Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

fiyat aralığın ne senin benim nette gördüğüm br kuaför var ama 600 istiyor bana çok pahalı geliyor bu sonuçta ben 2 düğün yapıcam orda da bir sürü ödücem :/

canım ben her şey dahil 800 ü geçmese iyi olur diyorum bugün bir kaç yeri aradım Magic Touch ve Rush arasında kaldım ikisi de aşmıyor bütçeyi. nişanlım istediğine git diyor kıyamıyorum. bizim de iki yerde olacak ama diğer taraftakini kayınvalidem halletmiş.

Aslında güzel kuaförler var onlarda 600 700 1.000-TL diyor sadece sac ve makyaj manikürü pedikürü bile yok bazıları takma kirpiğe de ayrı para istiyor. Bitanesine içim çok ısındı 600 diyor indirim yapmıyor kesinlikle azıcık inse keşke

canım 600 diyen kim bu arada? bende bakayım

kızlar ben burdan isim vermiym reklama girer mi bilmiyorum. ama ben düğün fotoğrafları çekiyorum ve bir gelinimin kuaför çekiminde tanıştık çok hoşuma gitti hem makyaj hem saç konusu. kendi sözümde ve nişanımda da oradaydım düğünde de orada olacağım. tavsiye ederim merak edenlere özelden yazabilirim :spor:

kızlar ben burdan isim vermiym reklama girer mi bilmiyorum. ama ben düğün fotoğrafları çekiyorum ve bir gelinimin kuaför çekiminde tanıştık çok hoşuma gitti hem makyaj hem saç konusu. kendi sözümde ve nişanımda da oradaydım düğünde de orada olacağım. tavsiye ederim merak edenlere özelden yazabilirim :spor:

canım herkes yazıyor bence sende yazabilirsin olmadı bana özelden yaz :KK53:

bende merak ettim güzelse bende isim alayım :)

ben ayarladım ya bu pazar provam var, biraz da tuzlu oldu ama ne yapayım artık araştır araştır fenalık geldi. nasıl oluyorsa olsun artık ne yapalım kısmett :rolleyes:

ayyy çok şükür bende ayarladım cebecide bir kuaförle anlaştım memnun kalcağımı umuyorum içim ısındı

ayyy çok şükür bende ayarladım cebecide bir kuaförle anlaştım memnun kalcağımı umuyorum içim ısındı

canım ben 550 TL ye bir yer buldum ve o pahalılardan daha çok içime sindi, fırsat bulunca gidip görüşücem. bu işi de atlattık sonunda.

canım ben 550 TL ye bir yer buldum ve o pahalılardan daha çok içime sindi, fırsat bulunca gidip görüşücem. bu işi de atlattık sonunda.
ben 400e cebecide bi kuaförle anlaştım yanımdakide 100-150 falan içime sindi

Ben gelin basimi magic touch kuafore yaptirdim makyaj konusunda fatos hanim bir harika sactada bir numaralar ev rahatliginda fiyatlarda cok makul tavsiye edebilecegim en iyi yer

ben saçlarımı kızılayda ykm nin arka sokağındaki kuaförde yaptırım mükemmeldi. makyajımı da kendim yaptım. kuaförü kesinlikle tavsiye ederim.kızılay diye hafife almayın mekan çok iyi ve kaliteli . isteyenlere detaylı adres verebilirim. ama çok yoğun oluyor randevuyu erken almanız gerekli.

Merhaba yeni gördüm. Ben de yanimda annemle gittim sadece onun saci yapıldi. Yani onlar icin randevu alirsaniz daha iyi olur.
Merhaba :) bende bugün Başak Kuaför ile anlaştım nişanım için, fakat heyecandan sormayı unuttum :) acaba o gün yanınızda gelen kardeşinizin, annenizin vs. saşını da yapıyorlar mı ? yani ektra ücret vs önemli değil, yapsınlar da :)

Ankara'da ben de kuaför arıyorum. ve aynen bende orayı hiç bilmiyorum. Ama açıkçası artık tavsiye üzerine de kuaföre gidilmez yani yapmayın bu devirde. İnstagramda sayfasını bulurum. yaptığı modellere bakarım. sonra arar fiyat ararım. benim yolum budur, haydi işiniz rast gele :dondurma:

Ankara'da ben de kuaför arıyorum. ve aynen bende orayı hiç bilmiyorum. Ama açıkçası artık tavsiye üzerine de kuaföre gidilmez yani yapmayın bu devirde. İnstagramda sayfasını bulurum. yaptığı modellere bakarım. sonra arar fiyat ararım. benim yolum budur, haydi işiniz rast gele :dondurma:
Ankara/Çankaya'da Style Up Studio'yu şiddetle tavsiye ederim. Eskiden Mustafa Revan'ın stüdyosunda çalışıyorlardı, kendi yerlerini açtılar bi süre önce.

Kuaföre karar veren kızlaar düğün ne zaman :halay: benim ağustosta, kuaför bulmak için erken mi geç mi kaldım bilemedim. İzmir'deyim bir de, ankarada olacak düğün.. Off nasıl halledeceğim bilemiyorum :işsiz:

X