anneler ve anne adayları yardım lütfen:::((((((((

ecetan86

hardcandy
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
84
3
37
...öcelikle bütün hamişlere sevgiler alla o bebecikleri kucagınıza almayı nasip etsin..gelelim benim sorunuma:KK43:
gecen ay adet olmadan 1 2 gün önce eşimle korunmasız ilişkiye grdik ve bunun ardındn adetimin bittigi gün tekrardan korunmasız yolla ilişkide bulunduk...
bunların ardından;;;;;;;;;;
1) göbegimde inanılmaz kasıntılar basladı
2)aşırı derecede terleme
3)inanılmaz yemek yeme istegi ve aclık herseyi canım cekiyo..
4)hiç su içmezdim aşırı derecede su tüketiyorum
5)cinsel isteksizlik
6)yokuş falan cıkarken nefesim darlıyo hemen dinlenorum :

ve daha aklıma gelmeyen seyler var..adet olmama 5 6 gün var sanırım...gebelik testii için adetimin gecikmesini bekliyorum...
ve şimdi sizden yardım istiyorum bu belirtiler gebelik bulgusu olabilirmi yada hiç bunları yasayıpta hamile kalan varmı aranınızda?????
şimdiden cok tesekkürler..

canım inşallah gebeliktir yani bu belirtiler kişiden kişiye o kadar değişiyorki genel bir kanıya varmak mümkün değil ama gebelik belirtileri gibi
inşallah şu mübarek günde allah gönlüne göre verir canım

caNıM benim allah razı olsun.. allah seninde gönlüne göre versin..içime su serptin valla:)

ne demek canım inşallah hamilesindir.
benim reglime daha bi hafta var ve dün kanamam oldu ilişkiyle bugünde öyle ama gerisi gelmedi sanırım ben bu ay soğan kürü yaptım reglimi bi hafta erkene aldı gibime geliyor yani herşey nasip kısmet önüne geçemiyorsun canım

evet hAkLIsIn ancak benim en yakın arkadasım ilk bebişine hamile kaldıgındada cinsel isteksizlik yasamış,ikinci bebişindede bu olmuşş..yani degişiyomus o bakımından söledim..allah hepimize hayırlı evlatlar versin...

biz de esımle o sekılde ılıskıye gırıyoruz..

adetten önce 2 gün adetten 2 gün sonraya kadar eşim serbet :) normal de o korunuyor bu zamanlar ona mukafakkk gibi birşey oluyor :)

kaç aydır daha hıc bırsey olmadı :)

diyorum ya kişiden kişiye değişir hayırlısı canım benim illa herkeste aynı şey olcak diye bişey yok çok spesifik bi durum olduğu için genlleme yapıyorlar belirti olarak ama çok düşünmemek lazım
ben mesela her regli öncesi bütün hamileleik belirtilerini yaşarım ve benim için ayırdedici değil yani gebelik belirtim diyebilceğim bişeyin olması pek mümkün değil canım

evet haklısın herkesinki degişiyor..SONUCTA ALLAHIN DEDıGı OLUR ..sende farklı bi gelişme olursa bildir bana ama mutlaka..bende yazarım sana..

ay canım benim saol yazarım tabide ben reglimin sökülmesini bekliyorum yani umudum yok bu yerleşme kanaması falan değildir bende şans olsa erkek doğardım zaten kaydirigubbakcemile3

X