İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

kızılay da bi güzellik merkezi var dakikası 1 tl ve yapan kişi işinin uzmanı.aynı zamanda güleryüzlü ve halden anlayan biri.iz leke gibi sorunlar yaşatmıyo.yaptırıp memnun kalmayan görmedim.tavsiye ederim.bilgi almak isteyenler özel msj atabilir.

yalnız ben de dua istiyorum, hayırlı bir kısmet için :))))))

Çok candan bir mesaj, allah bahtını açık etsin umarım hayırlısıyla hayallerinin de ötesinde güzel bir evlilik yapar ömür boyu mutlu eder ve mutlu olursun :teselli:
hacettepe de erkek yok değil mi hgsahan?
bizi kimse görücek mi o uzun bıyıklarımızla??:nazar:
yapanların mesleği ne?
kozmetoloji diye bir yer ilk kez duydum

igne alınan yer tam olarak sıhhıyede ne tarafa düşüyor strazburg caddesi tarafı mı?

vay be 3 ytl ye aldıkları ıgneyı
bana 20 ytl ye satmaya çalışan adı lazım değil merkezi de kınıyorum :mymeka:
çok teşekkürler

Son düzenleme:
leylaq, sizin için makine markasına bakacağım unutmazsam. kusura bakmayın arkadaşlar hala özel msj yazamıyorum. böyle ortaya oluyor ama çok özel değil nasıl olsa herkes yararlansın kamu hizmeti yapmış oluruz böylece

sen dudak üstü yaptırmadan ben katiyen gitmem
korkuyorum
bakalım o kısımlar ne olucak:lepi:

Son düzenleme:
pınar85 ,işte cevaplar
1)kabuk leke iz oldu mu?
hiç olmadı diyemem ama sir ağdadan daha az yan etkisi var. hafif kızarıklık ve sonrasında biraz kabuk ama çok ince bir tabaka.öyle kabuk deyince küçükken yere düşerdik dizimizde kabuk olurdu öyle birşey değil.üsttki deri tabakası dökülüyor. işte bu esnada bunlarla oynamamak gerekiyor, o zaman iz kalma ihtimali varmış.
benim sir ağdadan sonra yüzüm 1 hafta sonra eski haline dönerdi.kızarma, kabarıklık, sivilce, kan oturması, yapışkanlık hissi olurdu ve su değdirme yasağı. bunlar iğnelide yok.benim cildim çok hassas olduğu için ben çok korkarark gittim ama mecburen artık.2 yıldır sir ağdaya gidiyorum azalma var ama bitmedi ve suratım sirin tahrişinden dolayı sivilcelerle doldu berbat oldu. daha bir seans gittim ,perşembeye randevu aldım tekrar gidicem yanak ve dudak üstü için bu kez.epilasyondan sonra şu anda sivilcelerim bile azaldı. favorilerimi 1 ay olmuştu aldıralı hala çıkmadılar.
2) iğne batan yerler gözenek gözenek açık bi görünüm aldı mı?
gözenek açılması iğneli bittiği anda oluyor ama birkaç saat içinde geçiyor.sonrasında biraz uyuşma hissi var.biraz sert bir doku haline geliyor epilasyon yapılan bölge.ama zaten yüzünün tamamını aynı gün yapmıyorlar. yan etki oluşumunu göz önünde bulundurarak.

3)sosyal hayatta çok belli oluyor mu yüzün kötü halde mi?
hayır hiç belli olmadı. arkadaşlarıma söylemesem anlamayacaklardı epilasyon yaptırdığımı. onlar da hiç belli değil dediler. ağdadan sonra herkes suratına ne oldu derdi.
yapan kişiye de sordum hatta yarın işe giderken makyaj yapabilir miyim diye? kadın tabii ki hiç bir şey olmaz dedi. olmadı da zaten. sadece biraz kızarıklık var.epilasyon sonrasında dışarıya çıkarken mutlaka güneş koruyucu krem sürülmeli ve ince kabuksu tabakanın nemlenmesi yumuşayıp kolay dökülmesi için medikasol sürdüm o kadar.

inşallah en kısa sürede kurtulursun canım yüzdeki tüyler insanın pisikolojisini çok etkiliyo

Çok candan bir mesaj, allah bahtını açık etsin umarım hayırlısıyla hayallerinin de ötesinde güzel bir evlilik yapar ömür boyu mutlu eder ve mutlu olursun :teselli:
hacettepe de erkek yok değil mi hgsahan?
bizi kimse görücek mi o uzun bıyıklarımızla??:nazar:
yapanların mesleği ne?
kozmetoloji diye bir yer ilk kez duydum

igne alınan yer tam olarak sıhhıyede ne tarafa düşüyor strazburg caddesi tarafı mı?

vay be 3 ytl ye aldıkları ıgneyı
bana 20 ytl ye satmaya çalışan adı lazım değil merkezi de kınıyorum :mymeka:
çok teşekkürler

jayjay
sıhhiye köprüsünün altında büyükşehir belediyesi alo 153 yazan biryer var .orayı görünce sağa dönün .o sokakta izgi kozmetik olması lazım sokağın sağında.
hacettepede çalışanlar kadın. ama sanırım doktor değil.

kujum gün konusunu bilmiyorum arayıp sormak lazım. ama ben aradığımda biraz geç açıyorlar ama açılıyor telefon.biraz ısrarcı olmak lazım. kolay gelsin

ben hacettepeye telefon edip sordumkız çıkdı ben yapıyorum teknisyenım dedi

kujum
hangi günler oradalar bilmiyorum. iğne numarası k-2 altın iğne ama herkesin tüy yapısına göre değişebilir siz en iyisi oradaki uzmanlarla görüşün sizin tüy yapınıza göre sonuç almaya ne zaman başlayacağınızı en iyi onlar bilebilir.

