Ankarada dis hekim oneri

Fundix

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
5
4
38
Merhaba,

Ankarada yasayanlara sesleniyorum, insAllah aranizda bana yardimci olan birileri vardir.

Hollandada yasiyorum, disciye gitme korkum oldugu icin yillar gitmedim.
Dun ilk defa gittim yillar sonra, bana dislerin tamamen cekilecek proteiz takcaz dediler.
bende turkiyeden birinin bakmasini istiyorum acikcasi.
Parodontitis hastaligida var, implant yaptirmak istiyorum.

oneriniz varmi?

kendi arastirdiklarim;
dr. prof. Erhan Ozdiler
ve dis hekimi Mehmet Sadir

taniyan varmi?

Merhaba,

Ankarada yasayanlara sesleniyorum, insAllah aranizda bana yardimci olan birileri vardir.

Hollandada yasiyorum, disciye gitme korkum oldugu icin yillar gitmedim.
Dun ilk defa gittim yillar sonra, bana dislerin tamamen cekilecek proteiz takcaz dediler.
bende turkiyeden birinin bakmasini istiyorum acikcasi.
Parodontitis hastaligida var, implant yaptirmak istiyorum.

oneriniz varmi?

kendi arastirdiklarim;
dr. prof. Erhan Ozdiler
ve dis hekimi Mehmet Sadir

taniyan varmi?
Merhaba implant yaptırdınız mı? Size bildiğim iyi bir yeri önerebilirim.

Oğulcan Saat beyi tavsiye ederim. 3 tane implant diş yatırdım kendisine. Arkadalarımdan da çok kişiy yönlendirdim. Şükürler olsun problem yaşayan olmadı

Başkent Er Dental ile görüşebilirsiniz, tavsiye ederim işinde uzmanlar bence Kızılay'da ofisleri var çalıştıkları hekimler de çok iyi bence...

Merhaba arkadaşlar
Ben de zirkon kaplama yaptırmak istiyorum.Malum estetik açıdan iyi bir doktor olması şart.Ankarada önerebileceğiniz iyi bir diş hekimi var mı?Biraz araştırma yaptım ama karar veremedim.Yardımınızı rica ederim.

Merhaba arkadaşlar
Ben de zirkon kaplama yaptırmak istiyorum.Malum estetik açıdan iyi bir doktor olması şart.Ankarada önerebileceğiniz iyi bir diş hekimi var mı?Biraz araştırma yaptım ama karar veremedim.Yardımınızı rica ederim.

tobb hastanesinde diş dr seda yıldırım ve doç dr ezher dayısoylu var, zirkon kaplama için seda hanımla görüşebilirsiniz. Benim implantlarımın üstüne zirkon yapıldı, kendisinden çok memnun kaldım

mrb arkadaslar beysudentte dr sezer yıldırım var ben ona zirkon kaplama yaptırdım gerçekten tavsiye ederim çok memnun kaldım dişlerimi gören herkes çok doğal göründüğünü söylüyor

X