Anneler gününüz kutlu olsun ...

Allahıma binlerce şükür ki bana anneliği tattırdı.
Karşılıksız olan sevgi bir tek anne sevgisidir.
Tüm annelerimizin günü kutlu olsun.Allah herkeze anne olmayı nasip etsin :anne::anne:

Annecim iyiki varsin.iyi ki benim annemsin.her zaman bana destek oldun.Seni cok seviyorum.Her kesin annelet gununu tebrik ederim.CENNET ANNELERIN AYAKLARI ALTINDADIR:anne:

Bir annenin evladı rahminden önce kalbine düşer, hiç görmeden önce kalbinde büyütür sonra karnında taşır aylarca,
Ve,
Bir gün dünyanın en büyük acısıyla avaz avaz çığlık çığlığa var gücüyle sever bebeğini,
Canından can vererek, can katarak sever, öyle sever ki anne canıyla besler yavrusunu ANNE.

Gül yaprağı bezenir gülücükleri,
Şevkat Şevkat kokar elleri,
Bir insanın başına gelebilecek en güzel şey anne sevgisi...

Ben anneliği önce annemden öğrendim,
Bir anne nasıl sever yavrusunu nasıl güzünden sakınır, onun canına çöp batsa annenin kalbi yerinden sökülürmüş..

Annem dünyanın en zor işini bir an olsun vazgeçmeden pes etmeden yıllarca yorulmadan, durulmadan, soluksuzca yerine getirme gücüne sahip tek varlık.

Beni büyüten bu yaşa getirip anne olmak için ışık olan, cesaret veren annem senin kadar iyi bir anne olmak tek dileğim.
Bin tane çocuğumda olsa gölgesinde huzur bulduğum, asla büyümediğim, büyümeyeceğim gözlerinde, minik bir kız çocuğu olarak kalacağım gizli dünyam senin kalbin, bir ömür yegane mabedim olan cennet cennet bakan gözlerin...

Rabbim hiç bir anneye evlat acısı,
Hiç bir evlada da anne acısı yaşatmasın....

Ne yazsam eksik yarım, yetersiz, biliyorum çünkü anne anlatılmaz, anlatılamaz..

Bütün annelerin, anne adaylarının, anne aday adaylarının, ve kendisi doğurmadığı halde bir çocuğa nefes olmuş annelerin de anneler günü kutlu olsun...

Bende anne adayiydim taki 4 güne kadar ve bebeğimi kaybettim.ama biliyorum ki, bu benim imtihanımdi. o yüzden Rabbime hamdolsun ki , bana duygusunuda olsa yaşattı. . . Emin olun ki anne olmak değil duygusunu yaşamak bile çok güzel bir sey.. Yarım kalsada ...Kim bilir anne olmak nasıldır. ..tüm annelerimizden dua bekliyorum kendim ve evlat sahibi olmak isteyen tüm anne adaylarımız için. ... hepinizin anneler günü kutlu ola. ..

Annem hariç tüm annelerin anneler günü kutlu olsun. Benimki depresyonda . Benim için kötü bir yıldı. Yanımda olmadın. Depresyona giren anne mi olur? Ergen misin? Kendine gel! Aramicam bugün annemi. :KK43:

365 gün içinde sevmediğim yegane gündür anneler günü. . Anne değilim henüz olmak için cabaliyorum. Fakat her anneler günü haftası benim için empati ile geçiyor. Çok şükür ki annem hayatta lakin üniversiteden beri hiç bir anneler gününde yanında olamadım, bu da beni hep düşünmeye itti. Düşünüp kendi kendime ofkelenirken annesi hayatta olmayanları, hayatta olup da anneligini goremeyenleri, annesini hiç goremeyenleri vs vs düşündüm ve onlar adına da canım acidı.
Özetle anneler günü ozellikle tv, radyo ve AVM lerde o kadar pervasizca ve bencilce ticari emellere alet ediliyor ki olan var olmayan var kavramı hiç bir şekilde göz önünde bulundurulmuyor. Izlemiyorum anneler günü reklamlarını anne temalı ticari kaygı içeren her şeyi kendimce protesto ediyorum ve üzülüyorum bu duyarsizliga.

Hiç bir çıkar gütmeden duygularimi ifade edebilme fırsatı icinse sizlere teşekkür ediyorum . Amacım kimseyi kırmak değil, sadece farklı bi açıdan bakıyorum o kadar. Allah annelerimize sağlık hosluk, olmayanların da içine ferahlık versin insallah.

Bende anne adayiydim taki 4 güne kadar ve bebeğimi kaybettim.ama biliyorum ki, bu benim imtihanımdi. o yüzden Rabbime hamdolsun ki , bana duygusunuda olsa yaşattı. . . Emin olun ki anne olmak değil duygusunu yaşamak bile çok güzel bir sey.. Yarım kalsada ...Kim bilir anne olmak nasıldır. ..tüm annelerimizden dua bekliyorum kendim ve evlat sahibi olmak isteyen tüm anne adaylarımız için. ... hepinizin anneler günü kutlu ola. ..
Alan allah bir daha daha sağlıklı daha güzel bir bebekle mutluluğunu sana geri verecek. Geçmiş olsun arkadaşım.

Ben de 3 yıllık bekleyişten sonra anne adayıyım. Rabbime şükürler olsun bugünleri yaşattığı için. Masum bir varlığa karşılıksız sevgi duyan her kadının anneler günü kutlu olsun!

Ben anne adayı değilim ilk tüp bebeğim negarip sonuçlandı 2. Ye haziranda başlayacağım anne olabilir miyim bilmiyorum ama tüm anneliği haneden engellerin anneler gününü kutlarım..

Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun. Bazen kendinizi özel hissetmek istersiniz ya; umarım anne olan herkesin eşi ve çocukları sizi özel hissettirrir bu günde.

Benim annem 6,5 sene öne aramızdan ayrıldı. her ne kadar bu günü kutlamasam ve sevmesemde yinede bazı şeylerin hatırlatması güzel..

X