Göz Makyajı ankara kalıcı kaş kontürü sildirme

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

blankenese

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
118
80
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 3,5 yıl önce Ankara'da kaş kontürü yaptırmıştım ancak halen silinmedi. Aslında ben bitkisel boyayla yaptığını söyleyen bir yere yaptırdım ama neden silinmediğini bir türlü anlayamadım. Bu nedenle kaş kontürünü lazer yönetemi kullanmayan bir yerde sildirmek istiyorum. Ankara'da lazer kullanmadan bu işlemi yaptırabileceğim bir yer var mı acaba?

Tunalıda Aydın diye biri var. soyadını hatırlamıyorum. Lilium diye bir salonda benim kaşlarımı düzeltmişti. silmede yapıyor diye biliyorum.. Büyük bi yer. Kaşlarım çok yukardaydı. silmişti. teli olsa paylaşırdım ama.. internetten bi arat istersen. belki ulaşırsın.

Çok teşekkürler, aslında böyle birşeyi paylaştığımı dahi unutmuşum. Kendi yazdığım şeyi okurken bile hatırlayamadım, aaa benimle aynı sorunu yaşayan birisi daha varmış dedim :)

bende güzellik uzmanıyım. bu tarz sıkıntıları yaşıyan çok insan var. Allah herkesi konusunda uzman kişilerle karşılaştırsın

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 3,5 yıl önce Ankara'da kaş kontürü yaptırmıştım ancak halen silinmedi. Aslında ben bitkisel boyayla yaptığını söyleyen bir yere yaptırdım ama neden silinmediğini bir türlü anlayamadım. Bu nedenle kaş kontürünü lazer yönetemi kullanmayan bir yerde sildirmek istiyorum. Ankara'da lazer kullanmadan bu işlemi yaptırabileceğim bir yer var mı acaba?[/QUİnternette satılan kremler zerre geçirmiyor, sakın para verip almayın,

]internette satılan kremler silmiyor, sakın ola para verip almayın. En son Dr.Falkenham dovmesilmekremi.com dan aldım. kesinlikle geçirmiyor. bana 26 gün sabah akşam kullan dediler. Sitenin altına da 6 günde geçti falan diye uyduruk yalanlar yazmışlar.Bir ay kullandım.Boşuna para ve zamanınızı harcamayın.

tca solisyon alın tamamen silmesede rengi baya solduruyor. birde sakın neslihan şenlik e kaş yaptırmayın benim gibi bin pişman sildirme yolları arar durursunuz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 3,5 yıl önce Ankara'da kaş kontürü yaptırmıştım ancak halen silinmedi. Aslında ben bitkisel boyayla yaptığını söyleyen bir yere yaptırdım ama neden silinmediğini bir türlü anlayamadım. Bu nedenle kaş kontürünü lazer yönetemi kullanmayan bir yerde sildirmek istiyorum. Ankara'da lazer kullanmadan bu işlemi yaptırabileceğim bir yer var mı acaba?
Sildirebileceginiz bir yer buldunuz mu. Gerci konu acilali cok olmus ama bende ariyorum

Sildirebileceginiz bir yer buldunuz mu. Gerci konu acilali cok olmus ama bende ariyorum
Aytem Kömürcüye gittim 2 yada 3 kez ama bir değişiklik olmadı, cildim de oldukça yıprandı. Bir de hijyen konusunda sıkıntılıydı (benim gözlemime göre), ve de hoşum gitmeyen birkaç şey oldu o nedenle oraya daha fazla devam etmedim. Arayışlarıma da covid sebebiyle ara verdim.

Aytem Kömürcüye gittim 2 yada 3 kez ama bir değişiklik olmadı, cildim de oldukça yıprandı. Bir de hijyen konusunda sıkıntılıydı (benim gözlemime göre), ve de hoşum gitmeyen birkaç şey oldu o nedenle oraya daha fazla devam etmedim. Arayışlarıma da covid sebebiyle ara verdim.
Anladimm. Tesekkurler 😊kurtulmaya olan inancim bitti. Sekillleri ayni olsa ugrasmam dursun derimde iste biri ince biri kalin. Biri duz biru kavisli 😪

X