Çene Estetiği Ankara Devlet Hastanesi'nde çene protezi ameliyatı

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

saripapapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2021
123
13
24
çenem geride ve çene protezi taktırmak istiyorum fakat çene protezleri çok pahalı. Ankarada çene protezi ameliyatı yapan bildiğiniz bir devlet hastanesi var mı? yaptıran var mı? Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapar mı?

Çene ameliyatı çok zor diye biliyorum. Arkadaşımın çenesinde kayma gibi bir çok problem olduğu için devlette ameliyat yapmışlardı (erkek) sonrasında sakal falan bıraktığı için iz vs gözükmüyordu. Ama iyileşme süreci uzun sürdü diye biliyorum. Sadece estetik kaygınız varsa bir müddet dolgu deneyin derim.

Çene ameliyatı çok zor diye biliyorum. Arkadaşımın çenesinde kayma gibi bir çok problem olduğu için devlette ameliyat yapmışlardı (erkek) sonrasında sakal falan bıraktığı için iz vs gözükmüyordu. Ama iyileşme süreci uzun sürdü diye biliyorum. Sadece estetik kaygınız varsa bir müddet dolgu deneyin derim.
dolgu maalesef karşılyamayacgim kadar maliyetli bütçemi çok aşıyor:KK43: yoks ailk tercihim dolgu olurdu muhakkak:KK43: çene protezi çok istiyorum fakat yaptıracak bir yer bulamıyorum

X