Ankara Şehir Hastanesinde Burun Estetiği Yaptırdım

bana 15 bin fiyat verdi vezneyi karistirmazsak dedi gss den yararlandigim icin 250 tl kaliyo cebime ben bu ameliyata girmem dedi ozel istersen klinikde 30a yapiyorum dedi derhal odayi terk ettim. ramazan hocaya ameliyat oldum 21 aralikda cok memnunum tavsiye ederim
Ramazan erkin ünlü ne kadar a yaptı burnunuzu

Merhaba yeni gördüm kusura bakmayın hasan hocada yoğunluk var mı bilmiyorum ama ramazan hoca 6 Şubat için tarih veriyordu sadece görüşme için
Ramazan hocaya 6 Şubat randevum var ztn de hasan hocayi merak etmiştim fiyat konusunda sanırım yoğun olduğu için yapmiyormus

Herkese merhaba,

Çok sayıda mesaj aldığım için devlet hastanesindeki estetik sürecimden sizlere bahsetmek istedim.

Öncelikle ben yıllardır nefes almada zorluk yaşıyordum. Bunun sinüzit kaynaklı olduğunu sandığımdan pek önemsemedim. Daha sonra şikayetlerim artınca kulak burun boğaz doktoruna muayene oldum. Burnumda düşme olduğunu ve kıkırdak dokularımın eridiği bu yüzden rinoplasti yaptırmam gerektiğini söyledi ve beni estetik cerrahiye yönlendirdi.

Böylece doktor arama sürecim başladı. Nereden nasıl başlayacağımı bilmiyordum internette yüzlerce doktor adı vardı. Önce Ankara Eğitim Araştırmadan bir randevu aldım ama hastanenin kötü görüntüsü ve asistanların inanılmaz kötü davranışı beni caydırdı. ( Asistana soru sormaya çalışıyorum adam odaya dalan hademeye bisküvi çay soruyor böyle bir muamele) Ben de şehir hastanesindeki doktorlara bakmaya karar verdim. Açıkçası çok da araştırmadım. Hasan Murat Ergani'yi gözüme kestirdim. İnternette onunla ilgili hiç estetik haberleri yoktu. Ben de instagram adresinden yaptığı ameliyatlara baktım. Adam çok çılgın ameliyatlar yapmış. Ben de bunları yapan adam için rinoplasti çocuk oyuncağıdır deyip randevumu aldım.

Gittim asistanla görüştüm. Tahminen ağustosun başıydı. O gün burnumun resimlerini çeken asistan Hasan hocaya iletti ve Hasan Hoca ertesi gün yüzyüze görüşmek için beni çağırdı. Ameliyatın nasıl yapılacağını vs ayaküstü 5 10 dakika anlattı ve ben kabul edince 12 Aralık için bana tarih verdi. Ardından o hafta tomografimi çekildim ve beklemeye başladım. Kasım 29 da tekrar gittim ve anestezi tetkiklerim yapıldı ( Kan, EKG, Ciğer filmi).

Veeeee 12 Aralık sabahı 06.00 da yatışım yapıldı. Ben tabi ağlıyorum korkudan. Hasan Hoca ile ilk uzun konuşmamız o zaman oldu. Önce geldi bana ameliyatı anlattı sonra benim bir beklentim olup olmadığını sordum ben de tabi görgüsüz internetten bulduğum mükemmel bir burnu gösterdim. Burun o kadar kavisliydi ki resmen harikaydı. Hasan hoca direkt istersen yaparım ama bu burun çöker dedi ben de onu dinlemeye karar verdim. Sen bana bırak ben sana kalkık hoş ve doğal bir burun yapacağım dedi. Ameliyathaneye indik orada tekrar buluştuk ve uyuyuş.... Uyandığımda Hasan hoca hala oradaydı sağolsun hiç yalnız bırakmadı ve ben tamponlar ile enfes nefes alıyordum çok mutlu oldum. Bana gelip sana harika bir burun yaptım dedi herkes de tastikledi ama ben burnu görmedim tabi.

Ardından ertesi gün taburcu oldum. Herkesin yaşadığı şişlikleri nefes alamama sorunlarını vs yaşadım ama ağrısız bir süreçti. 10 günün ardından tamponlarım ve atelim çıktı. Karşımda muazzzzzaaaammmm ve harika nefes alan bir burun vardı.

