Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar evet herkes şehrazat i övmüş evet bana nişanlımın ismini söyledi nişanlandım onunla daha tanımadan fakat bu kadına dikkat edin ruhsal psikolojik sorunları var ve bir arkadaşıma çok dadandı masal kafedeydi bir çok kafe değiştirmiş herkes onu sorunlu diye almıyor atıyor... bilebilir fakat musallat li ve psikolojik sorunlarından sebep millete musallat yollamak istiyor aman dikkat...
Birde bu arada övüp gömdüm amacım reklam değil eee ne demişler yigidi öldür ama hakkını ver :) kendine reklam yaptığı doğru ama iyi bakıyor ama dikkat edilmeli ona biraz sorunlu

Bu başlığa ne çok yorum yazmışım. Zamanında günde 4 falcıya gitmişliğim var :) Vallahi para tuzağı. Şayet biriyle enerjiniz tutar ve iyi gününde olursa bilebilir elbette ama 40 falcıda 1 tane çıkar mesela. Bende öyle oldu. Şimdi çok nadiren gidiyorum. Favorim Turuncu Yasemin'di. En son yine ona gitmiştim ve ''bi mahkemeyi kazanmışsın, 20 bin lira mı aldın'' dedi. Ağzım açık kaldı :) Tam olarak öyle olmuştu çünkü. Fakat Yasemin'e sık sık gittiğim zamanlarda da her şeyi bilemiyordu. Bir falcıyı beğenirseniz arayı açarak gidin çünkü artık iş sohbete dönüyor, faldan çıkıyor :)

Bu başlığa ne çok yorum yazmışım. Zamanında günde 4 falcıya gitmişliğim var :) Vallahi para tuzağı. Şayet biriyle enerjiniz tutar ve iyi gününde olursa bilebilir elbette ama 40 falcıda 1 tane çıkar mesela. Bende öyle oldu. Şimdi çok nadiren gidiyorum. Favorim Turuncu Yasemin'di. En son yine ona gitmiştim ve ''bi mahkemeyi kazanmışsın, 20 bin lira mı aldın'' dedi. Ağzım açık kaldı :) Tam olarak öyle olmuştu çünkü. Fakat Yasemin'e sık sık gittiğim zamanlarda da her şeyi bilemiyordu. Bir falcıyı beğenirseniz arayı açarak gidin çünkü artık iş sohbete dönüyor, faldan çıkıyor :)
Bende deneyim kendilerini❤️

Hala orda mi oradaki kişi

bu yasemin zayıf bir hanımdı değil mi cok eskiden ordaydı şuan nerde biliyor musunuz

Arkadaşlar evet herkes şehrazat i övmüş evet bana nişanlımın ismini söyledi nişanlandım onunla daha tanımadan fakat bu kadına dikkat edin ruhsal psikolojik sorunları var ve bir arkadaşıma çok dadandı masal kafedeydi bir çok kafe değiştirmiş herkes onu sorunlu diye almıyor atıyor... bilebilir fakat musallat li ve psikolojik sorunlarından sebep millete musallat yollamak istiyor aman dikkat...
Birde bu arada övüp gömdüm amacım reklam değil eee ne demişler yigidi öldür ama hakkını ver :) kendine reklam yaptığı doğru ama iyi bakıyor ama dikkat edilmeli ona biraz sorunlu
Merhaba, size özelden yazdim. Bana numarasini yollarmisiniz rica etsem.

Aynen Davinci kafedeki. Anladım çok teşekkür ederim.
Yıldıznamesinde tarih ve detay çok veriyor ama gerçekleşecek mi bilmiyorum.

Davinci fal cafede bakan Sibel mi? Ben daha önceden de yorumlamıştım. Kesinlikle boş biri değil. Anda oldukça iyidir. Gelecekle ilgili söylediği önemsiz ama spesifik bir detayı da yaşadım.

Aynen Davinci kafedeki. Anladım çok teşekkür ederim.
Yıldıznamesinde tarih ve detay çok veriyor ama gerçekleşecek mi bilmiyorum.
Telefonla filan bakıyorlar mı bir sayfaları var mı ankarada yaşamıyorum ama merak ettim 😢

Ankarada hiç iyi falcı yok kızlar şimdi isim vermeyeyim forumda hesapları var saldırıya geçmesinler.ünlülere reklam yaptırıp müşteri çekiyorlar. Benim memnun kaldığım bir tanıdığım bunların foyasını ortaya çıkarınca ona düşman oldular.

Ben de nacizane falcı deneyimlerimi paylaşmak istiyorum...
Baktırdığım ilk fal Kybele kafe ışıldır. Kendisi hala orada mı bilemiyorum. Sene 2005'de bekardım, evleneceğim adamın işi ve ismine kadar bilmiştir. Arkadaşım zorla götürmüştü. Dediği gibi oldu herşey. 16 sene sonra yine gittim ama maalesef ilki kadar çok başarılı değildi. Ama anlık durum için iyidir bence..
Sonra yıldızname baktırdığım hülya hanım. Kendisi inanılmaz bakım yapmıştır. Boşanacağımı, hastalıklarımı vb. Birçok şey bilmiştir.ben inanmadım ona hatta iddialaştım.ama boşandım. Kendisi artık bakmadı bana maalesef.
Vera anda ve duygularda iyidir. Bende tutar.
Gırgır kafe demet diye bir falcı.. İnanılmaz başarısız buldum.
Cidan kafe de melek, bende iyiydi gerçekten...
Arzu hanım İstanbulda iyidir
Kadriye hanım, Eskişehir de bilenler bilir. Baktırdım. İsim veriyor. Zaman veriyor. Beklemek lazım. Soru soruyor birde. Ben bu tarzı çok sevmiyorum açıkcası.
Adana da ece, çok iddialı ve rahatsız etti beni. Onun yüzünden üyeliğimi askıya aldırdım.
İzmit de Gamze hanım anda iyidir.
Trans Zeynep, bende tutmadı. Kendi kendine konuşuyor. Meşhur sözü, bunu sana yazmadım, Tövbe tövbe tövbe....
Şengül boybaş, baktırdım. Değişik bir tarzı vsr. Bende, çok az kişinin bildiği bir durumu bildi... Çok şaşırdım. Spesifik bir şey zira
Milaz kafe sinem, beklemek lazım. Yalnız anda iyi gerçekten.
Bunların ücretlerini de genel olarak yazayım. Şengül B. dışında geneli, 50 60tl.civarı.
Bu isimlerin geneli aynı şeyleri söylemiştir.
Ben fallara takılmam ve fala öylesine baktırırım... Galiba öyle yapmak lazım...
Merhaba ışıla veya hülyaya ya da gamzeye ulaşabilir miyiz?

Merhaba ışıla veya hülyaya ya da gamzeye ulaşabilir miyiz?
Işıl artık bakmıyor diye biliyorum Hülya hanımın telefonu yok bende maalesef lakin hayatımda şuana kadar olan her şeyi bilmiştir
Tek bir şey kaldı bakalım
Maria bende son oldu ki
Bir de Zeynep var onu tek geçerim
Söyledikleri oldu
İlk başta anlayamadım ben

X