Lazer Epilasyon Antalya Lazer Epilasyon

moumoum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
2
0
34
Merhaba,
Lazer ile ilgili cok sikinti yasadim ve buradan yazmak istedim. Ilk olarak epilaformda genital icin basladim iyi sonuc veriyordu ama evlenip tasindigim icin Antmede devam ettim. Ust taraflar tamamen bitti fakat dudak denilen bolge ayni sekilde duruyordu.
Daha sonra evime cok yakin olan bir merkeze basladim. 6 seans gittim tüm vücut ve sonuc sifir. Hem vaktim hem.param gitti. Sahibi ile konustum allah alalh bir sizde sorun oluyor iade yapamam gibi yorumlar yapti ve paranin tamamini odemistim.
Kizlar eger sonuc alamiyorsaniz bankaniza odeme itirazinda basvurabilirsiniz kartla odediyseniz veya tuketici hakem heyetine gidebilirsiniz
Sahibine bunlari ilettim ve 5 gun sonra KDV haric iademi yapti.
Ama bir kere zamanim gitti ve su an yaz geldi. Hic vakit kaybetmeden iyi bir yer arastirdim evimin yakinlarinda ama fiyatlsr gercekten ucuk.
En son Osiris Guzellik Merkezini buldum ve anlastik. 2 seans gittim ve bu zamana kadar orada burada bosuna vakit ve para harcamisim. Buz lazer yaptiriyorum ve ilk seansta ve ikinci seansta yuzde 80 dokulme oldu ve tuylerim cikmiyor :KK66: cikanlarda incecik. Sanirim 6 seansta tertemiz olacak. Gelismeleri yazacagim. Benim gibi kimsenim bosuna vakit ve para harcamasini istemiyorum. Secmeden once mutlaka en sorunlu bolgenize deneme atisi yaptirin. 20 gun bekleyin ve olusan sonuca gore gidin. Merkezin kendine güveni cok onemli. Cihazlarida iyi arastirin. Cihazin yeni.olmasi da cok onemli. Simdilik bu kadar.. umarim herkes parasinin karsiligini alir.

Ben de araştırıyorum, dediğin gibi buz lazeri getirtmiş, ve %70 kesin sonuç alırsın 3. Seansta demişti. Biriktiriyoruz bakalım... :)

Istedigin sonuclari alirsin umarim. Bu isi yapan cogu yer isin cakali olmus. Musteriyi sonuc almasa bile somuruyorlar. Profesyonel olmalari cok ama cok onemli.

Aynen, millet yeter ki paramı alayım, müşteri memnuniyetinden bana ne düşüncesinde ..

Bende biyere gittim ilk alexandrite dendi bana ilk seansı dün oldum makinaya bir baktım alexice yazıyor şok oldum araştırınca ıpl cihaz olduğunu öğrendim bu insanlar neden böyle anlamıyorum. Epilaforma gidicem galiba fiyatlar tavan eşim ne dicek daha sölemedim bile:) epilaform da deneyiminizi anlatırmısnz kaç seanda gözle görülür şekilde döküldü.

Merhaba,
Lazer ile ilgili cok sikinti yasadim ve buradan yazmak istedim. Ilk olarak epilaformda genital icin basladim iyi sonuc veriyordu ama evlenip tasindigim icin Antmede devam ettim. Ust taraflar tamamen bitti fakat dudak denilen bolge ayni sekilde duruyordu.
Daha sonra evime cok yakin olan bir merkeze basladim. 6 seans gittim tüm vücut ve sonuc sifir. Hem vaktim hem.param gitti. Sahibi ile konustum allah alalh bir sizde sorun oluyor iade yapamam gibi yorumlar yapti ve paranin tamamini odemistim.
Kizlar eger sonuc alamiyorsaniz bankaniza odeme itirazinda basvurabilirsiniz kartla odediyseniz veya tuketici hakem heyetine gidebilirsiniz
Ama bir kere zamanim gitti ve su an yaz geldi. Hic vakit kaybetmeden iyi bir yer arastirdim evimin yakinlarinda ama fiyatlsr gercekten ucuk.
En son Osiris Guzellik Merkezini buldum ve anlastik. 2 seans gittim ve bu zamana kadar orada burada bosuna vakit ve para harcamisim. Buz lazer yaptiriyorum ve ilk seansta ve ikinci seansta yuzde 80 dokulme oldu ve tuylerim cikmiyor :KK66: cikanlarda incecik. Sanirim 6 seansta tertemiz olacak. Gelismeleri yazacagim. Benim gibi kimsenim bosuna vakit ve para harcamasini istemiyorum. Secmeden once mutlaka en sorunlu bolgenize deneme atisi yaptirin. 20 gun bekleyin ve olusan sonuca gore gidin. Merkezin kendine güveni cok onemli. Cihazlarida iyi arastirin. Cihazin yeni.olmasi da cok onemli. Simdilik bu kadar.. umarim herkes parasinin karsiligini alir.
merhaba siz hangi cihaza gittiniz bende o kadar cok magdurum ki

Bende biyere gittim ilk alexandrite dendi bana ilk seansı dün oldum makinaya bir baktım alexice yazıyor şok oldum araştırınca ıpl cihaz olduğunu öğrendim bu insanlar neden böyle anlamıyorum. Epilaforma gidicem galiba fiyatlar tavan eşim ne dicek daha sölemedim bile:) epilaform da deneyiminizi anlatırmısnz kaç seanda gözle görülür şekilde döküldü.
alex e de gittim ıpl de gittim kandırıldım da ve suan iyi bir makina arıyorum yine kandırılak istemiyorum

Merhaba,
Bende ilk seansta yuzde 50 dokuldu.bikini dudak cevresi ayni duruyor suan 3.seans bitti fakal koklerin hepsi aktif yani killari tekrar cikti sizce normalmi

Cihaz bir kere FDA onaylı olmalı. Bu belgeyi sorun araştırın. Size sunamıyorlarsa veya yerine CE belgesi vb sunuyorlarsa bilinki çin malı sahte uyduruk cihazdır

Buz lazerden yapan kişi çok iyi değilse kalıcı sonuç almanız zor. Nedeni şu ; Kıl kökünün kalıcı tahribi için 70 Derecelik ısı kıl kökünde oluşmalıdır. Buz başlık ütülemeyle bunu başarmak kolay değil. Soprano dışında buz başlıkların hepsi sahte. Tek atış veya tarama yapan cihaz tercih edin.

