Gelin Makyajı Ankara'da uygun fiyatlı gelin makyajı

Nilbus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2014
185
13
Kızlar merhabaaa biliyorum böyle konular açıldı ama derdim başka...
Benm düğünüm inşallah sonbaharda ve makyöz arıyorum.. Ama 500-600 den aşağı fiyat vermiyorlar çılgınlık resmen... Aslında nişanda kendim yaptım ve inanılllmazz beğenldi makyajım ama işte düğün günü onun stresini çekmek istemiyorum... Bana lütfen yasemin hanım (ki buralara reklam kokulu yazılar yazdırıyor bence acayip soğudum kendisinden etik yok) veya hatice saka filan demeyin fiyatlar inanılmaz :)

Biraz daha uygun fiyatlı mahallede falan da olabilir ama lüttfennn öyle ezbere bi smokey eyes yapıp göndermeyecek yüz itpimi bilecek (uzun yüzlüyüm) bir makyözzz var mıdır böyle bir mucize? :KK3:

Çok dua ederim bulanaaaa :))))

bende aynı detten müzdarim yaa... nasıl çözücez bu meseleyi bilmiyorum :) yasemin akbulut hatıce saka var her yerde

sıkı durun o zaman vereceğim numarayı arayın bir konusun ...:) 0312 417 4060 çok uygun çok kaliteli...umarım mutlu olursunuz..

Evet kızlar güncelliyorum, makyajımı Mustafa Revan yaptı. Ankaralılar bilir kendisini. Makyaja bir buçuk saat geç geldi. Hiç bir kontürleme yapamadı, eyelinerımı üç kez sildi. Ama sonunda göz makyajım güzeldi, hakkını yemem evet. Şimdi olsa onu tercih eder miyim, hayır. Müşterisine göre 3000 liraya aşiret kızına da , 750 liraya başka gelinlere de makyaj yapıyor ve fiyatına göre makyajına verdiği özeni değiştiriyor. Bu benim değil, kendisine makyaj yaptıran bir çok insanın gözlemi, yanlış anlaşılma olmasın. Üstelik bir arkadaşımın gelin makyajı provasında sadece tek gözüne makyaj yapıp, sonra onu dışarı çıkmadan sildirmiş. Gülsem mi ağlasam mı :))))) of neyse geçti gitti ya çok stresliymiş bu işler.

Kızlar merhabaaa biliyorum böyle konular açıldı ama derdim başka...
Benm düğünüm inşallah sonbaharda ve makyöz arıyorum.. Ama 500-600 den aşağı fiyat vermiyorlar çılgınlık resmen... Aslında nişanda kendim yaptım ve inanılllmazz beğenldi makyajım ama işte düğün günü onun stresini çekmek istemiyorum... Bana lütfen yasemin hanım (ki buralara reklam kokulu yazılar yazdırıyor bence acayip soğudum kendisinden etik yok) veya hatice saka filan demeyin fiyatlar inanılmaz :)

Biraz daha uygun fiyatlı mahallede falan da olabilir ama lüttfennn öyle ezbere bi smokey eyes yapıp göndermeyecek yüz itpimi bilecek (uzun yüzlüyüm) bir makyözzz var mıdır böyle bir mucize? :KK3:

Çok dua ederim bulanaaaa :))))

Hatice Saka'yı bir arkadaştan biliyorum, kızın makyajı inanılmaz güzeldi ama çok samimi biri olmadığından fiyat soramamıştım, ne kadar acaba sizin net bilginiz var mı?

Bu hafta sonu teyzemin kızının düğünü oldu. Makyajını Hüsniye Hanım yaptı. Fotoları koyarım. Çok doğal bir makyaj yaptı. Çok beğenildi. Kuaföre gelmişti. Kuaför bile bu kadar iyi makyaj yapan birini görmediğini, oraya pek çok makyöz geldiğini ama ilk kez böyle bir kişiyle karşılaştığını söyledi. Kuaför de müşterisi çok olan şık bir yer bu arada Birlik Mahallesinde. Nişan makyajını da Hüsniye Hanım yapmışdı bu arada. Kendisi ressam o yüzden eli çok iyi gerçekten. Fiyat olarak galiba 120 TL aldı. Diğer kişilerden de 50 TL aldı. Bir de yol parası verildi.

