İğneli Epilasyon Ankara iğneli epilasyon !

Kaç seans oldu daha önce lazermi yaptırmıştınız acaba sonuç alabildinizmi
Ben sizin gibi lazer uygulatmıştım ve beter bi hal olmuştu yüzüm. 12 sean felan lazee işlemi uygulattım. Sonra iğneli deniyorum suan daha 2 kere gittim 1 hafta oldu sonuç alıcakmıyım bende bilmiyorum ama çok güven veren biri sabır diyo bakalım ama suan yüzüm çok kuru buda normal sanırım diğer yerler gibi öyle randevu alma sorunum felan olmadı gayet kibar bi kadın yani telde konusucağı zaman kesinlikle size soruyor güven veriyor yani diğer kişiler hakkında okuduklarım tam tersiydi deneme yanılma yoluyla deniyorum bakalım.

Anlıyorum peki lazermi yaptırmıştınız yüzünüze kaç seansta sonuç aldınız
Eğer bana sorduysanız ben lazer yaptırmıştım çok kötü hale geldi lazerden sonra. 3-4 seanstan sonra fark anlaşılıyordu 5-6 seanstan sonra inanılmaz iyi duruma geldi.

Yani iğnelide önce yüzünüz lazer işlemi gördümü. Ben 15 seans lazer gördü malesef yayıldı çoğaldı.
İğneli yaptırıyorsanız iğnelide sonuç aldınızmı nasil

Ben lazer sonrası hareketlenmiş ve fazlasıyla tüylenmiş bir yüz ile başlamıştım. Toplamda 2 yıl oldu başlayalı.3 er saatlik seanslarla 4-5 seans sonrası oldukça rahatlamıştım. Devamında daha kısa süreli ve daha seyrek gitmeye başladım ama hep düzenli gittiğim bir yılın sonunda bitti denebilirdi. Artık sadece tek tükler için gidiyorum.

Ama yüzümün durumu gerçekten çok kötüydü. Sadece dudak üstü bölgesine giden arkadaşlarım 2ayda bir yarım saatlik seanslarla 3.den sonra çok çok rahatladılar.

Merhabalar bende yüzüme 15 seans lazer yaptırdım tüyler yoğun ve sık oldu. Ankarada bi kaç yeri araştırdım Ebru hanım ve aura arasında kaldım. Siz nereye gidip bitirdiniz burdan yazmazsanız özelden yazarmısınız

ben istanbulda gittim ama simdi Ankarada devam etmeye çalışıyorum. Çok az isim kaldı. Sevgi hanim varmış etlikde. Bilen var mi acaba ?

evet hayat kurtarıcı bir işlem. Benim yüzüm bitti sayılır. İyi bir uzmana denk gelirse birseyde olmaz. Ben hem en beterini hem en iyisini denemiş biri olarak diyebilirim. Yine de insan kendi denemeden bilemez doğruyu yanlışı.

Hangisinden memnun kaldınız? Ben de yaptırmak istiyorum ancak yer/klinik bilgisi bulamıyoruz bir türlü. Herkes nedense sır gibi saklıyor, anlamadım :) Yardımcı olur musunuz?

Hangisinden memnun kaldınız? Ben de yaptırmak istiyorum ancak yer/klinik bilgisi bulamıyoruz bir türlü. Herkes nedense sır gibi saklıyor, anlamadım :) Yardımcı olur musunuz?

ben diğer mesajlarda yazmıştım aslında 🙂 sevgi hanımdan çok memnun kaldım . Ankarada gittiğim yerler arasında en memnun kaldığım yer sevgi guzellik oldu. Sayesinde kalan birkaç tüyüm bitti. Ben hala neden ankarada bu kadar tanınmadığına şaşkınım. O çok pahalı merkezlerden her anlamda çok iyi ama fiyat olarak daha uygun. İstanbulda gittiğim uzmanin standartina yakın birini çok aradım. O yüzden rastgele bilinçsiz gitmedim.Gidip sonuç almış biri olarak sevgi guzellik'i tavsiye ederim. Telefon adres vermek yasak olduğu icin instagram adresini veriyorum "sevgi güzellik" yeri Etlik'te.

Dakika usulüyle mi yapıyor ? Ne kadar acaba?
ben diğer mesajlarda yazmıştım aslında 🙂 sevgi hanımdan çok memnun kaldım . Ankarada gittiğim yerler arasında en memnun kaldığım yer sevgi guzellik oldu. Sayesinde kalan birkaç tüyüm bitti. Ben hala neden ankarada bu kadar tanınmadığına şaşkınım. O çok pahalı merkezlerden her anlamda çok iyi ama fiyat olarak daha uygun. İstanbulda gittiğim uzmanin standartina yakın birini çok aradım. O yüzden rastgele bilinçsiz gitmedim.Gidip sonuç almış biri olarak sevgi guzellik'i tavsiye ederim. Telefon adres vermek yasak olduğu icin instagram adresini veriyorum "sevgi güzellik" yeri Etlik'te.

Çok teşekkrü ederim ya :KK54: Ben bahsettiğiniz yorumu atladım demek ki. Sağolun, bi konuşalım bakalım Sevgi Güzellik ile :)

Dakika usulüyle mi yapıyor ? Ne kadar acaba?

saat olarak da dakika olarak da fiyat oluyor. Fiyatı kendisine sormak daha iyi olur çünkü buraya yazılan şey sabit kalıyor değişmiyor ama fiyat değişiyor o zaman ona o fiyat sanıp randevu alınıyor. Bunu yapanlardan biri de bendim ondan biliyorum 😂 ankarada en uygun ama diğerlerinden daha iyi uzmanlığı var . Ben memnun kaldım ama tamamen şahsi kanaatim olduğunu da ekleyeyim

saat olarak da dakika olarak da fiyat oluyor. Fiyatı kendisine sormak daha iyi olur çünkü buraya yazılan şey sabit kalıyor değişmiyor ama fiyat değişiyor o zaman ona o fiyat sanıp randevu alınıyor. Bunu yapanlardan biri de bendim ondan biliyorum 😂 ankarada en uygun ama diğerlerinden daha iyi uzmanlığı var . Ben memnun kaldım ama tamamen şahsi kanaatim olduğunu da ekleyeyim
Haklısınız 😊 teşekkürler 😊🌸

Ankarada iyi isimlerin randevuları çok dolu. Ben de bir türlü randevu bulamadigim için kuaförde gittim ama bin pişmanım. Kuaforde gitmeyin de nerede giderseniz gidin kuaförde olmuyor bu iş.
Canımm Ankara'da Aura güzelliğe gidiyorum ben.. Dedigin gibi yogun ama bir sekilde yer ayarlanabiliyor. Hatta kendisine o kadar talep var ki bazen sabah 7 de bile müsteri alabiliyor..

Canımm Ankara'da Aura güzelliğe gidiyorum ben.. Dedigin gibi yogun ama bir sekilde yer ayarlanabiliyor. Hatta kendisine o kadar talep var ki bazen sabah 7 de bile müsteri alabiliyor..

ben kendim için degil soran arkadaş için yazdım onu. Benim yuzum zaten bitti. Siz ve birkaç kişi üye olur olmaz aurayi övmüş çok etkileyici reklam cidden. 7 de bile müşteri alacak kadar yoğun olan bir yerin reklamını niye yapıyorsunuz. Ankarada tek tavsiyem sevgi güzellik. Ben memnun kaldım çünkü

sincanda çağlar kuaför var. ben gittim. Çok memnun kaldım. uzmanın ismi emel hanım.

X