antalyada göğüs küçültme ameliyatı olan warmıı??

meryy91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
57
0
mrb ben gögüslerimi küçültmek istıyorum. antalyada bu amelıyatı olan varmı? bana doktor önerebilecek birisiiiiiii:)

mrb ben gögüslerimi küçültmek istıyorum. antalyada bu amelıyatı olan varmı? bana doktor önerebilecek birisiiiiiii:)

kopy var forumda antalyada amelıyt oldu gogus buyutme.. memnun doktorundan onla gorusup amelıyat oldugu doktorun adını sorabılırsın..

canım sen küçültme demişsin ben büyütme oldum ama dr.lar zaten hepsini de yapıyor, sana larada A Plast var orayı öneririm, orada 3 dr.var, 2si kardeş.Ama ben diğerine oldum.Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.Ameliyatı Medical Parkta yapıyor.

ben 3 ay önce oldum üniverste hastanesnde ameliyatı dr koray coşkunfırat gerçekleştirdi çok memnunum 22 yaşındayım evliyim bebeğim olmadığı için korkmuştum emziremem diye ama hiçbir sorun çıkmayacakmış süt bezlerm korunmuş eskiden evden dışarı bile çıkmak istemezdim şimdi çooooook rahatım hemde süperr oldular eğer halen ameliyat olmamışsan yardımcı olabilirim yada başka küçültmek isteyen arkadaşlar varsa:KK64:

@tatlırüya

sitede yeni olduğum için özel mesaj hakkım yok burdan yazmak zorunda kaldım

dr koray coşkunfırat çok iyi birisi ben çok memnun kaldım hafta içi hergün tıp fakültesinde bulabilirsin özel muayenesi var tabiki tıp fakültesini arayıp öğretim üyesi randevusu kısmından girip randevu alabilirsin özel muayenesi tahminmce 140 yada 150 olması lazım benim raporum vardı o yüzden sigorta karşıladı xxxxxxxxxxxistersen burdan da ulaşabilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
ben 3 ay önce oldum üniverste hastanesnde ameliyatı dr koray coşkunfırat gerçekleştirdi çok memnunum 22 yaşındayım evliyim bebeğim olmadığı için korkmuştum emziremem diye ama hiçbir sorun çıkmayacakmış süt bezlerm korunmuş eskiden evden dışarı bile çıkmak istemezdim şimdi çooooook rahatım hemde süperr oldular eğer halen ameliyat olmamışsan yardımcı olabilirim yada başka küçültmek isteyen arkadaşlar varsa:KK64:

Mrb.Bende göguşlerimi çokdan kuçultmek istiyordim,okub dr.Korayi unv.buldik,ama siz dediyiz gibi sigorta karşilamezmiş,yani sigorta bağ-kur le hıç alekesi yokmiş.

fıyatı ne kadardı cnm ?

Mrb.Bende göguşlerimi çokdan kuçultmek istiyordim,okub dr.Korayi unv.buldik,ama siz dediyiz gibi sigorta karşilamezmiş,yani sigorta bağ-kur le hıç alekesi yokmiş.

sigortan varsa ve belirli şartları var onlarda sende varsa büyüklüğünn ölçüsü mesela ozamn karşılıyor nasıl karşılamaz ya sen araştır iyice

merhaba,
antalyada arkadaşım ve annesı sigorta hastanesinde ücretsiz kucultme yaptırmıslardı..ama cıddı buyuk olması sart.rapor gerekıyor..

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bnmde cok büyük üstelik fizik tedaviden raporumda var doktor benden ilk önce raporun varsa 1500 yoksa 2500 dedi ve en az 3 ay sonraya gün verdi temmuzun 20 de olucakttım ama doktor doçent olmuş ve yurt dışına cıkıp geleceği söylendi ameliyatım iptal oldu ayın 26sında gel dedi temmuzun gittim bu sefer zam oldu falan dedi benden 5000 tl istedi sizce şikayette bulunayım mı üniversite hastanesi ve annem orda personel oldugu halde böyle

ben sadece 40 tl ödedim oda ameliyatta kullanılan dikiş malzemesine

ayy cok sevındım cnmm cok sagol :) senınle nasıl iletişime gecebılırım ya bende bu yaz kesın olucam ınsallh. sıgorta karsılayacagına nasıl karar verıldı heyet raporu dıye bişi oldu mu ? amelıyat tarıhını cok uzaga atmazlar ınsallh senn nasıl oldu anlatırmısın tatlım ya

merhaba bende koraya ameliyat olmak istiyorum meme küçültme. Özelden yazıcaktım ama henüz yazma hakkım yok. Rica etsem senden bana özelden bu ameliyatı ne kadara oldun şuna memnun musun yazar mısın ? Malum bu ameliyat bi kere yapılcak ve olmadan önce iyice araştırmak istiyorum. Özellikle fiyatını yazarsan çok yardımcı olursun bana :)

aekadaşlar bende gögüs küçültürmek istiyorum Asım beye bilgisi olan var mı ben daha evlenmedim ama gögüslerim sarkık ve çok büyük çok rahatsızım

Merhaba ben Hakan Demire meme küçultme yag aldirma lazer lipoliz ve karın gerdirme ameliyati oldum.... Meme küçültme de hic bir ağrım sızım olmadi karin bolgesinde de oturuo kalkarken kas agrilari oldu 10 günkadar.... Sirt agrilari aninda yok oluyor insan kendini aktif ve daha genc hissediyor.. Bu arada 36 yasinda 2 cocuk annesiyim.. 2 cocuk dogurdum yaklasik 4'5 sene araliksiz emzirdim ve simdi vucudum dogumlardan onceki halde...mutluyum .Ameliyat olmadan önce Hakan Demirle birkez görüşmeden karar vermemenizi öneririm çunku bende yanılgıya düşüp daha az tecrübeli birine az daha ameliyat oluyordum….

Mrh bende kucultmek istiyorum koray beye o zsman icin ucret odediniz mi hsngi durumlarda ozele giriyo acaba bazilarida ameliyat oncesi heyet raporu falan demis ama ne kadar dogru herseyi ayrintili anlatabilirmisiniz acaba 25 yasundayim iki kizim var ama yinede sut kanallarim zarar gorsun istemiyorum bide ameliyat kac saat surdu kolay toparlanabildinizmi artilar eksiler neydi

X