Ankarada labioplasti ve vajinoplasti doktor önerisi

acelyaeren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
4
1
24
Ankara da labioplasti ve vajinoplasti olan var mı? Doktor araştırıyorum ama herkes bir şeyler demiş. Ameliyat olup doktordan memnun kalanlar cevap verebilir mi? Fiyatı da yazabilirseniz çok sevinirim. Bir de iyileşme süreci hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Karar vermek çok zor biliyorsunuz ki

Ankara da labioplasti ve vajinoplasti olan var mı? Doktor araştırıyorum ama herkes bir şeyler demiş. Ameliyat olup doktordan memnun kalanlar cevap verebilir mi? Fiyatı da yazabilirseniz çok sevinirim. Bir de iyileşme süreci hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Karar vermek çok zor biliyorsunuz ki
Aynı şeyi bende yaşıyorum ankaradayım bir ameliyat olmaya karar verdim fakat doktor ve ücretlerinde bir türlü karar kılamadım

Ben Ankara da Esra Demir Yüzere ameliyat oldum şu an 16. günümdeyim vajinoplasti ve labioplasti kombine bir ameliyattı üç saate yakın sürdü operasyonu bayındır hastanesinde yapıyor esra hoca ilk günler epey zorluk yaşadım birde süreci tek başına atlatmaya çalıştığım için zorlandım biraz ilk hafta sürekli yattım yemeğimi ayakta yedim ilk on gün tam oturamıyorsunuz onuncu günden sonrasıydı yakın mesafe araba bile kullandım tabi hala hafif bir ağrım var fakat ilk bir haftadan sonra hiç ağrı kesici içmedim haka ara ara buz kompres yapıyorum artık normal hatata dönebilsemde ikinci haftayıda çok yormadan dinlenerek geçirdim 17. Gün çalışmaya başlayacağım raporum bitiyor dikişlerim düşmeye başladı şimdilik herşey yolunda görünüyor ödem ilk günler çok dazlaydı bu hafta epey indi sabırsızlıkla tam iyileşeceğim günleri bekliyorum şimdilik görüntümden memnunum doktorumu tavsiye ederim

Ben Ankara da Esra Demir Yüzere ameliyat oldum şu an 16. günümdeyim vajinoplasti ve labioplasti kombine bir ameliyattı üç saate yakın sürdü operasyonu bayındır hastanesinde yapıyor esra hoca ilk günler epey zorluk yaşadım birde süreci tek başına atlatmaya çalıştığım için zorlandım biraz ilk hafta sürekli yattım yemeğimi ayakta yedim ilk on gün tam oturamıyorsunuz onuncu günden sonrasıydı yakın mesafe araba bile kullandım tabi hala hafif bir ağrım var fakat ilk bir haftadan sonra hiç ağrı kesici içmedim haka ara ara buz kompres yapıyorum artık normal hatata dönebilsemde ikinci haftayıda çok yormadan dinlenerek geçirdim 17. Gün çalışmaya başlayacağım raporum bitiyor dikişlerim düşmeye başladı şimdilik herşey yolunda görünüyor ödem ilk günler çok dazlaydı bu hafta epey indi sabırsızlıkla tam iyileşeceğim günleri bekliyorum şimdilik görüntümden memnunum doktorumu tavsiye ederim
Ben de Esra hanımla telefonda görüştüm şehir dışındayım ortalama bi fiyat bilgim olması gerekiyordu ama beklediğim fazla bi fiyat vermiş siz ne kadara oldunuz? Buradan yazmak istemezseniz özelden yazabilir misiniz 🥺

Merhaba ben 1 hafta önce yaptırdım 3 amaliyat birden oldu iç dudak küçültme dış dudak büyütme ve daraltma amaliyati açıkçası senelerdir istiyordum ama çok utanıyordum doktora gitmeye sonunda araştırma yaptım o kadar çok doktor vardiki hepsine yazdım neredeyse ve hepsi sadece para odakliydi en son bir doktora denk geldim genel olarak her yaptığı işlemden memnuniyet yorumları almıştı gittim görüştüm o kadar sıcak kanlı ve samimi bir doktor ki anlatamam
Merhaba ben yaptırdım henüz yeni aslında 1hafta oldu ben bı çok doktora yazdım aşırı uçuk fiyatlar sundular ön muayene ücretli diyen bile oldu ilk başta çok utanıyordum sonra kesin bir karar aldım en son bı doktora yazdım kliniğine gittim muayene ucretsizdi çok güler yüzlü bir bayanla karşılaştım baya gergindim beni sakinleştirdi muayene etti şikayetlerimi anlattım bakınca zaten oda söyledi iç dukak küçültme dış dudak yağ enjeksiyonu ve vajina daraltma amaliyati olmak istiyordum fiyatı genelde 60bin olduğunu söyledi ama o kadar tatlı bir bayanki indirim yapıp yapamayacağını sordum yaptida 30bine amaliyat gerçekleşti dediğim gibi şuan çok yeni göbeğimden yağ aldıkları için göbeğimde hâlâ morluk ve şişlik var dış dudak amaliyatindan dolayı ordada baya şişlik oldu buz koyarak hafiflettim ağrılarım vardı yeni toparlandim şuanda yaralar iyileştiği için heralde baya kaşınma var görüntü olarak çok güzel duruyor aslında bu hali bile bana çok güzel geldi 🤣 şişlikler tam indiği zaman ne hal alacak bilmiyorum ama doktorumdan çok memnun kaldım bir sorun olduğu zaman hemen iletişime gecebiliyorm amaliyat ettim bittiye getirmedi baya ilgileniyor ileriki zamanlarda yine durumumu yazarım bu arada Özlem gün Eryılmaz doktorum Ankara'da

