gittiğimde kaş seklinin farklı çıkmasını istemiyorsun sanırım, bende uyuzum bu duruma. Yapmak için yapıyor çoğu kuafor Antalya'dan sonra 1 yıl Burdur da kaldim, orada da Nereye gittiysem çözüm bulamadım. En sonunda Cozumu ayda 1 kez Antalya'ya gelip Betül hanıma uğramakta buldum. Eşimin işi dolayısıyla böyle bir firsatim oldu, bende tüm gün diğer islerimi, alisverislerimide hallettim, arkadaşlarımla görüştüm felan. Aslında bir bakıma burdurdan uzaklaşmakta iyi geldi hani . Bu arada döndüm sonunda Antalya ya ;-)Neyse kaşa donelim Betul hanımı Makyaj Antalya diye bulursun, Arada bir gittigimde Cildimi de temizletiyorum, iyi geliyor, yüzüm ışıl ışıl eve döndüğüm zaman komşularım soruyor ne yaptırdın diye söylemiyorum kaş aldırdım rengim açıldı diyorum :KK70: :B

Son düzenleme:
X