Anksiyete ve okb

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.697
1.831
26
Çok kötüyüm kötü düşüncelerden nefesim kesiliyor geceleri uyuyamıyorum Allah rızası için biri yardım eli uzatsın. Benim gibi olanlarla sohbet etmek dertleşmek istiyorun. Terapiye param yetmez hala iş bulamadım ilaç tedavisi de almıyorum. Kimse yok konuşabileceğim

Merhaba
seninle önceden de konuşmuştuk
anksiyeten çok ileri düzeyde ilaçların sana yetmiyor
doğru tedaviyi almalısın
lütfen ailenden biri ile paylaş bu durumunu

Daha doğrusu İstanbul'da devlet hastanelerinden psikiyatri randevusu ayarlayamadığım için ilaç tedavisi almıyorum. Daha önce özel bir kliniğe gittim ama 3 hafta sonraki kontrolümde tekrar muayene parası istedikleri için ilaçlarımı güncelletemedim. Sonra da bilinçsizce kullanmamak adına bıraktım.

bilinçsizce bırakmakta doğru değil
ileriki tarihe ne zaman veriyosa versin bir randevu oluştur lütfen
hiç gitmemekten iyidir
asıl stres ve korku insanda her hastalığı yapabilir
bende aynı durumdayım

Çok kötüyüm kötü düşüncelerden nefesim kesiliyor geceleri uyuyamıyorum Allah rızası için biri yardım eli uzatsın. Benim gibi olanlarla sohbet etmek dertleşmek istiyorun. Terapiye param yetmez hala iş bulamadım ilaç tedavisi de almıyorum. Kimse yok konuşabileceğim
Hangi ildesiniz acaba? İstanbulda belediyelerin hem ücretsiz psikologu hem de psikiyatristi oluyor bulunduğunuz ilde bi araştırın

bilinçsizce bırakmakta doğru değil
ileriki tarihe ne zaman veriyosa versin bir randevu oluştur lütfen
hiç gitmemekten iyidir
asıl stres ve korku insanda her hastalığı yapabilir
bende aynı durumdayım
Son cümleleriniz çok tetikleyici maalesef🥲 sakin olmaya çalışıyorum ama elimde değil. Siz daha iyiydiniz ilaç kullanıyorsunuz sanırım. Neden tetiklendiniz?

Merhaba bende aynı dertten muzdariptim,devlet hastanesinde pskyatrise gittim,yaklaşık 4 ay ilaç kullandim tabi ayda bir kontrole giderek.
Bu süreci hep bu korkularımın ana sebebini düşünerek ve bunu çözümlemeye calisarak geçirdim ve şimdi iyiyim ilaci 1 aydir kullanmiyorum,kontrolede gitmedim.umarim tekrarlamaz.Kendi kendinin doktoru olmakta çok önemli bence

Size İzzet Güllü nün videolarını izlemenizi öneririm. Aksiyete OKB ile ilgili tüm sırları çözüm önerilerini veriyor.

Gel kardeşim dertleşelim. Ben de yalnız bir insanım. İki kelime edecek, dertlesecek insana ihtiyacım var 😭

X