Ben ankarada cebecide çok uygun fiyata yaptırmıştım. 1.5 sene önce 4bine.
Memnun da kaldım, tanınmış bi doktor değil. İsteyene özelden dr ismi yazarım

Merhaba Sistosel ameliyatı da oldunuz mu?

Ben yaptırmadım ama takip ettiğim ünlü bir doktor var,onun Storylerinde görüyorum yapıyorlar.
Biri Aslıhan Yazıcıoğlu
Diğeri Zahide Küçük
İkisi de Ankara’da
İnstagram sayfaları var. Bi araştırın isterseniz.

Benim baskı hissim vardı ve hafif sancılarım oluyordu doktor sormadı bile 2 zorlu doğum yaptım bayağı bademcik gibi bişey oluşmuş gibiydi vajen girişinde doğumdan sonra herkeste oluyor sanmıştım normal değilmiş 🙈daha sonra başka doktorlara sordum başarılı olması için Sistosel rektosel varsa oda giderilmeli yoksa sağlıklı bir ameliyat olmaz dediler 😬

canım zaten kombine ameliyat olunca heosi bir seferde halledilmiş olur sen de tekrar tekrar uğraşmamış olursun benim bir ay oldu şu anda şimdilik herşey yolunda gibi

Benim baskı hissim vardı ve hafif sancılarım oluyordu doktor sormadı bile 2 zorlu doğum yaptım bayağı bademcik gibi bişey oluşmuş gibiydi vajen girişinde doğumdan sonra herkeste oluyor sanmıştım normal değilmiş 🙈daha sonra başka doktorlara sordum başarılı olması için Sistosel rektosel varsa oda giderilmeli yoksa sağlıklı bir ameliyat olmaz dediler 😬
Hangi doktora muayene oldun

Bulunduğum yerdeki hastanede kadın hastalıkları ve doğum uzamanı ama sonrasında tanınmış doktorlara da sordum 🙈😃

Benim perine bölgesinde epizyo dikişlerimde açılmıştı inşallah onlarda tam kapanır orası dışarda ve sert bölge olduğu için mi anlamadım dikişlerde hep otur kalk dikişlerde sorun olmuştu 😞 3. Haftam bitti kaynamıştır inşallah bide regl oldum kuru tutmak daha zor şuan

Merhaba. Ankara’da doktor Gökçen Erdoğan en en iyisi. Memnun kalmayan kimse yok. Ama baya pahalı en son 1 ay önce 46.000 demişti fakat mükemmel bir kadın memnun kalmayan kimse yok

Merhaba. Ankara’da doktor Gökçen Erdoğan en en iyisi. Memnun kalmayan kimse yok. Ama baya pahalı en son 1 ay önce 46.000 demişti fakat mükemmel bir kadın memnun kalmayan kimse yok
46 bin aşırı pahalı bence. Şahsen yüksek fiyat vermeyi göze aldıysam Özgür Kartala olurdum

46 bin mi 🥲evet çok iyi doktorlar yazdıklarınız ama fiyat çok yüksekmiş ya o kadar olacağını düşünmemiştim 😬

Ben de araştırma aşamasındayım. Bugün Zahide Küçük ile görüştüm. İdrar torbasında da sarkma olduğunu söyledi. Hepsi toplamda 30 bin civarı tutacakmış. Cuma günü Esra Aktepe Keskin'e muayene olacağım. İlk doğumum 16 saat sürmüştü ve öncesinde de çok sıkıntı yaşamıştım. Normal doğum yaptığıma bin pişmanım. Normal doğum sonrası da dikişlerim olmuştu. Hem o zaman çok acı çektim hem de ameliyat olursam yine acı çekeceğim. 16 saat süren sancı da cabası. Sezaryen olsam acımı çekerdim biterdi. Vajinal genişlik ayrı dert, idrar kaçırması ayrı dert. Genişlikten kaynaklanan enfeksiyon ayrı dert.

X