Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası ankara incekte kreş arıyorum. bilgisi olan varmı

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

Prensveprensesannesi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2015
140
60
Merhabalar benim 23 aylık bir oğlum ve 10 aylık bir kızım var. Oğlumun gelişimine, kızıma ve evin işlerine yetişip ayak uyduramiyorum artık. Bu sebeple oğlumun hem motor, hem kişisel gelişimi ,hem de sosyalleşmesi için kreşe yazdırmaya karar verdik. Bu arada kızım ve bende biraz rahat ederiz diye düşündüm. Varmı incekte guvenilebilir tavsiye edebileceğiniz bir kreş

Yalnizmiyim bu konuda :eek:
Merhaba
Ankara İncek'te bulunan Doğafen Anaokulu ve Kreş'imize bekliyoruz sizi. Okulumuz

“Her çocuk kendi hikâyesini yazmalı” sloganı ile çıkılan yolculukta her okul bünyesinde 5 adet sınıf, sınıflarda mutlaka çocuk gelişimi eğitimi almış uzman ve yardımcı öğreticiler bulunmaktadır. Okullarımızda iki yabancı dil eğitiminin yanı sıra seramik, bale, müzik, dans, zumba, drama, küçük marangozlar atölyesi, küçük bahçıvanlar eğitimi gibi branş dersleri de bulunmaktadır.

detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. http://www.dogafenanaokulu.com/incek-anaokulu

Merhaba bizim büyük oğlumuz da küçük kızımız da Nana anaokulundan mezun çok ama çok memnunduk hala okulun önünden geçerken heyecanlanıyor çocuklarım gerçekten yıllardır herkese tavsiye ediyorum

X