Ananas detoxu (nilay kececi)

ay iyi bari ofise yanıma dilimlediğim ananaslarımı getirdim yoğurt olarak avtivia aldım süt bide badem getirdim bende biraz modum yükselsin eksileri göreyim diye bu detoxa niyetlendim aslında pazartesi salı yapcaktım ama rahatsızlandım bugüne nasipmiş :)
e super canim gerekli butun malzemeler de yanindaymis :) evet evet bahsetmistin olsun canin saolsun gec olsun guc olmasin. Bol eksiler :) 2 gun hicbirsey

selaaam bir günlük detox sonucum -700 gr yarını heycanla bekliyorum 😍😍
canim gunaydin, wow harikasin
1660200301544.png
ki sen anansli yogurduda begenmistin :) bir gun bitti bide oyle dusun, bende toplamda 1.5 verdim. bu detoxu 2-3 haftada bir uygulamayi dusunuyorum, simdi 2 haftaya kabak detoxu yapicam. belki ilerde detox arkadasi oluruz :)

canim gunaydin, wow harikasin Eki Görüntüle 3111273 ki sen anansli yogurduda begenmistin :) bir gun bitti bide oyle dusun, bende toplamda 1.5 verdim. bu detoxu 2-3 haftada bir uygulamayi dusunuyorum, simdi 2 haftaya kabak detoxu yapicam. belki ilerde detox arkadasi oluruz :)
ayyy kuzum niye ileriyi bekliyoruz şimdiden olalım kabağı da birlikte yağalım çok isterimmm senin sayende tanıştım bu detoxla sabah tartının üstünde bol bol dua ettim sana

ayyy kuzum niye ileriyi bekliyoruz şimdiden olalım kabağı da birlikte yağalım çok isterimmm senin sayende tanıştım bu detoxla sabah tartının üstünde bol bol dua ettim sana
canim bir yardimim dokunduysa ne mutlu bana, ne guzel destek olabiliyorsak ben 15 kilo verdigimde 3-4 haftada bi boyle 2-3 gunluk detox yaptim yada cok kacirdigimda cokta ise yaradi hatta anansli yogurdu arada ara ogun olarak ta yedim :) sende cok saol beraber fazlaliklarimizdan kurtulucaz <)

canim bir yardimim dokunduysa ne mutlu bana, ne guzel destek olabiliyorsak ben 15 kilo verdigimde 3-4 haftada bi boyle 2-3 gunluk detox yaptim yada cok kacirdigimda cokta ise yaradi hatta anansli yogurdu arada ara ogun olarak ta yedim :) sende cok saol beraber fazlaliklarimizdan kurtulucaz <)
kesinlikle canım çok severek yedim yoğurtlu kabağıda ço kseverim eminim onuda başarılı atlatırız

X