Yani arkadaşlar bu işi sadece özeldeki doktorlar iyi yapmıyor. Devlet hastanelerinde de çok iyi doktorlar var. Ben hastaneye 4500 tl ödedim. Doktorum bile biz bunları internette paylaşmıyoruz. Araştırsan bile pek bir şey bulamazsın demişti gerçekten bulamamıştım. Hatta Hasan hocaya ameliyat olan var mı diye buraya konu bile açmıştım. Buradan tekrar kendisine çok çooook teşekkür ediyorum. Sizlere de tavsiye ediyorum :)

(Fotoğraf ameliyattan sonra 12. güne aittir.)
Eki Görüntüle 3181539
Bende Bilkent te ameliyat olacağım. Mr istediler çektirdim üstünden 2 ay gecti raporu hala yok 🤦🏼‍♀️ sizin kaç günde çıktı acaba

Hasan hoca yapıyor diye biliyorum yarın yanına gideceğim şehir Hastanesi'ne
Fiyat öğrenirseniz beni de bilgilendirimidiniz genelde soruyorum yapmiyo diyolar hasan hocaya bende 27 şubat tomografi sonucuna bakacak ramazan hoca oda her hastayı ameliyat yapmiyormus yapmassa bende Hasan hocaya randevu alırım

Bende Bilkent te ameliyat olacağım. Mr istediler çektirdim üstünden 2 ay gecti raporu hala yok 🤦🏼‍♀️ sizin kaç günde çıktı acaba
1 hafta da çıktı 27 sinde doktor çağırdı sonuca bakmak için çok uğraştım yani bide 6 7 kez gidip gelmisimdir yol uzak gityigime değse doktor olmuyo bsy oluyo tomografi ye randevu aldım gittim geldim sonunda hem fiyat bilgisi için hem tomografi sonucu için bakicak doktor söyleyecek sizin hangi doktor

1 hafta da çıktı 27 sinde doktor çağırdı sonuca bakmak için çok uğraştım yani bide 6 7 kez gidip gelmisimdir yol uzak gityigime değse doktor olmuyo bsy oluyo tomografi ye randevu aldım gittim geldim sonunda hem fiyat bilgisi için hem tomografi sonucu için bakicak doktor söyleyecek sizin hangi doktor
Agah hoca benim. Malesef ben hala mr sonucu için uğraşıyorum. Diğer kısımlara geçemedik henüz

Fiyat öğrenirseniz beni de bilgilendirimidiniz genelde soruyorum yapmiyo diyolar hasan hocaya bende 27 şubat tomografi sonucuna bakacak ramazan hoca oda her hastayı ameliyat yapmiyormus yapmassa bende Hasan hocaya randevu alırım
Ben ramazan hocanın fiyatlarını 25-30 bin civarı duydum hastalarından, hasan hocada sadece hastane ücreti vs. 4-5 arası bişey ödedim bu ara çok yoğunlar ramazan hoca hiç bakmıyor ama Hasan hoca araya bir yere alabilir %1 lik kısım burun ameliyatı bizim ameliyatlarımız dedi ramazan hocanın iki hastasını tampon sonrası gördüm biri iyiydi ama biri aman Allahım, o görüntü birazda kişiye göre değişiyor malesef ve burun ameliyatı sonrası herkeste zor geçiyor psikolojik olarak ama 1 yıl sonra boşuna kafaya takmışım deniliyor genelde

Ben ramazan hocanın fiyatlarını 25-30 bin civarı duydum hastalarından, hasan hocada sadece hastane ücreti vs. 4-5 arası bişey ödedim bu ara çok yoğunlar ramazan hoca hiç bakmıyor ama Hasan hoca araya bir yere alabilir %1 lik kısım burun ameliyatı bizim ameliyatlarımız dedi ramazan hocanın iki hastasını tampon sonrası gördüm biri iyiydi ama biri aman Allahım, o görüntü birazda kişiye göre değişiyor malesef ve burun ameliyatı sonrası herkeste zor geçiyor psikolojik olarak ama 1 yıl sonra boşuna kafaya takmışım deniliyor genelde
25 30 arası baya çok ya en fazla 20 bin ister diye düşündüm ramazan hoca bu doktor hastane aliyo ben almıyorum demistide ben de sanırım revizyon olucam revizyon ameliyatınida her doktor yapmiyo Hasan hoca yapiyormu revizyon. Siz 4 5 ödedim diyosunjz ameliyat oldunuz mu çok ucuz söylemiş fiyatida

Bende kaburgadan kıkırdak alınarak olucak büyük ihtimal çünkü daha önce burun eti aldırdım bu 2. Ameliyatım olucak ramazan hoca da yaparsa bı doktor bulamadım 🤦

25 30 arası baya çok ya en fazla 20 bin ister diye düşündüm ramazan hoca bu doktor hastane aliyo ben almıyorum demistide ben de sanırım revizyon olucam revizyon ameliyatınida her doktor yapmiyo Hasan hoca yapiyormu revizyon. Siz 4 5 ödedim diyosunjz ameliyat oldunuz mu çok ucuz söylemiş fiyatida
Ameliyat oldum ikinci ayımdayım benim zor bi ameliyattı Ankara eğitim araştırma da iki doktor ben yapamam dedi hasan hocayı buldum ona karar verdim zaten doğal bir burun istedim çok estetik istemedim tamda öyle oldu revizyon yapıyor mu sabah sorup size yazarım ama revizyon da özel teknik kullanılıyor genelde zaten ramazan hoca da kıkırdak yada kök hücre dediğimiz karından yağ ile yaptığı için o kadar fiyat çıkıyor revizyon da da bu teknikler oluyor galiba fiyat farkı bu yüzden de olabilir

X