anne sütü

senin sütün geliyor galiba.bende hamileyken geliyordu 5 aylık falan başlamıştı.şimdi ablam hamile 8 aylık benim neden gelmiyor diye kafamın etini yiyor.eğer geliyorsa yani göğüsten herhangi bir şey doktoruna söyle mutlaka.çünkü bazen o süt değil akıntı olabiliyor.bu arada bebişinle sağlıklı günler dilerim.

Doktorun çok açıklayıcı olmuş :) Bir arkadaşım bu akıntıların toplanabilirse alınıp dondurulmasını tavsiye ediyor çünkü ilk süt malum aşı gibi oluyor..

kızlarr benimmm daha 4 aylıkken bi yerde okumuştum sıktım ve bı sıvı geldı sımdı daha koyu bı sekılde gelıyo ama sıkarsam dr soledım sıkılmaması gerekıyormus bebegın ıcmesı gerekıyormus onu bebegı hastalıklara karsı dırenclı kılsın dıye ama sakın sıkmayın goğüsünüzü kızlarrr bebişlerimiz içicek onuuu :)

Selam kızlar,
bir süredir benimde göğüslerimden sıvı geliyor.doktoruma sorduğumda normal olduğunu ama sıkmamam gerektiğini söyledi.allah korusun erken doğuma neden olabilirsin dedi..

evet kızlar iyi bakın sütünüze ilk bir hafta ağız sütü yani sarı renkolan bebişlerinize en gerekli olan.bebekler doğuncada uyuyo falan demeyin habire içirin o sütü göğüsleriniz şişerse sağıp saklayın sakın ziyan etmeyin.benim bebiş ilk ay 2,250 gram almıştı sadece o sütle.allah kurtarsın hepinizi.sağlıklı ve iyi kaderli bebekler doğurun inşallaaaah a.s.

X