Saç Rengi ve Saç Boyama Annem saçlarımı kestirmemi istiyor

Pry0181

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2022
13
5
Ya ben gelmişim 23 yaşına annem saçlarımı kestirmemi neymiş bakımı zormuş çok uğraştırıcı oluyormuş vaktini alıyormuş çocukluğumdan beri annem saçlarımı hep kısa kestirdi o zaman okulda bit bulaşır gibi bahanelerle kestirdi son 3 4 yıllık üniversite sürecinde saçlarım omzumu geçti hep çenemde falan kestirdi ilk okulda kulak hizamdaydı son zamanlarda bu konuyu çok dile getirmeye başladı korkuyorum bı gece uyurken saçımı kesecek diye bı benim annemmi saç konusunda böyle yoksa sizde annenizle falan böyle sorunlar yaşıyormusunuz Nasıl ikna edeceğim annemi geceleri korkudan uyuyamaz oldum tutturdu kestir diye bir çözüm yolu söylermisiniz

Annenizi neden ikna edesiniz yahu, artık koskoca kadınsınız. En son ilkokulda kalmadı mı annenin elinden tutup saç kestirmeye götürmesi ritüeli?

Ya işte takıntı belki günde 2 3 kere saçlarını kestir kestir sanane yapacak işi yok sırf kaos çıksın diye

Benimde annem saç delisiydi upuzun saçlarımın bitlerini ayıklardi tektek 🤦🏼‍♀️ genelde de uzun kullandım ama yeter bezdim şimdide boynumu geçince kestiriyorum hala uzat diyor ama saç benim sacim :KK53:

Benimkide tam tersi kısa kestir diye tutturuyor annem saygılı olayım diyorum ama insan çıldırıyor

Ya ben gelmişim 23 yaşına annem saçlarımı kestirmemi neymiş bakımı zormuş çok uğraştırıcı oluyormuş vaktini alıyormuş çocukluğumdan beri annem saçlarımı hep kısa kestirdi o zaman okulda bit bulaşır gibi bahanelerle kestirdi son 3 4 yıllık üniversite sürecinde saçlarım omzumu geçti hep çenemde falan kestirdi ilk okulda kulak hizamdaydı son zamanlarda bu konuyu çok dile getirmeye başladı korkuyorum bı gece uyurken saçımı kesecek diye bı benim annemmi saç konusunda böyle yoksa sizde annenizle falan böyle sorunlar yaşıyormusunuz Nasıl ikna edeceğim annemi geceleri korkudan uyuyamaz oldum tutturdu kestir diye bir çözüm yolu söylermisiniz
Yaşınız kaç olmuş bence artık saçınıza da karistirmayin derim

X