Lazer Epilasyon Ankara'da lazere başlamak istiyorum :)

Merhaba. ben de bugün baya bi yeri dolaştım lazer için.
Tunalı ve bahçelievlere gittim. cumartesi de kızılaydakilere gideceğim.Tüm bacak ve genital için bilgi aldım. başlayacağım ben bayram sonrası kesin. bıktım kıldan tüyden artık. Hepsinin seans ücretleri 500 ile 600 arası değişiyor. telefonla çok bilgi vermiyorlar, gelip sizi görmemiz lazım falan diyorlar. Bütün merkezlerde dert oluyor anladığım kadarıyla. biraz şans meselesi mi bilemedim. soprano ice platinum cihazı olan veya alex candela olan bi merkeze gideceğim. Hımm birde insanlar merkezlerdeki çalışan sikülasyonundan şikayet ediyor bazen. Sürekli personel değiştiren bi yeri tercih etmemek lazım sanırım.

Tunalıda;
Dr. Özgür Koldaş: Sadece soprano ice platinum son model buz lazer varmış. fda onaylı her cilt tipi için uygun dediler.
Dr. Servet Ünsal: Alex var. ortam fena değil gibi
Dr. Derm Polikliniği: Tüm cihazlar var dedi görüştüğüm bayan.ancak google ve şikayetvar sitesinde garip şikayetler vardı, o yüzden gitmeyeceğim sanırım.

Bahçelievler;
Minerva Polikliniği: Sadece alex son sistem var dediler. 2 ayda bir gidiliyormuş seanslara ve tüyleri jiletleme yokmuş uzamış tüylerle gidiyormuşuz. İlk defa duydum bunu.ama kesin garantili dediler.

Cumartesi kızılayda birkaç yer ile görüşeceğim;
Elos lazer merkezi
dr. mehmet akgün
özkaya tıp merkezi
epl güzellik merkezi
ankara life polikliniği

Acaba hangisinde karar kaldınız? Ben birkaç gün önce lazer epilasyon başladım başladığım yer bana MİNERAL polikliniğinde söyleneni söyledi oraya gittiniz mi sonuç alabildiğin mi

Tunalı ve bahçelievlere gittim. cumartesi de kızılaydakilere gideceğim.Tüm bacak ve genital için bilgi aldım. başlayacağım ben bayram sonrası kesin. bıktım kıldan tüyden artık. Hepsinin seans ücretleri 500 ile 600 arası değişiyor. telefonla çok bilgi vermiyorlar, gelip sizi görmemiz lazım falan diyorlar. Bütün merkezlerde dert oluyor anladığım kadarıyla. biraz şans meselesi mi bilemedim. soprano ice platinum cihazı olan veya alex candela olan bi merkeze gideceğim. Hımm birde insanlar merkezlerdeki çalışan sikülasyonundan şikayet ediyor bazen. Sürekli personel değiştiren bi yeri tercih etmemek lazım sanırım.

Tunalıda;
Dr. Özgür Koldaş: Sadece soprano ice platinum son model buz lazer varmış. fda onaylı her cilt tipi için uygun dediler.
Dr. Derm Polikliniği: Tüm cihazlar var dedi görüştüğüm bayan.ancak google ve şikayetvar sitesinde garip şikayetler vardı, o yüzden gitmeyeceğim sanırım.

Bahçelievler;
Minerva Polikliniği: Sadece alex son sistem var dediler. 2 ayda bir gidiliyormuş seanslara ve tüyleri jiletleme yokmuş uzamış tüylerle gidiyormuşuz. İlk defa duydum bunu.ama kesin garantili dediler.

Elos lazer merkezi
dr. mehmet akgün
özkaya tıp merkezi
epl güzellik merkezi
ankara life polikliniği
Mer

Tunalıda;

Bahçelievler;

Elos lazer merkezi
dr. mehmet akgün
özkaya tıp merkezi
epl güzellik merkezi
ankara life polikliniği
Merhabalarr nereye başladınız acaba? Forumda yeniyim yazdıysanız görmediysem kusura bakmayın

