Anket Anayasa değişikliği için referandumda oyunuz ne olacak ?

Anayasa değişikliği için referandumda oyunuz ne olacak ?

• Evet

OY: 594 27,2%
  • Hayır

OY: 1.587 72,8%

• Ankete Katılan
    2.181
yazımda zaten namaz ve çarşaf konusundaki fikirlerimi söyledim e sizde yazınızı kendiniz banlamışsınız e daha ne uzatıyorsunuz hep berabermi banlanadım yönetimede sordunuzmu neden banlandım neresi iyi degil yazımın diye..akp seçmeni hakkında istediginizi düşüne bilirsiniz bence sorun yok tabi benim hakkımdada
iyi günler

Dini içerik olduğu için kendimi kibledim, dolayısıyla sormama gerek yok. Uzattığımı düşünmüyorum kendiniz laf atmışsınız şirazesi kaçmış dilinizin diye. Size de iyi günler.

Mune Mune hanım 3 gün önce neden ceza aldığımı çok merak ediyorum?
yazdıklarımın içinde hakaret vs. yoktu. polemik sebebiyle yazmışsınız da.
şunu açıkça söyliyim ki, bu siyaset konularına ve özellikle bu referandumun konuşulduğu kısma ne zaman eveti destekleyen biri yazsa üzerine gidilip buradan uzaklaştırılıncaya kadar dalgadan tut hakarete varan sözler yazılıyor?
sonuçta biliyoruz ki site yöneticisi olsun siz olun evet destekleyenlerle aynı tarafta değildiniz ve bu süreçte zaten belli ettiniz..
zaten referandum da bitti orası ayrı bir mevzuu. ancak buraya haftalar sonra gelip yorum yapmam sonrası gelip yazdıklarımla dalga geçilmesi normal mi yani?
ya da benim bu tepki vermem mi ceza almama neden oluyor.???
neden bu sitede her şekilde dalga geçip hakaret eden insanlara gereken cezalar verilmiyor?
neden biz yani hayır ı desteklemiyoruz diye hakaret yemek zorunda mıyız? ya da illa ki resmi yollara başvurmak zorunda mı bırakılmalıyız. site yöneticileri olarak siz eğer gerekli şekilde müdahale etmiş olsaydınız hiç birimiz gelip burada kendimizi savunmak için başka yollara başvurmaya çalışmazdık.
üzgünüm ama kesinlikle ayrımcılık yapıyorsunuz.
bunu size daha önce de yazdığımda , hep böyle deniyor ama yapmıyoruz demiştiniz. neden acaba hep böyle deniyor bir de bunu düşünseniz çok iyi olur..
yıllardır kadınlar kulubüne giriyorum. ama bu topiğe kadar bu kadar da haksızlık yapıldığına şahit olmamıştım.
neyse. belki bir tık bir tıktır. bir üye sizin için komik olabilir, umrunuzda bile olmayabilir ancak benim için önemli bir karar olarak artık siteye girmeyeceğim.
bu kadar göz göre göre yapılan haksızlıkla kendimi üzmeye niyetim yok. çok şükür değerliyim ve bunun da farkındayım.
farklı görüşlere saygısı olmayanlar insanlarlar olarak dış dünyadan uzak bir şekilde burada istediğinizi tartışın ama 16 nisanda da gördük işte gerçekleri. istediğiniz kadar hile bilmem ne diyin. bir sandık başına 5 müşahit koyup, üstüne hala oylar çalındı şöyle oldu böyle oldu diyebiliyorsanız ki bu son 15 yıldır söylenen iftiradır. böyle birşey olmadığını herkes gayet iyi biliyor.
neyse sonuç olarak çok şükür ki referandum çok güzel bir şekilde sonuçlandı. gerisi teferruat..

