Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara Çayyolunda İngilizce Eğitim veren kreş önerileri

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

kiviberry

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
40
53
39
Merhaba,

Yeni eğitim döneminde çocuğumu kreşe vermek istiyorum.

Evde çift dil konuşulduğu için çocuğum sadece İngilizce iletişim kuruyor. Türkçe olarak bir tek anne- baba ve annane diyor. Diğer bütün kelimeleri ve cümleleri İngilizce. Bu durum bizim için sorun olmasa da kreş arayışımızı da kısıtlıyor.

2018-2019 Eğitim Dönemi başladığında çocuğum 28 aylık olacak.

Ankara Çayyolu bölgesinde eğitim dili İngilizce olan kreş önerileriniz var mı?

Şimdiye kadar araştırmalarımda;

International Play School

TAD Preschool

AKD Kids

Helen Doron

BM Montessori

KidsLand

Gibi kreşleri listeme ekledim.

Çayyolu civarında İngilizce eğitim veren farklı kreş önerilerine de açığım ve bu kreşlerden herhangi birine çocuğunu gönderen ebeveynlerin görüşlerini paylaşmaları benim için çok önemli.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

güler persschool u sakın düşünmeyin. 3 gün önce okulu gezmek için randevu istedim. randevu saatinden erken gittiğim için arabada oyalanmaya başladım. camlar açıktı tabii ki. Okulunda camları açık olduğu için içerideki sesleri çok rahat duyuyordum. Sonra öğretmenin veya başka bir görevlinin çocuklara çok yüksek sesle bağırdığını duydum. Aynen şöyle söylüyordu. '' başımı şişirdiniz, size bugün oyun moyun yok. çabuuk tren olun çabuuuukk yeter beeee'' ve ses camdan uzaklaştı ama hala bağırmaya devam ediyordu. Gerçekten çok üzüldüm :KK43: çocuğumu o okula vermiş olabilirdim :KK43:(

Merhaba anneler,

Güncel yorumlarınızı bekliyorum. Ben de 2016 Kasım doğumlu oğlumu ingilizce eğitimi veren kreşlerden birine vermeyi düşünüyorum.

Galiba yukarıdaki listeye ek bir de Çayyolu Anaokulu var. Arkadaşımın kızı oraya gidiyor Eylül'den beri. Memnunlarmış. Ama çok yeni olduğu için içime tam sinmedi.

hangi kreşi seçtiniz? ben de aynı mevkide ingilizce kreş arıyorum. şu an en güçlü aday tad ümitköy. akd kids ümitköy de sevimli, içi pırıl pırıl bir yer. yalnız bahçesi yok denecek kadar küçük. yorumları bekliyorum.

X