Antalya'da iğneli epilasyon yapan yerler?

sensational

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
1.161
470
Herkese merhaba, daha önce iğneli epilasyona İstanbulda gidiyordum. Fakat şu anda Antalya'da yaşadığım için iğneliye burada devam etmem gerekiyor. Ama buraya henüz yabancıyım o yüzden iğneli epilasyon konusunda hangi güzellik merkezi iyidir bilemiyorum. Bu yüzden mecburen tüylerimi (her ne kadar yanlış olsa da) ağda ile alma durumunda kaldım son birkaç aydır. Ama burada işinin ehli olan bir yer bulursam gitmeyi düşünüyorum. Evet kızlar var mı öneriniz?

Merhaba dk ya mı gittiniz, dökülme nasıl memnun musunuz
Merhaba, dk'ya da gittim ama bir daha gitmem çünkü sadece yüz bölgesine yapıyorlarmış diğer bölgeler estetiğe kayıyormuş. Ben telefonda arayıp randevu alırken bunu söylemediler bana, hani bilseydim gitmezdim uzak kalıyor çünkü oturduğum yere. Uygulamayı iyi yaptılar yani iz falan kalmadı, bir de ben bilmediğim için tek seferlik bana yaptıklarını söylediler yoksa normalde yapmıyoruz sadece yüz bölgesine yapıyoruz dediler. Ama burada ilk gittiğim yere göre daha fazla alana uygulama yapıldı, hızlı çalışıyorlardı yani. Yüz bölgesi için gidecekseniz tavsiye ederim ama diğer vücut bölgelerine uygulama yapmıyorlarmış.

Merhaba, dk'ya da gittim ama bir daha gitmem çünkü sadece yüz bölgesine yapıyorlarmış diğer bölgeler estetiğe kayıyormuş. Ben telefonda arayıp randevu alırken bunu söylemediler bana, hani bilseydim gitmezdim uzak kalıyor çünkü oturduğum yere. Uygulamayı iyi yaptılar yani iz falan kalmadı, bir de ben bilmediğim için tek seferlik bana yaptıklarını söylediler yoksa normalde yapmıyoruz sadece yüz bölgesine yapıyoruz dediler. Ama burada ilk gittiğim yere göre daha fazla alana uygulama yapıldı, hızlı çalışıyorlardı yani. Yüz bölgesi için gidecekseniz tavsiye ederim ama diğer vücut bölgelerine uygulama yapmıyorlarmış.
Teşekkür ederim cevabınız için yüz için istemiyorum. Peki vücut için bir yer buldunuz mu?

Teşekkür ederim cevabınız için yüz için istemiyorum. Peki vücut için bir yer buldunuz mu?
Merhaba, ne demek rica ederim. Meliderm diye bir güzellik merkezine de gittim ama Ankara'da gittiğim yere göre daha yavaş çalışıyorlarmış gibi geldi bana. Belki de yapan kişinin tecrübesi azdı bilemiyorum ama tekrar Meliderm'e gitmeyi düşünüyorum çünkü az bir şey kaldı benim

Antalyada hala iğneli epilasyon için aranan kan bulunamadı galiba, gidilecek yeri şimdilik bilmiyorum (deneyimlediğim bir yer var memnun kalırsam yazacağım) ama kesinlikle gidilmemesi gereken bir yer varsa, AURAFORM’dur. Hayatımda kendime yapmış olduğum ikinci en büyük kötülük bu salonda iğenli epilasyona başlamaktı. Kızlarımm ben bu salonda tam 24 kez iğneli epilasyon seansı gördüm, bu rakam gerçekten şaka değil tam YİRMİ DÖRT kez yani bu rakam benim tam bir buçuk yılımı aldı. Sonuç diye merak edecek olursanız, hiçbir sonuç almadım. Gelelim bu süreç içinde nasıl manipüle edildiğime; gidenler çok iyi bilir ki Şeyda hanım zaten diliyle insanları çok iyi manipüle edecek birisi, mütevazilik zaten 0(SIFIR) sürekli danışanlarına kendini övmekten başka hiçbir şey yapmayıp, herkese aynı şeyleri söyleyip kandıran birisi. “buraya gelip tüyleri bitmeyen kimse olmadı” buraya giden herkes bu cümleyi en az bir kere duymuştur. Hayır, oldu.. benim tüylerim bitmedi. Kendisinin uydurduğu bir diğer palavra seans aralıklarının 21 günü geçmemesi geçerse bu sürecin 4 seans daha uzadığını/uzayacağını söylemesi, kesinlikle böyle bir şey yok. Amacı sadece daha fazla para kazanabilmek. Ablam İstanbulda benden bir ay sonra iğneli epilasyona başladı sadece 8 seansta tüm yüz tüylerinden kurtuldu(izsiz). Ben ise tam 24 seans düşünün yani. En son gittiğimde dakika fiyatı 17₺ olmuştu. Kendisi inanılmaz hızlı çalıştığını, hatta türkiyede bu işi en hızlı kendisi yaptığını o yüzden başka hangi kliniğe gidersek gidelim daha fazla para ödeyip sonuç bile alamayacağımızı söyledi. Şeyda hanım hiçbir eleştiriyi kabul etmeyen birisi. Kendisini eleştirmeye kalkarsanız para verdiğiniz klinikte azarlanırsınız, iz konusuna gelecek olursak ben de iz kaldı ben yüzüme yaptırıyordum, açıkcası çok pişmanım en kısa zamanda bir dermatologla görüşeceğim bu konu hakkında, umarım geri dönüşü olabilir benim için. Son olarak bu kliniğe devam eden kızlarım, lütfen gitmeyin ilk başlarda tüyleriniz azalıyormuş gibi gelecek fakat bitmiyor, şeyda hanımın instagram sayfasına bakarsanız hala aşağılarda paylaştığı fotoğrafları güncelmiş gibi paylaştığını kendi gözlerinizle göreceksinizdir zaten, kendisi size şey diyordur zaten “o kadar yoğunum ki canım instagrama post bile yükleyemiyorum, aslında paylaşılacak bir sürü fotoğraf var” ama ne hikmetse hiçbiri ortada yok! Kendisi de bu yorumu okuyup iğneli epilasyonunuzu yaparken bu yorumu size anlatabilir 😅 kendisi çok sever öyle şeyleri…

X