Merhaba arkadaşlar, ben geçen sene gelin makyajımı Yasemin Akbulut'a yaptırdım ve çok da memnun kaldığım söylenemez. Kötü değildi ama diğer gelin fotoğraflarına da baktığımda, herkese -ben de dahil- aynı makyajı yapıyor ve takma kirpik + kaliteli malzeme hariç çok da harika bir makyaj tekniği yok. Verdiğiniz parayı hakettiğini düşünmüyorum, yani bence vermeyin:KK20:
O kadar verecekseniz Yeşim Arsoy'a yaptırın. Kendisi kuzenimin makyajını yaptı ve gerçekten başarılıydı.

Selam, ben geçen sene düğün makyajımı Didem Bilgiç e yaptırdım, çok da memnun kaldım, görenler de çok beğendi, prova yapıyor, kendi fikirlerini dile getiriyor ama siz nasıl isterseniz o şekilde orta yolu buluyor,
https://www.facebook.com/didembilgicmakeupartist
sitesi bu, hep aynı tarz makyaj yapıyormuş gibi ama ben mesela alta siyah kalem istememiştim doğal dursun istemiştim far renklerini de toprak istemiştim ona uygun yaptı, hatlarınızı iyi ortaya çıkarıyor ürünleri de kaliteli, Mac, kryolan vs...
Fiyat da diğerlerine göre makuldu, 350 TL idi, şimdi nedir bilmiyorum, provadan sonra çalışmak istemezseniz yarısını alıyordu, istediğiniz yere geliyor, tam vaktinde eve gelmişti hatta benim kuaför dönüşümü beklemişti, çok tatlı dilli bir hanım...

Sizin için geç olmuş ama belki daha sonra bakan olur Evet Her TüRlü tavsiye edeceğim Akın Yalçın kuafördeki Nurten Hanım var
Kendisi trt de makyaj yapıyor
Benim Nişan gelin makyajımı yaptı
Günlük makyajıda uygun fiyata yapıyor

Sizin için geç olmuş ama belki daha sonra bakan olur Evet Her TüRlü tavsiye edeceğim Akın Yalçın kuafördeki Nurten Hanım var
Kendisi trt de makyaj yapıyor
Benim Nişan gelin makyajımı yaptı
Günlük makyajıda uygun fiyata yapıyor
merhabalar ☺ fiyatı konusunda bilgi verirmisiniz eylül de dugunum var ve hala birini bulamadim

Merhaba arkadaşlar, ben geçen sene gelin makyajımı Yasemin Akbulut'a yaptırdım ve çok da memnun kaldığım söylenemez. Kötü değildi ama diğer gelin fotoğraflarına da baktığımda, herkese -ben de dahil- aynı makyajı yapıyor ve takma kirpik + kaliteli malzeme hariç çok da harika bir makyaj tekniği yok. Verdiğiniz parayı hakettiğini düşünmüyorum, yani bence vermeyin:KK20:
O kadar verecekseniz Yeşim Arsoy'a yaptırın. Kendisi kuzenimin makyajını yaptı ve gerçekten başarılıydı.

Bu yorumunuza çok şaşırdım gerçekten. Ben 3 sene önce Yasemin hanıma yaptırdım ve halaa makyajımı soruyorlar. Benden sonra birçok arkadaşım da yasemin hanıma makyaj yaptırdı. Ve hepimizin makyajı da farklıydı. Zaten sitesine girip inceleyenler de bunu farkeder. Kusura bakmayın ama bu yorumunuzu art niyetli buldum. Yasemin Akbulut gibi bir insana yapılmaz bu... kendisi hem insan olarak hem de makyöz olarak bu yorumunuzu haketmiyor. Kendisine minnettar kalmış bir müşterisi olarak bunları yazmak zorunluluğu hissettim.

Feride karababa tavsiye ederim. Beysukent paris kuafore ozel olarak geliyordu orda tanismistim. Istanbulda unlulerle calisan bir makyoz cok memnun kalmistim.

