Ankara Lazer Epilasyon

edaeat

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
88
28
27
Merhabalar lazer için Ankara’da güvenilir bir yer arıyorum. Güzellik salonu olmasını istemiyorum, tıp merkezi hastahane klinik tarzı bir yer olması tercihim. Yenimahalle orta doğu hastanesi lazerle alakalı bir bilgisi olan var mı bu ara oraya yoğunlaştım gibi de

Özel bütünsel sağlık polikliniği ve estera polikliniği genital lazerle ilgili bilginiz var mı

Merhaba,
Ankara Esmerlife polikliniğinde bu cumartesi lazer epilasyona başlayacağım. Gelişmeleri size aktarırım , isteyen olursa.

Maidan'da bulunan doktor sevil özdöl'ün kliniğinde alexandrite yaptırdım 2 seans. çok çok memnun kaldım. sanırım IPL diode da var. bende 2 seansta yaklaşık %65-70 dökülme oldu. doktor da hep klinikte bir sorunuz vb olursa yardımcı oluyor.

genital, tam bacak, tam kol ve kol altı bölgelerine gittim onu da belirteyim.

genital, tam bacak, tam kol ve kol altı bölgelerine gittim onu da belirteyim.
Bende daha önce aynı ışınla Acıbadem’de 7 seans genital bölge için. Şu an Acıbadem fiyatları uçtuğu için değiştirmek mecburiyetinde kaldım. Genital bölge için tek seans fiyatı nedir ?

Bende daha önce aynı ışınla Acıbadem’de 7 seans genital bölge için. Şu an Acıbadem fiyatları uçtuğu için değiştirmek mecburiyetinde kaldım. Genital bölge için tek seans fiyatı nedir ?
mm tek bölgeyi hiç bilmiyorum ama seans başı en fazla 250-300dür.

benim genital iç kısımlar dışında tüm kıllarım bitti. alexandrite cynosure cihazın adı ama atışı yapan çok önemli. tüm bacak, yarım kol ve genital 3 saat sürüyor. 6500'e yakın atış yapılıyor her seans. bütünsel sağlık polikliniğini kesinlikle öneriyorum

Merhabalar lazer için Ankara’da güvenilir bir yer arıyorum. Güzellik salonu olmasını istemiyorum, tıp merkezi hastahane klinik tarzı bir yer olması tercihim. Yenimahalle orta doğu hastanesi lazerle alakalı bir bilgisi olan var mı bu ara oraya yoğunlaştım gibi de
İncek lösante hastanesini kesinlikle önermiyorum hastane diye güvenip gittim pişmanım üstelik pahalıydı da etkisi de yüzde 30 anca.

X