Lazer Epilasyon Antalya lazer epilasyon

Selam kızlar.Bende Antalya'da yeniyim lazer için yer ariyorum oncelikli tercihim buz lazer. Onerileriniz var mı. ? Aylardir arastirma yapiyorum deliricem artik:KK43:Konu biraz eski kalmis ama yeni baslik acmak istemedim:110: Önerilerinizi bekliyorum.

Ben Akumer Polikliniğine gidiyorum. Memnun kaldım henüz 3-4 seans gittim ancak gayet uzmanlar işlerinde şimdilik öyle görünüyor yani. Ekstradan çok etkili bir anestezi kremi satıyorlar fiyatı da çok uygun. Batık peelingi önermişlerdi ondan da memnun kaldım. Baya atış yapıyorlar. Dikkat etmek lazım bir arkadaşım Antalya'da bir güzellik merkezine gidiyormuş meğersem bitmesin diye az atış yapıyorlarmış 10-20 seans gitmiş bitmemiş sonradan öğrenmiş bu durumu. Dikkat etmek lazım..

Ben Akumer Polikliniğine gidiyorum. Memnun kaldım henüz 3-4 seans gittim ancak gayet uzmanlar işlerinde şimdilik öyle görünüyor yani. Ekstradan çok etkili bir anestezi kremi satıyorlar fiyatı da çok uygun. Batık peelingi önermişlerdi ondan da memnun kaldım. Baya atış yapıyorlar. Dikkat etmek lazım bir arkadaşım Antalya'da bir güzellik merkezine gidiyormuş meğersem bitmesin diye az atış yapıyorlarmış 10-20 seans gitmiş bitmemiş sonradan öğrenmiş bu durumu. Dikkat etmek lazım..
Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler. Nere de bu poliklinik acaba? Cihaz olarak ne kullaniyorlar biliyor musunuz? Dokulmeleriniz ne durumda? Ayy cok sordu sordum biliyorum ama merak ediyorum napim:110::KK76:

Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler. Nere de bu poliklinik acaba? Cihaz olarak ne kullaniyorlar biliyor musunuz? Dokulmeleriniz ne durumda? Ayy cok sordu sordum biliyorum ama merak ediyorum napim:110::KK76:
Rica ederim. Google'dan adresine bakabilirsiniz Meltem in yakınında Soğuksu diye geçiyor sanırım. Merkezde yani. Ben ilk seansta daha sonucu almaya başladım seans arttıkça dökülme süresi uzadı ama ben etkili olduğunu düşünüyorum. Diod yapıyorlar bana ama bir kere de Alexandirate denediler kıl yapısına göre cihaz kullanıyorlar baya fazla sayıda cihazları var. Doktorun polikliniği büyük bir poliklinik. En son özel bölge seans 50 tl, tüm bacak 180 ödüyordum zam gelmediyse böyleydi.

Rica ederim. Google'dan adresine bakabilirsiniz Meltem in yakınında Soğuksu diye geçiyor sanırım. Merkezde yani. Ben ilk seansta daha sonucu almaya başladım seans arttıkça dökülme süresi uzadı ama ben etkili olduğunu düşünüyorum. Diod yapıyorlar bana ama bir kere de Alexandirate denediler kıl yapısına göre cihaz kullanıyorlar baya fazla sayıda cihazları var. Doktorun polikliniği büyük bir poliklinik. En son özel bölge seans 50 tl, tüm bacak 180 ödüyordum zam gelmediyse böyleydi.
Bana uzak kaliyor sanirim o taraf ama etkili ise değer tabii. Tekrar tesekkurler.

Merhabalar. Konu 2018 de kalmış ama yinede yorum yapmak istedim. Almina Polikliniği için yapılan birkaç olumsuz yoruma üzüldüm. Gerek çalışanlarının güleryüzlü oluşu gerek işlerini titiz bir özenle yapmaları çok uzun zamandır çeşitli uygulamalar için gitme sebebim. Lazeri etkili olmayacağı alanları bile söylediler boşa para vermeyeyim diye(ki ben ısrarla yaptırmak istemiştim kollarımı 😊) . Ayrıca Doktoru da işinde çok iyi dudak dolgusu ve botox da sonuçlar hem güzel hem doğal 👏👏👏Tavsiye ederim gerçekten.