Evet kızlar güncelliyorum, makyajımı Mustafa Revan yaptı. Ankaralılar bilir kendisini. Makyaja bir buçuk saat geç geldi. Hiç bir kontürleme yapamadı, eyelinerımı üç kez sildi. Ama sonunda göz makyajım güzeldi, hakkını yemem evet. Şimdi olsa onu tercih eder miyim, hayır. Müşterisine göre 3000 liraya aşiret kızına da , 750 liraya başka gelinlere de makyaj yapıyor ve fiyatına göre makyajına verdiği özeni değiştiriyor. Bu benim değil, kendisine makyaj yaptıran bir çok insanın gözlemi, yanlış anlaşılma olmasın. Üstelik bir arkadaşımın gelin makyajı provasında sadece tek gözüne makyaj yapıp, sonra onu dışarı çıkmadan sildirmiş. Gülsem mi ağlasam mı :))))) of neyse geçti gitti ya çok stresliymiş bu işler.
Kesinlikle katılıyorum mustafa revanda paranla rezil oluyorsun, ben bizzat madur oldum. Düğünüm ankarada oldu ve orayı hiç bilmiyordum instagramdan buldum Saçım ve makyajım için anlaştım 600+600 saç ve makyaj yaptırdım Gelin makyajımı telde başka biriyle iş için konuşarak geçirdi ve rimeli kaçırdı. Toplamda 15 20 dk sürdü şaka gibi. Göz altlarımı kapatamadı farın biri koyu tonda oldu kirpikleri bi göze iyi takamadı ifademi bozdu gözümün biri daha kapalı gibiydi resmen kirpik aşağıya düşüyordu. Dahada kötüsü düzelticem saçın bitsin dedi başka iş için çıktı en güzel günüm en önemli şey olan makyaj kabusa dönüştü ki çok güveniyordum anladımki mustafa revan zengin düğünlerine özen veriyor meleklerim diye resimlerini paylaşıyor vs. Kıyameti kopardım studyoda başıma gelen rezillikten başka birşey değildi, sonra orada çalışan makyöz bayanlardan birisi düzeltti. Bence asla gitmeyin derim. Referansları sağlam ama havalı havalı ortalarda gezio adam akıllı konuşmuyor bile ilginç.. Kibirli birisi zengin müşteri istiyor gerisi mecburiyet, Sanatına saygısı yok! Fotografta onun studyosundan düzeltme sonrası

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 471
Ankara'da Mustafa Revan' da yaptırdım makyajımı ilk bi sorun yaşadım ama sonrasında telafi oldu, detaylı görüşün mutlaka ve tüm yüzünüze yaptırın deneme makyajını, deneme makyajından sonra fotoğraf çekin derim ben

