Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Ankarada Kardiyolog bilen arkadaşlar.. Yardım

ipekkocak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
46
0
arkadaşlar annemin kalbınde damar genişlemesi ve kalp yetmezliği çıktı.eger tanıdınız yada gittiğniz ıyı bır doktor varsa lütfen cevap yazın.tskler simdiden

Arkadasım benım annemde de aort damarınad baya bı genısleme olmustu.İki hastane de karar vermemiz gerekti.Atatürk egiti araştırma hastanesi Bilkentte kalp damar bolumunde doç.dr.erol şener yada klinik şefi aysegul kunt.Annemi aysegul hanım amelıyat etti ve hastaneden de memnun kaldık.cok guzel bakılıyor.Eger orası olmassa kavaklıderede guven hastanesınde doç dr. harun yahya karagoz ıyı bır cerrahmısss...bızım de ıkıncı alternatıfımız bu olacaktı.bu konuda baya arastırma yaptıkkk ve bu hastaneden herkes memnunduu arkadsım.Ozel polıkılınıklerıde tunalı hılmı de...Allah acil şifalar versinn

yüksek ihtisas kardiolojide tavan yapmış< bir prestije sahiptir.
ayrıva 29 mayıs hadtaneside yanı şekilde.

Biz bu konuda baya araştırdık arkadsım ve Atatürk eğitim araştırma bu konuda gercektne mukemmeldi.Ve annemin yuksek tansıyonu ve sekerıde vardı.Bunlara ragmen hersey guzel gıttı ve suan cok saglıklı.Bunu dısında da ozellerden yuzuncu yıl ve guven hastanesı var ama onlar yatak ucretını baya yuksek cıkartıyorlar.Bu ıkı ozel hastane bu konuda gercekten ıyıymıiş.....

Arkadaşlar arkadaşımın 5 aylık yeğenı kalp hastası lutfen ankarada tavsiye edebıleceğiniz doktor yada hastane varsa bizimle paylaşın

ben ankarada ege üniversitesi hastaesinde kalp ameliyatı oldum prof. dr. coşkun ikizler çok iyidir

X