şunu açıkça söyliyim ki, bu siyaset konularına ve özellikle bu referandumun konuşulduğu kısma ne zaman eveti destekleyen biri yazsa üzerine gidilip buradan uzaklaştırılıncaya kadar dalgadan tut hakarete varan sözler yazılıyor?
sonuçta biliyoruz ki site yöneticisi olsun siz olun evet destekleyenlerle aynı tarafta değildiniz ve bu süreçte zaten belli ettiniz..
zaten referandum da bitti orası ayrı bir mevzuu. ancak buraya haftalar sonra gelip yorum yapmam sonrası gelip yazdıklarımla dalga geçilmesi normal mi yani?
neden bu sitede her şekilde dalga geçip hakaret eden insanlara gereken cezalar verilmiyor?
neden biz yani hayır ı desteklemiyoruz diye hakaret yemek zorunda mıyız? ya da illa ki resmi yollara başvurmak zorunda mı bırakılmalıyız. site yöneticileri olarak siz eğer gerekli şekilde müdahale etmiş olsaydınız hiç birimiz gelip burada kendimizi savunmak için başka yollara başvurmaya çalışmazdık.
bunu size daha önce de yazdığımda , hep böyle deniyor ama yapmıyoruz demiştiniz. neden acaba hep böyle deniyor bir de bunu düşünseniz çok iyi olur..
yıllardır kadınlar kulubüne giriyorum. ama bu topiğe kadar bu kadar da haksızlık yapıldığına şahit olmamıştım.
neyse. belki bir tık bir tıktır. bir üye sizin için komik olabilir, umrunuzda bile olmayabilir ancak benim için önemli bir karar olarak artık siteye girmeyeceğim.
bu kadar göz göre göre yapılan haksızlıkla kendimi üzmeye niyetim yok. çok şükür değerliyim ve bunun da farkındayım.
farklı görüşlere saygısı olmayanlar insanlarlar olarak dış dünyadan uzak bir şekilde burada istediğinizi tartışın ama 16 nisanda da gördük işte gerçekleri. istediğiniz kadar hile bilmem ne diyin. bir sandık başına 5 müşahit koyup, üstüne hala oylar çalındı şöyle oldu böyle oldu diyebiliyorsanız ki bu son 15 yıldır söylenen iftiradır. böyle birşey olmadığını herkes gayet iyi biliyor.
neyse sonuç olarak çok şükür ki referandum çok güzel bir şekilde sonuçlandı. gerisi teferruat..

Kişisel tartışma yasaktır, sadece siz değil sizle tartışan üye de uyarı aldı.

Eleştirilerinize gelince kaç kere kib yaptınız? Kaç kere dalga geçtiğini söylediğiniz üyeleri kötü içerikle bildirdiniz.

Sanırım size defalarca açıklamıştım, site bu bölüm ve bu konudan ibaret değil, yöneticiler her an bu topiği takip edemez, siz kim ne yazmış biliyorsanız kiblemelisiniz.

İster evetçi olsun ister hayırcı olsun bu bölümde yasalara veya kurallara aykırı yorum yapılmışsa ve o yorumlar bildirilmişse işlem yapılıyor.
Kötü içerik yapılmamış yorumlardan yönetim sorumlu değildir.

Hanımlar rica ediyorum sizlerde bile bile dini içerik yazmayın.
İnançlara saygı, ister budist olsun, ister ateist, isterse müslüman, kim olursa olsun bu sitede
inancına laf edilemez, son kez rica ediyorum konuya dini içerik yazmaktan vazgeçin.

Eee şimdi noldu, 2 500 000 mühürüsüz kaçak oyun üstüne yattılar değilmi!!!
Demekki neymiş demokrasi, sandık, seçim hikayeymiş.

Demokrasiyi bilmeyen ve kullanamayan kitlelerin eline verirsen durum bu.

Paşa da nasıl bir mütevazi insanmış.
Kaç asır köle gibi yaşamış hiçbir hakkı olmamış saray surlarının dışında vasıflı insan bile sayılmamış kişilere gel sen Cumhuriyet ver. Laiklik ver. Demokrasi ver.

