Lazer Epilasyon Ankara'da lazer tavsiyesi verebilecek olanlar yardım lütfen?

Yüz için lazer değil de iğneli kesin çözüm diyorlar iyi yapan bir yer bulunursa tabii ki . teşekkürler deneyiminizi paylaştığınız için inşallah dilediginiz gibi bir yüze sahip olursunuz tüysüz kılsız :dua:
teşekkür ederim umarım kurtuluruz gerçekten çok zor iyi biryer bulmak paranızamı yanarsınız öyle gezdiğinize mi neyseki şimdi iyi biryer buldum uzun zaman araştırdım ama olsun şunu anladım tunalıdır dedim iyidir dedim ama öyle olmuyo işini iyi yapan birilerini bulmak önemli olan

Merhabalar, ben 2 farklı yere gittim 3 yıla yakındır 16 seans Tunalıda bir güzellik salonunda alexandrite lazer yaptırdım, 4 seansta kızılayda ki elos polikliniğinde buz lazer yaptırdım. Söyledikleri doğru kesinlikle yüzdeyüz bitmiyor. Ben vücuduma bu kadar fazla bilinmeyen ışın aldığım için, bir sürü para ve zaman harcadığım ve gereksiz bu kadar canımı yaktırdığım için pişmanım. Şimdi ki aklım olsa başlamazdım. Kesin sonuç alınamayan bir şey için sektör oluşturuldu ve herkes ayrı bir şey söylüyor. Şurası iyidir diyemeyeceğim size sadece klinik de değil hastaneleri araştırmanızı öneririm. Tecrübe etmiş biri olarak Kızılayda ki Elos Lazer kliniğine asla gitmeyin tek dertleri para almak, ellerinin ucuyla iş yapıp bir de müşteriye köpek gibi davranıyorlar. Hastaneler bence bu aşamada en güvenilir yer.
Elos poliklinikle ne kadar fiyata anlaştınız bende gitmek istiyordum oraya ama fiyat olarak paket program var dendi piyasaya göre araştıramadım ucuz mudur pahalı mıdır ya da piyasa ayarında mıdır bilgilendirirseniz çok sevinirim lütfen...

Neredeyse yıllardır araştırıyorum ancak bir yere güvenip bir türlü başlayamadım. En son HLC klinik önerisi geldi bir arkadaştan. Fakat internette de Özkaya ve Biltıp hakkında olumlu yorumlar görünce aklım karıştı. Ben tüm vücut yaptıracağım karın ense sırt vs hepsi dahil ve en son konuştuğum yer buraların bitmesi mümkün değil yuzde 40 - 50 garanti verdi sadece :/ ben tamamen bitsin istiyorum. Bu bölgelerine gidip de memnun kalan var mı? Diğer bölgelerine gidip memnun olanlardan da tavsiye bekliyorum lütfen artık bir yere başlamam gerekiyor sadece tavsiyenize ihtiyacım var. Güzellik merkezi değil de klinik veya hastane olması önemli.
Hlc ye gittimiz mi nasıl

Neredeyse yıllardır araştırıyorum ancak bir yere güvenip bir türlü başlayamadım. En son HLC klinik önerisi geldi bir arkadaştan. Fakat internette de Özkaya ve Biltıp hakkında olumlu yorumlar görünce aklım karıştı. Ben tüm vücut yaptıracağım karın ense sırt vs hepsi dahil ve en son konuştuğum yer buraların bitmesi mümkün değil yuzde 40 - 50 garanti verdi sadece :/ ben tamamen bitsin istiyorum. Bu bölgelerine gidip de memnun kalan var mı? Diğer bölgelerine gidip memnun olanlardan da tavsiye bekliyorum lütfen artık bir yere başlamam gerekiyor sadece tavsiyenize ihtiyacım var. Güzellik merkezi değil de klinik veya hastane olması önemli.
Kızılayda Ankara life polikliniği e alt bacak genital kolaltı için gitmiştim ama Araştırdığım süreçte hiç bir yer %100 garanti vermedi bilginiz olsun isterseniz o kliniğe Danışın ben memnun kalmıştım

X