Anılar

sevgiiinur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
861
396
27
Dosyaları karıştırırken ne buldum 🥲Şu haberi almak için 6 ay uğraşmıştık olmamıştı. Artık olmayacak diye umudumu kesmiştim ve kendimi spora diyete vermiştim. Regl dönemim düzensiz olduğu için gecikmemin olduğunu bile anlamamıştım. Çevremdeki herkes fallarda hamile olduğumu söylüyordu içten içe keşke diyordum ama yok diyordum. 2 ay oldu regl olmamıştım işten eve geçerken eczane kapanmak üzereydi sağ olsunlar açtılar aldım oradaki kız abla bence sen hamilesin dedi . Eve gittim üstümü değiştim testi yaptım geçtim mutfağa bi geldim kıpkırmızı inanamadım. Ben vazgeçtiğim an aklımı başka şeylere yorduğum an olmuştu . Beta değerime bakar mısınız ?? 7-8 haftalıktı . Şimdi 2. Çocuk için 1 seneden fazladır uğraşıyorum ama henüz olmadı. Umudumu kaybetmek istemiyorum

Burda resim 🥲

Eklentiler

• IMG_0792.jpeg
    IMG_0792.jpeg
    143,9 KB · Görüntüleme: 19
Yaaa ne güzel aslında bir yandan geç öğrenmeniz iyi olmuştur o zamanlar 🤗🤗🧡 inşallah tekrar yüzünüz güler Rabbim nasip eder 🧿🧿🥰
Oğluma ait herşeyi saklıyorum doğum bilekliklerimiz bile🥲 inşAllah canım Rabbim sağlık versin birden önüme gelince duygulandım vala 🥹 gittiğim zaman kalp atışını duymuştum hemen Rabbim böyle güzel sevinçler yaşatsın hepimize 🥰

Oğluma ait herşeyi saklıyorum doğum bilekliklerimiz bile🥲 inşAllah canım Rabbim sağlık versin birden önüme gelince duygulandım vala 🥹 gittiğim zaman kalp atışını duymuştum hemen Rabbim böyle güzel sevinçler yaşatsın hepimize 🥰
Aminnnn inşallah darısı bana ve bekleyen bütün arkadaşlarımıza🙏🏻🥰sizi de Rabbim oğlunuzun güzel günleriyle mükâfâtlandırsın inşallah 🌹🙏🏻

X