Anıtkabir özel......

kismetsiz kedi

15senedirseviyorum seniii
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2006
3.851
1
49
Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı Anıtkabir'de bulunan Anıtkabir Özel Defteri çok özel bir proje ile halka açılıyor.

Bir çok kişinin merak ettiği, okumak için araştırmalar yaptığı, bu özel defter artık bir tık kadar yakınınızda...
Anıtkabir Özel Defteri
kızlar çok güzel bi proje paylaşmadan edemedim.....

Anıtkabir Özel Defteri'nin Sitesini bizimle paylaştığın için teşekkürler güzel bir paylaşım.

rrffqj0.jpg

Anıtkabir Özel Defteri'nin Sitesine
Hoş Geldiniz!

Atatürk'ün ölümünün 70'nci yılında böyle bir projeyi halkımızla paylaşmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Ulu Önder Atatürk'ün huzurunda bulunan defteri internet ortamında oluşturduğumuz bu proje ile paylaşırken, sizlerin de öneri ve desteklerinizi bekliyoruz.

Siz ne yapabilirsiniz?
01Web sitemize üye olup Anıtkabir Özel Defteri'ni doldurarak Atatürk'e duygularınızı yazabilir ve tüm halkımızla paylaşabilirsiniz.

02Tüm tanıtıdıklarınızı bu projeden haberdar etmek için web sitemizin linkini gönderebilir, projedeki duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

03Facebook, Netlog, Hi5 gibi bilgi paylaşım sitelerinizdeki sayfalarınıza sitemizin linkini koyabilir ve oradaki gruplarda bahsedebilirsiniz.​

hemen üye oldum
Anıtkabir'i gezdim sırf bu yüzden Ankara'ya gitmeyi çok istiyorum inşallah kısmet olur
paylaştığın için teşekkürlera.s.

Aynı konu banada geldi eklemek için geldim kısmetsizkedi arkadaşım benden önce davranmış, paylaşım için teşekkürler...

X