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 258
Merhaba,
Mustafa Revanla ilgili sıkıntımı google yorumlarda, şikayet sitelerinde ve instagramda dile getirmek istedim. Ancak instagram yorumları hemen silindi, google yorumlarda çıkmıyor firması, şikayet sitelerinde de daha önce başlık göremediğim için buraya üye oldum. Açıkçası buraya üye olmamın tek amacı Mustafa beye aşırı sinirlenmiş olmam ve başka insanlar mağdur olmadan önce bunları okumasını istemem. Süreci başından itibaren anlatacağım. Kız kardeşimin nişanı için kendisinden kardeşim ve kendim için randevu aldım. 600 TL istedi. Pazarlıksız kabul ettik emeğin pazarlığı olmaz diyerek. Benim başından beri şüphelerim zaten vardı. Tüm paylaşımları sarı ışık altında çekilmiş ve herkesin yüzünde aynı tekniklerle yapılmış makyajlar. Buarada İstanbul ve Adana'da bikaç oldukça ünlü make up artist tanıdıklarımı aradım. Ancak düğün sezonunun son dönemlerinde insanların iyi gelir elde ettikleri işleri bırakıp getirmenin adil olmadığı düşüncesiyle vazgeçtim. Kardeşim benden önce makyaja girmiş, ben o sırada saçımı yaptırıyordum başka bir yerde. Kendisini göremedim. O çıktıktan sonra benim makyajım yapılacaktı. Trafikte kaldığımı 10 dakika belki gecikebileceğimi nezaketen haber verdim ve gecikmeden ulaştım. Ancak asistanı Mustafa beyin yarım saat sonra geleceğini söyledi. Ben ne olur ne olmaz ayıp olmasın diye aradığıma pişman oldum. Çünkü nişana ucu ucuna yetişebilecektim zaten. Birde yarım saat randevu ertelenince durum kesinleşmiş oldu. Bir yanlış anlaşılma olmuştur diyerek ılımlı yaklaşmaya çalıştım. Mustafa bey geldiğinde merhaba bile demeden "sen şöyle otur ben" geliyorum dedi. Buarada Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde doktora eğitimi almış, 5 yıldır onlarca çalışanımla kendi şirketimi kuran güçlü bir kadın olarak, kimseye hayatım boyunca böyle bir tavır takınmadığımı, gerek duymadığımı özellikle belirtmek isterim. Yine ılımlı davranmaya çalışarak yorgun ya da koşturması vardır diye düşünerek çok üstünde durmamaya çalıştım konunun ancak benimde tavırlarım değişmişti, kendisinin bu tutumu üstüne. 10 dakika kadar da çalışanlarıyla seviyesiz şakalaşmasına, 90bin TL'lik parfüm koleksiyonu ve yeni aldığı arabası hakkında gereksiz sonradan görme bir tavıra konuşmalarına maruz kaldım içerde beklerken. Sosyolojisi gereği, eskiden ezilerek çalışmış birinin para kazandığında bu tip eğilimeri olmasını normal karşılamaya çalışarak sabrettim yine. Yanıma geldiğinde ne cildimi ne yüz hatlarımı analiz etmeden makyaja başlamaya çalıştı. Ne istediğimi bile sormadan rasgele bir fondoten alarak makyaja başlayacağında kendisine müdehale ettim kibarca. Telefonumdan beğendiğim hafif bikaç makyaj ve beğendiğim tonları gösterdim. İstediğim şey Rosie Huntington'un her zaman yaptığı şekilde oldukça naturel ve aydınlık mat bir makyajdı. Gösterdiğim far tonları içinde mürdüm-gri tonları ve sedefli beyaz aydınlatıcı tonlarıydı. Dudaklarımı açık gül kurusu ve mat istediğimi, kirpiklerimi ise yukarı doğru değil gözlerim hafif çekik olduğu için düz ve yana doğru yine doğal görünümlü istediğimi tek tek görsellerle anlattım. Buarada yüzüm için çok çok beyaz ve duru. Burnum küçük ve çok düzgün. Gözlerim, kaş şeklim makyaja çok müsait. Yüzümde tek kusurum ki bunu sadece ben kusur olarak görüyorum sanırım, dudaklarım biraz küçük. Ancak ortalamanın çok üstünde doğal bir güzelliğim olduğunu mutlaka belirtmek istiyorum. Bunu söyleme amacım kesinlikle yaşadığım olağanüstü özensiz tavırlar yüzünden inanılmaz çirkin görünmemin neden olduğu hayal kırıklığı ve bunun da ötesinde saygısızca bulduğum tutum. Çünkü özel bir günde kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsunuz ve aynada yataktan kalktığınızdaki haliniz yüzlerce lira verdiğiniz, zaman ve emek harcadığınız halinizden güzel olunca, çok kötü hissediyorsunuz. Kendim ayda yılda bir makyaj yaparım. Güneş kremi sürüp evden çıkıyorum genellikle. Sadece düğün, nişan yada önemli kokteyllerde hafif makyaj yaparım ki o bile çok farkedilir nadiren yaptığım için. Buarada tekrar sürece dönecek olursam, Mustafa bey beni kız kardeşime makyaj yaptığı koltuğa aldı, önümdeki ve yanımdaki masalarda kız kardeşim için kullandığı far paleti, fontoten ve pudralar, fırçalar vardı. Kız kardeşim bana göre çok esmer. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Asla bronz görünüm istemediğimi belirtmeme rağmen kız kardeşime kullandığı fondoteni eline aldığını görünce delirdim. Çantamdan chanel baz, tom ford alabaster 01 stick fondoten ve naked 3 paleti çıkardım. Tom ford stick fondoten kullanan varsa mutlaka bilir 01 en en açık rengidir. Kendisi sarı alt tonlu Mac ve kahve tonlarından nefret ettiğimi söylediğim halde kahve kızıl Mac far paleti kullanacaktı. Kendi paletimi çıkardığım halde, ordaki paletten kızıl ve kahve tonlarıyla berbat büyüklükte gözler ortaya çıkardı. Gözlerim daha önce belirttiğim gibi hafif tatlı bir çekiklikte. Kirpikleri aşırı taktı, gözlerim yuvarlak ve aşırı iri göründü. Kendisine söylediğimde cevap vermedi. Bitince düzeltirim dedi. Teknik olarak zaten mümkün değildi. Bir gözüm küçük bir gözüm büyük görünüyordu bariz şekilde söylediğimde rasgele taktığı kirpikleri çekip hafifletti görüntüyü ama yakından bakınca farkettimki, kirpikleri biryerden çok aldığı için kesikli bir görüntü var. Bunu da söyledim. Zaten ben de onu düzelticektim dedi. Buarada kaşlarımdan bahsetmedim, onu farkettim. kaşlarım küllü açık kumral, kahverengi kalın kaşlar boyadı göz makyajımdan önce, hemen silinmesini rica ettim. Resmen facia bir görüntüydü, kocaman kalın dümdüz kaşlar. Zamanla zaten silinir dedi. Kesinlikle çok bulduğumu ve istemediğimi söyleuyince kulak çöpüyle üstünden geçti ama nafile. Buarada Mustafa bey işine o kadar saygısız ki, olsun bitsin mantığında, benim bu hareketimin üstüne zaten kuru ve aşırı hassas olan cildime baz uygulamadan stick fondoteni sürmeye başladı, baz sürmeyecekmisiniz dedim, cildim makyajı zaten kusuyor dedim, ben gerek duymuyorum dedi. Orda ne demek istedi tam anlamadım. En iyi make up artistler duyuyor sen niye duymuyorsun başka bir tekniğin mi var diye sorarak kabalaşmak istemedim ama içimden geçmedi değil. Yine kibarca, eğer sürmezse makyajı yediremeyeceğine ikna edip kendi chanel bazımı sürdürdüm, döver gibi özensizce burnun sadece üstüne ve yanaklarımı avuç içiyle rasgele sürüp yedirmedi bile. Ben uyardıkça kendisi çirkinleşti iş olarak anlayacağınız ki aşırı kibar ve kırmadan yaklaştım. Yanaklarıma gül kurusu tonlarda allık seçtiğim halde, beyaz bir insana asla yapılmayacak hareketi yaptı simli bronz-turuncu tonlarda allık ve aydınlatıcı sürdü, pudranın rengi fondotenimden 3 ton koyuydu ve yüzüm sonuç olarak bronz olmuştu. Bu sırada boynum ve gerdanım bembeyazdı. Rujdan bahsetmek dahi istemiyorum, turuncu kahve ruj sürdü. Kontürleme kesinlikle yapmadı. Çok uzasın istemedim, 20 dakika sürdü tüm işlem. Dediğim gibi apar topar bişeyler yaptı kendince. Aklımdaki eve gidip silip kendim yapmaktı. Kasaya gidip 600 TL ödedim. Ve ödemeden sonra benim gösterdiğimle yaptığı şeyin alakası olmadığını, üstelik make up artist olarak kendisi insiyatif alsa bile yüzüme yakışmadığını ve doğal halimle bile daha hoş göründüğümü, bu makyajla sadece korkunç göründüğümü söyledim. Parayı ödedikten sonra söyledim çünkü ödememek için çamurluk yapan insan durumuna düşmek asla istemedim. Belki hal böyle olursa özür diler ve başka insanlara daha özenli davranır diye düşündüm. Ancak kendisi ukela bir tavır takınıp aslında çok bozulmuş olduğu durumunu gizlemeye çalıştı. Ben de düğün için artık kendisini kesinlikle düşünmediğimizi ve şuan bir balon olduğunu, işine gerekli özeni ve saygıyı göstermezse mutlaka kısa zamanda kaybolacağını belirtip ayrıldım. Eve girdiğimde kimse şaşırmadı makyaja. Annem bile sakince hadi kendin yap sıkma canını dedi. Yukarı kata çıktığımda arkadaşlarının kardeşime moral verdiğini ve makyajı düzeltmeye çalıştığını gördüm. Simsiyah boyanmış gözler, zaten uzun olan çeneye kontürleyip küçültmek yerine aydınlatıcıyla belirginleştirilmesi, küçücük burnunun kontürlenip yok edilmesi - kontürleme dediğimde far sürülmüş burnuna - , turuncu simli bana sürdüğü aydınlatıcıyla tüm elmacık kemikleri ve şakaklarının yağlı ve kirli bir görünmesi, o an kendime üzülmeyip kardeşim için üzüldüm. En özel günlerinden birinde ağlayarak makyajını düzeltmeye çalışıyordu. Ben zaten vakitte kalmadığı için makyajımı silip bb krem ve hafif rujla inmek zorunda kaldım nişan törenine, kardeşimse verdiğimiz moralle biraz düzeltip razı olmak zorunda kaldı duruma. Umarım faydalı olur verdiğim bilgiler. Daha önce Tarık Olgan kuaförüm olduğu zamanlarda Evrim Memilli ve Tarık beyle evli oldukları dönem Hatice Sakayla da çalışmış, memnun kalmamıştım. Ancak bu kadar özensiz davranmamışlardı. Sadece o kadar becerebiliyorlar demekki, bir daha gelmem olur biter demiştim. Mustafa Revan'ı ise hem saygısız hem özensiz hem de şişirilmiş bir balon olduğunu düşünüyorum. Ankarada çok seçenek yok, olanların en iyilerinden biri gibi görünüyor Mustafa Revan. Ama yine de farklı alternatifler yaratmanızı öneririm. Umarım faydalı olur yazdıklarım sizlere. Sevgiler

X