Nereye gittiniz ve nasıl sonuç aldınız acaba ben yüz için bir yere gittim ama mahvoldu yüzüm çok daha fazla çıktı var mı memnun kalan

Merhabalar yüzüme lazere gittiğim yer aşırı şekilde çoğalttı aderma diye bir yer kesinlikle önermem yüzümdeki tüylerden kurtukabileceğim kesin çözüm olacak bir yer var mı acaba

Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum her merak ettiğimi burdan araştırıyordum ve buaralar epilasyona başlamak üzereyim çoğu yerden fiyat aldım fakat halen kararsızım antalyada yaptıran ve bitti çok memnunun diyen varmı lütfen yardımcı olun...
selamlar bende 5.ci seansımı yeni bitirdim. antalyada cok fazla secenek var cok fazla yeri arayıp bilgi aldım ama sunu anladımki IPL cihazlardan istenilen verim alınamıyor.bazıları da IPL degil diyip yalan söyluyor. en iyisi alexandrite buz lazer. tabiki simdi fiyatlar degişmiştir ama ben 7 bin tlye anlastım. gittigim duygu akay beauty de buz lazer ve soprano baslık. bacaklarım bikini bölgesi koltuk altım ve kollarımı aldırıyorum. bacaklarım nerdeyse cıkmıyo gibi ama tam bitmedi. bikini bölgesindeki kıllar cok gec cıkıyo ve altlarda cok az kaldı. koltukaaltımı artık hiç almıyorum nerdeyse. ayda bir alıyorum oda seans öncesi kılların kısalması gerekiyor. kıllar ne kadar görunur olmazsa o kadar kıl köküne hızlı etki ediyormus.biraz acıyor ama sonunu düşününce dayanılmaz bir acı değil . ben cok memnunum .kesinlikle tavsiye ederim.

selamlar bende 5.ci seansımı yeni bitirdim. antalyada cok fazla secenek var cok fazla yeri arayıp bilgi aldım ama sunu anladımki IPL cihazlardan istenilen verim alınamıyor.bazıları da IPL degil diyip yalan söyluyor. en iyisi alexandrite buz lazer. tabiki simdi fiyatlar degişmiştir ama ben 7 bin tlye anlastım. gittigim duygu akay beauty de buz lazer ve soprano baslık. bacaklarım bikini bölgesi koltuk altım ve kollarımı aldırıyorum. bacaklarım nerdeyse cıkmıyo gibi ama tam bitmedi. bikini bölgesindeki kıllar cok gec cıkıyo ve altlarda cok az kaldı. koltukaaltımı artık hiç almıyorum nerdeyse. ayda bir alıyorum oda seans öncesi kılların kısalması gerekiyor. kıllar ne kadar görunur olmazsa o kadar kıl köküne hızlı etki ediyormus.biraz acıyor ama sonunu düşününce dayanılmaz bir acı değil . ben cok memnunum .kesinlikle tavsiye ederim.
Bu arada araştırdığım cihazı bile yanlış yazmışım çok pardon .yorumu da duzenleyemedim. Aklım başımda değil bu aralar 🙈 diode lazer duygu hanimin kullandığı cihaz .kendisi daha aciklaucii bilgi veriyor aslında . Gorusmekte fayda var . 6.ci seansim da bittii şükür . Çok memnunum 🥰

Alex hiç bir işe yaramaz. Sen bitti dersin iki ay ara ver gitme bakalım eskiye döner. Benim açtığım konulara bakın. Herşeyi denedim ama Allaha şükür yüzümdeki vücudumdaki kıllardan kurtuldum sonunda. Dioddan başkasını tavsiye etmem. Ve dört ayda bitti. Gittiğim yer hakkını veren ve zaten müşterilerinin çoğu hemşire doktor avukat yani cihazın sahte olup olmadığını anlayan kişiler genelde müşterileri.
Antalyada mı yaptırdınız ve nerede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?

Bende Akumer Polikliniğine başlamayı düşünüyorum. İyi bir sonuç alabildiniz mi?

X