Anne olmak istiyorum

melek melike

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
19
4
29
Arkadaşlar meraba yeni katildim kadinlar kulübü hep takip ediyordum mesajlarinizi okuyordum ve icimdekileri size anlatmak istiyorum 8aylik evliyim cocuk sahibi olmak istiyoruz ama ne yapsak olmuyor bide bende mantar enfesiyon var şuan ilac kullaniyorum ne yapcagimi bilmiyorum lutfen Bana yardimci olun fikirleriniz önemli benim icin

Bu ay beslenmeme dikkat ediyorum bol su içiyorum düzelir inşallah
Insallah 🙏
İnşallah güzel sonuç alırsın🙏buraya yazarsan çok sevinirim. Evet bende okudum enfeksiyon engel diye ama doktorum öyle bişey demedi biraz akıntı var dedi firil kullandıktan sonra da bakmadı. Ben çektirmedim bu ay eşim için randevu alıcam eğer bi sıkıntı çıkmazsa rahim filmi için giderim .1 sene normal ama sağlıklı olup olmadığımızı öğrenmemiz lazım 😊
Insallah sonuclar temiz ve olumlu olur kesinlikle oyle sağlık önemli

Arkadaşlar meraba yeni katildim kadinlar kulübü hep takip ediyordum mesajlarinizi okuyordum ve icimdekileri size anlatmak istiyorum 8aylik evliyim cocuk sahibi olmak istiyoruz ama ne yapsak olmuyor bide bende mantar enfesiyon var şuan ilac kullaniyorum ne yapcagimi bilmiyorum lutfen Bana yardimci olun fikirleriniz önemli benim icin
Enfeksiyon ve mantar için doktorun verdiği ilaçların yanında eczaneden gynobiotics alıp kullanın 2 kutu kullanırsanız daha etkili oluyor. 1 kutunun içinden 10 adet çıkıyor ve 5 gün günde 2 kere kullanıyorsunuz. Bu şekilde kurtulursunuz mantardan. Sonrası içinde adetin 2. Günü kadın doğuma gidip vitaminlerinize ve hormonlarınıza baktırın. Tiroid , insülin , D vitamini , demir bunlar çok önemli. Doktora adetin 2. Günü olduğunu ve gebelik istediğinizi söyleyin amh, fsh falan onlara da bakarlar.

Hic sorun değil maliyeti ne olursa tavsiyen icin tesekkur ederim hemen bakip gidicem belki de haklisiniz devlet bunlara onem vermiyor ilac verip yolluyor o kadar dogru soylediniz ki tüpler kapali olduktan sonra o ilaclar bi işe yaramaz ki yaramiyor da

Enfeksiyon ve mantar için doktorun verdiği ilaçların yanında eczaneden gynobiotics alıp kullanın 2 kutu kullanırsanız daha etkili oluyor. 1 kutunun içinden 10 adet çıkıyor ve 5 gün günde 2 kere kullanıyorsunuz. Bu şekilde kurtulursunuz mantardan. Sonrası içinde adetin 2. Günü kadın doğuma gidip vitaminlerinize ve hormonlarınıza baktırın. Tiroid , insülin , D vitamini , demir bunlar çok önemli. Doktora adetin 2. Günü olduğunu ve gebelik istediğinizi söyleyin amh, fsh falan onlara da bakarlar.

Soylediğiniz ilacin yan etkisi yok dimi tavsiyeniz icin teşekkür ederim cok ilac kulandim son care rahim filmi cektircem ozelden adet olmayi bekliyorum bittikten sinra gidip baktircam 5aydir ilac tedavisi görüyorum cok sıkıldım kesin sonuc alamamaktan bu durum beni cok üzüyor

Daha once bu ilaci kullandiniz mi faydasini gördünüz mü hemen kullanmya başlicam

Soylediğiniz ilacin yan etkisi yok dimi tavsiyeniz icin teşekkür ederim cok ilac kulandim son care rahim filmi cektircem ozelden adet olmayi bekliyorum bittikten sinra gidip baktircam 5aydir ilac tedavisi görüyorum cok sıkıldım kesin sonuc alamamaktan bu durum beni cok üzüyor
Hayır yan etkisi yok hatta hamilelikte de kullanılabiliyor

Meraba arkadaşlar daha once de yazmistim cocuk düşüyorum ne yaptim olmadi en son rahim filmi önerildi adet olmayi bekledim bitmek uzere reyap hastanesine gitcem ilk defa hic bi doktoru tanimiyorum gebelik düşünüyorum ondan rahim filmi cekicem lutfen hangi kadin doğum uzman iyi erkek kadin hic fark etmez yeterki sorunu çözsün eşimde bende cocuk istiyoruz lutfen yardimci olun

X