Ne biliyim biz de ne biçim Atatürkçüyüz anlamıyorum
FB_IMG_1493376342543.jpg

Adam resmen bize insan gibi yaşamayı bahşetmiş.
Kendi iradenizi kullanın demiş.

Sizin dininizi sömürenleri kenara atın demiş (bknz : atamadılar, atamadıkları için birbirlerine girdiler)

güdülmeyin kendinize çoban bulmayın özgürlesin demiş.

Biz de şimdi yok yav ne diyon paşam sen biz bunları haketmiyoruz eskisi gibi kör topal neyimize yetmiyor.

Tapsak böyle olmazdı. Bunlar hep tapmamaktan.
Bak bunlar yapıyor peygamber yerine koyan insanlara sahipler bu yüzden işi götürüyorlar :KK53:

Evet canım, sadece bu seçimde nedense zarflar ve oy pusulaları mühürlenmeyi unutulmuş, sadece sandık bazında değerlendirilen şikayetler nedense toptan kaldırılarak bir yasak için doğudaki sandıklar açıldıktan sonra genelge tekrar düzenleniyor. Referandumdan benim anladığım ülkenin sanayi şehirlerinin ve eğitimli kesiminin genel olarak hayır dediği.

Kaç asır köle gibi yaşamış hiçbir hakkı olmamış saray surlarının dışında vasıflı insan bile sayılmamış kişilere gel sen Cumhuriyet ver. Laiklik ver. Demokrasi ver.

Eki Görüntüle 1989118

Sizin dininizi sömürenleri kenara atın demiş (bknz : atamadılar, atamadıkları için birbirlerine girdiler)

Biz de şimdi yok yav ne diyon paşam sen biz bunları haketmiyoruz eskisi gibi kör topal neyimize yetmiyor.

Bak bunlar yapıyor peygamber yerine koyan insanlara sahipler bu yüzden işi götürüyorlar :KK53:

Herşey geçicidir. Bazılarının zaferi aslında hakikatte gizi bozgunlardır. Bu yüzden umutsuzluğa kapılmayalım. Atatürk görevini yaptı ve vicdanı rahat bir şekilde vefat etti. Bizler ise emanete ihanet edrsek; o zaman vicdanımız rahat olarak vefat edemeyiz.

Eki Görüntüle 1989118

Atatürk'ü sevmeyen, saygı duymayan ve ona bu derece hakaret eden kişilerin vicdanı olduğunu düşünmüyorum. Bu tür insanların (!) vatan sevgisi taşıdığına da zerre kadar inanmıyorum. Atatürk'ü unutturmak, adını silmek isteyenlerin nasıl bir çıkmaza sürüklendiğini göreceğimize de inanıyorum.

Bu da gozden dustu, kimsenin yazasi kalmadi. bari yazayim da canlansin:)) hakimlerin ve savcilarin kimlerden atandigina bakin;yazili da dokulen ama her nasilsa sozluden gecen bir grup insan goreceksiniz , ama yok yok bir gruptan da fazla sayida goreceksiniz:)
Eee yoksa fetoden icerde olan kodamanlari kim çıkaracak.Damadi uykusuzluktan sakdilar Okkir hapiste öldü cenazesini belediye kaldirdi.

Ahh ahh bazilarinin yatacak yerleri yok

fetoyle mücadele ediyormuşum gibi cek panpa

Referandum sonucu 2.5 milyon şaibeli oy...
Unutmayalım!!!
Bugün ki YSK başkanın açıklamaları deli etti beni..."Sandık başkanı mühürü vurmayı unutmuşmuş"YSK dan gelen mühürsüz zarf ve pusulaları "niye söylemiyosunuz beyefendi diye çıldırdım...Hem kanuna uymayacaksın hem halkı kandıracaksın...Tek söz yazıklar olsun bu devran hep böyle gitmezzz elbet ilahi adalet var...Ömürümüz olursa hepsinin sonunu merak ediyorum...

X