tamam çok teşekkürler
sen yarın dudak üstü için bir git bakalım neler olucak
ben de cok korkuyorum acı ıçin birsey sürücekler mi bi bak
emla bana kar etmiyor
bir de şu sporcuların kullandıgı sakatlanma anında sıkılan bir sprey var
ağrıyı anında kesiyor soğutucu bir sprey ondan kullansak olmaz mı bır sorabılır mısın drları varsa
adını fılan ogrensek ben cıddı taktım bu spreye alıcam bır yerden
ismini bilmiyorum

pınar85 ,işte cevaplar
1)kabuk leke iz oldu mu?
hiç olmadı diyemem ama sir ağdadan daha az yan etkisi var. hafif kızarıklık ve sonrasında biraz kabuk ama çok ince bir tabaka.öyle kabuk deyince küçükken yere düşerdik dizimizde kabuk olurdu öyle birşey değil.üsttki deri tabakası dökülüyor. işte bu esnada bunlarla oynamamak gerekiyor, o zaman iz kalma ihtimali varmış.
benim sir ağdadan sonra yüzüm 1 hafta sonra eski haline dönerdi.kızarma, kabarıklık, sivilce, kan oturması, yapışkanlık hissi olurdu ve su değdirme yasağı. bunlar iğnelide yok.benim cildim çok hassas olduğu için ben çok korkarark gittim ama mecburen artık.2 yıldır sir ağdaya gidiyorum azalma var ama bitmedi ve suratım sirin tahrişinden dolayı sivilcelerle doldu berbat oldu. daha bir seans gittim ,perşembeye randevu aldım tekrar gidicem yanak ve dudak üstü için bu kez.epilasyondan sonra şu anda sivilcelerim bile azaldı. favorilerimi 1 ay olmuştu aldıralı hala çıkmadılar.
2) iğne batan yerler gözenek gözenek açık bi görünüm aldı mı?
gözenek açılması iğneli bittiği anda oluyor ama birkaç saat içinde geçiyor.sonrasında biraz uyuşma hissi var.biraz sert bir doku haline geliyor epilasyon yapılan bölge.ama zaten yüzünün tamamını aynı gün yapmıyorlar. yan etki oluşumunu göz önünde bulundurarak.

3)sosyal hayatta çok belli oluyor mu yüzün kötü halde mi?
hayır hiç belli olmadı. arkadaşlarıma söylemesem anlamayacaklardı epilasyon yaptırdığımı. onlar da hiç belli değil dediler. ağdadan sonra herkes suratına ne oldu derdi.
yapan kişiye de sordum hatta yarın işe giderken makyaj yapabilir miyim diye? kadın tabii ki hiç bir şey olmaz dedi. olmadı da zaten. sadece biraz kızarıklık var.epilasyon sonrasında dışarıya çıkarken mutlaka güneş koruyucu krem sürülmeli ve ince kabuksu tabakanın nemlenmesi yumuşayıp kolay dökülmesi için medikasol sürdüm o kadar.

canımm yanıtların için çook teşekkkürler
iğneli yapan bi tanıdığıma sordum bugün
en az bir yıl gider gelirsin 5-6 seansta kesin bitger dersem yalan olur dedi
bi de kabuklanma olcak dedi
of off korkuyorum ben hala kızlar
cesaret edip başlasam mı ki

ya bu da işe yaramazsa
ya daha kötü olursam
:S

slm, bugün ikinci seansa gittim. bir arkadaş makinanın adını sormuştu, cevap: SORıSA.
ilk seansta epilasyonu yapan hanım bir dahaki sefer gelirken yedek iğne de getir yanında demişti.bugün iğne satılan yere gittim.k-2 iğne kalmamış 1-2 haftaya getiririz dediler.ben de mecburen eski iğnemle gittim. iğne bir kez kullanılmış olduğu için hiç yapılmayan yerlere bugün başlamadık.eski yerlere yapıldı. yani bugün yine favori ve çene altı çalışıldı. bu kez biraz daha acıdı sanki. bir sonraki seansa gelirken emla sür daha rahat çalışırız dediler. bugünkü seansım 30 dakika sürdü, ücret 18 tl. 5 ocak'a randevu aldım. yeni iğnemle ve emla ile bakalım sonuç ne olacak.

o zaman iğneyi 4-5 tane alalım derim
hergün sıhhiyeye mi gidicez
emla yı dr yazıyor galıba gitmeden 30-35 dk once sürülmesi gerekiyor ama

bende bugun ilkız sokakdan k2 altın iğne aldım o sokakda başka altın iğne satan yerlerde var. sadece ilgiz kozmatıge bakmayın aşadakı kuaför malzemeleri satan yerde iğne vardı 3 tane aldım k2

bugun hacettepeyede gittim görüşmek için cm2 si 6 tl dedi leke iz kalabılır senın cildinin hasasıyetıne göre dedi yuzunde çok sivilce var onlar bıraz azalsın randövü al gel dedi

kujum randevu alıp mı gittin,direk gidip görüşebildin mi?
bi de ilk muayeneye gittiğinde ücret ödeniyo mu

tarif edemem çok zor buldum bı daha gitsem gene sorarın nasıl gidecem dıye ama hacettede 5. kapıdan giriyordun bı onu hatırlıyorum

X