Yardimci olmak isterdim ama ben henuz yeni basladim lazer epilasyona o yuzden alacagim sonucu bende bilemiyorum. Size sadece sunu onerebilirim gideceginiz yerde doktor bulunmasina ozen gosterin yaptiracaginiz alet kesinlikle ipl olmasin. Beyaz tenli siyah killi iseniz alexandrite tercih edin koyu tenli iseniz veya tuyler acik renk ise buz lazer yani diod tercih edin. Birde nd yag lazer varmis ama onunla yaptiran birini henuz duymadim o yuzden birsey soyleyemem. Ben alexandrite cihazi tercih ettim ve kontrol seansi olan biyerde yaptiriyorum. Gözden kacan yerler oldugu icin kontrol seanslari onemli bence. Bazi merkezlerde 1 sene süre varmis ornegin 8 veya 9 seanslik paket satin aldiniz bu süre icinde zamaninda gitmezseniz seanslariniz yanabiliyormus bunu da sormayi unutmayin cunku killar ciksada cikmasada gitmek zorunda kalirsiniz boyle bir durumda ayni sekilde yazin epilasyon yaptirmak zorunda kalirsiniz. Ben ucreti pesin odedim cunku cok fiyat farki vardi. Asiri fiyat farki olmasaydi pesin odemezdim cunku memnun kalmadigimiz takdirde parayi geri almak zor olacaktir. Genel olarak aklima gelenler bunlar sormak istediginiz birsey olursa cevaplayabilirim. Seanslarim tamamen bittigi zaman memnun kalirsam ve guzel sonuc alirsam anca o zaman gittigim yeri aciklayip tavsiyede bulunabilirim. Dogru olanin bu oldugunu dusunuyorum :)
Memnun kaldınız mı acaba ? :))

Ben bahçeli 7. Caddede bulunan Minerva poliklinikte lazer yaptırdım. Yaptıralı 4 sene oluyor. Çok memnunum. Hiç kıl tüy derdim kalmadı. Sadece son 3 senedir, sadece senede birer kere gidip tarama yaptırdım. Fiyatı senin gidip onlarla konuşman gerekiyor. Ama gerçekten işlerini çok başarı ile yapan insanlar.

Tunalıda;

Bahçelievler;

Elos lazer merkezi
dr. mehmet akgün
özkaya tıp merkezi
epl güzellik merkezi
ankara life polikliniği
Nereye gittiniz ben de arayıştayım

Mehmet Akgün kliniğinde lazer yaptıranlar bana özelden ulaşabilir mi? Sitede çok reklam olduğu için silmiştim onu önceden kafamdan. bilgi almak istiyorum gidenlerden

Acilll. Öneri lazım. Mümkünse son seansın üstünden 6 ay geçmiş kişilerden 🤗
merhaha canım benim 5 ay bitiyor:) çok çok memnun kalarak gittim hem fiyatı çok makuldu hem de temiz düzgün bir yerdi acısız ve ağrısız geçti butik bir yer sıra da beklemiyorsun istersen detaylı anlatırım

Mer

Merhabalarr nereye başladınız acaba? Forumda yeniyim yazdıysanız görmediysem kusura bakmayın
merhaba canım benim biteli 5 ayı geçti hiçbir tüy geri gelmedi gittiğim yer küçük temiz ve iyi bir yerdi hiç sıra beklemedim fiyatlARI ÇOK MAkuldu çok memnundum istersen detaylı anlatır adres de veririm

merhaba canım benim biteli 5 ayı geçti hiçbir tüy geri gelmedi gittiğim yer küçük temiz ve iyi bir yerdi hiç sıra beklemedim fiyatlARI ÇOK MAkuldu çok memnundum istersen detaylı anlatır adres de veririm
Merhaba :) başladım ben bir yerde lazere. Yine de fikir açısından nerede yaptırdığınıxı ogrenmekyisterim

Merhaba :) başladım ben bir yerde lazere. Yine de fikir açısından nerede yaptırdığınıxı ogrenmekyisterim
merhaba canım benim gittiğim yer çayyolu triodermguzellikstudyosu küçük butik bir işletme hem temiz hem düzgün hem de çok makul fiyatlı

Samimi olarak bir yorum yapmak istiyorum. Sırf orayı tavsiye etmek için mi üye oldunuz siteye :)
hayır benim birçok konuda yorumum var ama bu işlere de meraklı olduğum için bu konuda da yazdım malum bilginin zekatı paylaşmaktır ben magdur olmadım bu yerden o yüzden paylaşıyorum malum para çok zor kazanılıyor kimseninki heba olsun istemem:)

Merhaba, ben de lazer araştırıyorum. Özkaya tıp merkezinden memnun kaldınız mı ? Bir de ücreti vs nasıldı ? uygun muydu?

Merhaba, ben de lazer araştırıyorum. Özkaya tıp merkezinden memnun kaldınız mı ? Bir de ücreti vs nasıldı ? uygun muydu?
3-4 yıl önce 450 ye gidiyordum seansına, şimdi düşününce o zaman için pahalıymış, azalma oldu, ama çok memnun kaldım mi hayır. Kötüleyemem ama, ben kalmadiysam başkaları memnun kalmıştır 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

X