Biraz acı olmadan o tüyler olduğu gibi geri gelir. Verdiğiniz para harcadığınız zaman uzamış kıllarla kalırsınız

Bölgelerde uyuyan kıl kökü sayısı ve derinliği farklıdır. Yüzünüze kalkar alexandrite yaptırırsanız veya yapan kişi düşük enerji uygularsa kıllar azalmadığı gibi artar. Çalışanların sizin kılllrınız bitmiş bitmemiş derdi yok ay sonu maaşını alır. Yanık riskine karşı düşük enerjiyi basar geçer yine sonuç alamazsınız. Hele kuafördü vs ne olduğu belirsiz daha dün işe başlamış yerlerden hiç bir fayda gelmez

KIsaca çin malı cihazı olmayan FDA onaylı tercihen işlemleri kendi yapan yıllardır deneyimli yerleri tercih edin

ben de daha önce lazere gittim ve çok memnun kaldım kızlar. buz başlık lazerleri vardı. 2 tane cihazları var. 2 cihaza da girdim. ilk girdiğim kalın tüyler içindi. sonra diod cihazına geçtim. fiyatlarıda uygun bi bakın derim. ... güzellik merkezi ... lazer epilasyon, cilt bakımı

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben de Antalya’da bir güzellik merkezinde yaptırıyorum cihazın üzerinde alexice yazıyor. Bu şimdi kesin ipl sistemli olan mı? Dün bayağı bi araştırdım ama alexice cihazı ile ilgili bir sonuç bulamadım. Lütfen bu cihazla deneyimi olan yazabilir mi ? Daha ilk seansımı oldum başındayken bırakayım bari.

selamlar bende 5.ci seansımı yeni bitirdim.
antalyada cok fazla secenek var.Çok fazla yeri arayıp bilgi aldım ama sunu anladımki IPL cihazlardan istenilen verim alınamıyor.Bazıları da IPL degil diyip yalan söyluyor .Şu bi kesin ki cihaz IPL degilse % 80 verim kıllar kesin gidiyomus. Seanslar bitince yılda bir veya iki defa atıs yaptırmak gerekiyormus kalan tek tük cıkan kıllar için.. Fiyatından daha cok iyi bir yer olmasını istedim.Elbette fiyat da önemli ama verim alamıcaksam param da çöpe gtmiş olacaktı. .Arastırmalarımla da anladım ki en iyisi alexandrite buz lazer. . gittigim Duygu akay beauty de alexsandrite buz lazer ve soprano baslık. bacaklarım bikini bölgesi koltuk altım ve kollarımı aldırıyorum. bacaklarım nerdeyse cıkmıyo gibi ama tam bitmedi. bikini bölgesindeki kıllar cok gec cıkıyo hatta cıkmıyo cogu ve altlarda cok az kaldı. koltukaaltımı artık hiç almıyorum nerdeyse. ayda bir alıyorum oda seans öncesi kılların kısalması gerekiyor. kıllar ne kadar kısa kalırsa uygulamada o kadar kıl köküne hızlı etki ediyormus .Bikini bölgemde batıklar ve yogun kıl göruntusu vardı. o görüntü gitti batıklarım cok azaldı. o kadar rahatladım ki artık bikini giyebilecegim sanırım bu yaz :) biraz acıyor ama sonunu düşününce dayanılmaz bir acı değil .cihaz konusunda icim rahat ve duygu hanımda cok ilgili biri sagolsun. ben cok memnunum .kesinlikle tavsiye ederim. Ve her seans gittigimde o seansın ucretini ödüyorum. toplu bir para ödemedim. böylesi benim içinde cok avantajlı. iyi bir tercih yaptıgım için mutluyum. .cok memnunum kesinlikle tavsiye ederm.

Son düzenleme:
Aaaa bende duygu ablaya gittim:)) hatta annem kizkardesim halam falan sulalemgil gittik😂 ben bu kadar enerjik cana yakin ve bilgili insan gormedim. Kil saç cilt akliniza ne gelirse biliyor yaa ve anlatmaktan da asla sıkılmıyor. Ben özellikle yuzum icin gittim her sabah tiras oluyodum hemen seans yapalim dedim yapmadi. Once hormon tahlilleri istedi orda degerlerim cok yuksek cikti ve tedaviye vaslamani soyledi. İlaclarimi kullandim teee 3 ay sonra seans yapti bana bu arada hep aradi sordu adet duzenimi not aldi falan. 1 lira para vermemistim ve bu kadar ilgilendi💜 gecen sene seanslarimiz bitti kalan tek tuk tuylerime de igneli epilasyon yapip beni kurtardi. Herkeze heryerde soyluyorum reklaminida yapiyorum cunku hakediyo. Oyle cok takipcili instagram hesaplarina kanmayin temiz duzgun is yapanlara gidin. Bu arada salonu da inanilmaz temizdir her yer piril piril. Valla yaz yaz bitmiyoo😂

X