Lazer Epilasyon Ankara’da buz lazer epilasyon yapan, önerebileceğiniz biryer var mı?

Merhaba bende eryamanda oturuyorum lazer yaptırmak istiyorum daha önce 2 yerde denedim memnun kalmadım. siz sonuç aldınız mı gerçekten memnun kaldınız mı
merhaba canım bende çayyolunda triodermguzellikstudyosuna gittim biteli 6 ay oldu her yerdeki tüyler gitti geri gelmedi hem fiyatı makul hem temiz iyi bir yerdi tavsiye ederim

Merhaba bende eryamanda oturuyorum lazer yaptırmak istiyorum daha önce 2 yerde denedim memnun kalmadım. siz sonuç aldınız mı gerçekten memnun kaldınız mı
merhaba canım ben lazer epilasyonu bitireli 6 ay oluyor gittiğim yerden çok memnun kaldım triodermguzellikstudyosu hem fiyatı çok makuldu hem de hiç ağrı cı olmadı çok rahattı

vucütta ince tüyler için buz lazar düşünüyorum. alex kesn kalınlaştırır ama buz lazer ince tüylerde etkili diye duyunca bi sevindim. sizin bu konuda bilginiz varmı? bir de doktor bakıp mı öneriyor lazer çeşidini ve buz lazerde illa jiletleniyor mu:KK43:
merhaba canım benimde lazer epilasyonum biteli 6 ay oluyor tüylerim ağrısız acısız gitti çok rahatım bana söylenen bir gün önce özel bölge ve bacak ve koltuk altına jilet yapmamdı geri kalan bölgeleri ise kendileri alıyorlardı öyle yapıyorlar iki tane okulunu okumuş hanımefendi yaptı benim lazerimi cihazları da yeniymiş ben memnun kaldım hele de bu kovid döneminde çok iyi oldu her gittiğimde kullanılan ürünler tek kullanımlıktı ve her yer temizdi

X