Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Ankaralı arkadaşlar bi bakar mısınız?

essra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
307
0
Benim temmuzda nişanım var ama hala bi elbisem yok. Çok açık ince askılı, göğüs sırt dekolteli fln) olmayan ama çok da kapalı olmayan bi elbise arıyorum. şuan kaldığım şehirde çok alternatifim yok. kıyafet almak için ankaraya, erkek arkadaşımın yanına gidicem. senelerce ankarada okudum ama hiç ihtiyacım olmadığı için nerden abiye kıyafet alınır ya da iyi bir terzi bulunur bilmiyorum. bana çokca seçeneğim olabilecek bir yer söyler misiniz? ankaralı arkadaşlar siz nerden aldınız kıyafetlerinizi?

canım öncelikle hayırlı olsun diyorum.Benim nerden aldığımı hiç söylemeyim çünkü çok tuzluydu pişman oldum o kadar paralar döktüğüme.Daha sonrasında bir arkadaşın ihtiyacı için gezmiştik tavsiye üzerine ulus samanpazarı anafartalar çarşısı.Kızılay veya Kavaklıdere Tunalıya taş çıkartacak derecede güzel abiyeler gelinlikler var hemde sıkı pazarlık yaparsan çok ucuza alabileceğin yerler.Bence ulus anafartalar çarşısına bi git derim ve samanpazarını da gez mutlaka gitmişken fazlasıyla seçeneğin var arkadaşım oralarda.Şimdiden güle güle giy cicilerini.

ben nişan elbesimi çok iyi bi terziye diktirmiştim...keçiörende ama.. biraz da yoğun bi adam..eğer aceleyse almaz..ama bu arada burda bir arkadaşımın halası da gelinlikçi. ablamınkini de o dikmişti. dilersen adresini veririm.. ama ben hazır bişiler almak istiyorum dersen ankarada dünya kadar alışveriş merkezi var.bence sen git oraları gez.. özellikle outlet mağazalara bakabilirsin bazen çok uçuk indirimler oluyor
son bişi daha : forumda alışveriş köşesinde dünya kadar abiye satan arkadaş var..onlara bir bak bence

canım izmir caddesi ekol de güzel şeyler olur bir de taç abiye açıldı gene izmir caddesinde tunalı da pasajlarda sanırım Ertuğ du bir de Karum da güzel abiye satan yerler var ben nişan elbisemi soysal pasajında üst katta hemen dışardan görülen bir gelinlikçi var ordan almıştım uygundu da fiyatı

çok çok teşekkür ederim arkadaşlar. önümüzdeki hafta gidicem ankaraya ve dediğiniz yerlere bakıcam. bedenim biraz küçük olduğu için her mağazanın bedenleri bana olmuyor, çok sıkıntı yaşıyorum. sağolun :1rolleyes:

Kızılayda Taç abiye var ızmir Cad. No:31/63-64 Kızılay - ANKARA Kesinlikle uğra çünkü bütün modeller mevcut tavsiye ederim...

canım bende güncel mağazasından güzel bir abiye aldım sağı solu kapalı, 120 liraya. bahsettiğim mağaza atatürk bulvarı üstünde yapı kredi bankasının yanında. öpüyorum.

çok sağolun kızlar, kendi kendime anca büyük mağazalara bakardım.. a.s.

ben nişan elbesimi çok iyi bi terziye diktirmiştim...keçiörende ama.. biraz da yoğun bi adam..eğer aceleyse almaz..ama bu arada burda bir arkadaşımın halası da gelinlikçi. ablamınkini de o dikmişti. dilersen adresini veririm.. ama ben hazır bişiler almak istiyorum dersen ankarada dünya kadar alışveriş merkezi var.bence sen git oraları gez.. özellikle outlet mağazalara bakabilirsin bazen çok uçuk indirimler oluyor
son bişi daha : forumda alışveriş köşesinde dünya kadar abiye satan arkadaş var..onlara bir bak bence
yil olmus 2017 ama ben bu terzinin adini ogrenebilirmiyimm

X