Anal/ters ilişki çok sık yaşanırsa ne olur?

Herkese merhabalar, tepki çekebileceğimi bilsem de bu soruyu sormak istiyorum. 21 yaşındayım, geçen hafta hayatımda ilk defa anal ilişki deneyimledim ve bu kadar zevkli olacağını tahmin dahi edemezdim. Prezervatif ve kayganlaştırıcı kullandık, ben de bağırsak temizliğimi yaptım elbette ki. Ayda 2-3 kez bu yolla ilişki yaşarsam başıma ne gelebilir en fazla?
2.bağırsak kanseri olursunuz,sağlık açısından. Cok cok zararlı,2.si bir süre sonra altınıza sıçmaya başlarsıınız.çünkü orası vajina gibi elasten değil,kendini toplama gibi bir özelliğiniz yok,makatınız sarkar,ve dinende hiç uygun değil.

Herkese merhabalar, tepki çekebileceğimi bilsem de bu soruyu sormak istiyorum. 21 yaşındayım, geçen hafta hayatımda ilk defa anal ilişki deneyimledim ve bu kadar zevkli olacağını tahmin dahi edemezdim. Prezervatif ve kayganlaştırıcı kullandık, ben de bağırsak temizliğimi yaptım elbette ki. Ayda 2-3 kez bu yolla ilişki yaşarsam başıma ne gelebilir en fazla?
Benim bildigim ayda 2-3 kereden bir sey olmaz. Tabi giren seyin buyuklugune se bagli olabilir. Normal boydaysa, sizin de caniniz acimamissa, sorun olmaz

Tuvaletini tutamayabilirsin
Yaralar çıkabilir
Yırtılma olabilir
Açıkçası genelde anal ilişkiye meyilli olan erkeklerin eşcinselliğede meyili oluyor. Bu yüzden cinsel hastalıktan bulaşıcı hastalıklarda daha çok oluyor.
Böyle birşey yaşayacaksan sık sık kontrol ettirmen gerekir kendini bu tarz hastalıklara.

giphy.webp
Ayy bu hangi filmden bir sahne 😂😂😂

Son düzenleme:
partneriniz tecrübeliyse öyle aman aman bir acıma yaşamazsınız zaten. O bölgede birçok sinir olduğu için zevk alman kadar doğal bir şey yok.
Yani ben çok sıcak bakmasam da çevremdeki yabancı kadınların çoğu yapıyor ve henüz altına kaçırana rastlamadım bunlar biraz bizim toplumun hurafeleri… yaşın henüz genç ama sporunu yapmayıp öyle kös kös oturursanız durmadan sağlıksız beslenir ek takviye almazsanız arka kapıdan değil önden kaçırmak daha olası :))
Eğer mutluysan dozunda olması ve hijyen şartıyla elbette devam et kim ne diyebilir

partneriniz tecrübeliyse öyle aman aman bir acıma yaşamazsınız zaten. O bölgede birçok sinir olduğu için zevk alman kadar doğal bir şey yok.
Yani ben çok sıcak bakmasam da çevremdeki yabancı kadınların çoğu yapıyor ve henüz altına kaçırana rastlamadım bunlar biraz bizim toplumun hurafeleri… yaşın henüz genç ama sporunu yapmayıp öyle kös kös oturursanız durmadan sağlıksız beslenir ek takviye almazsanız arka kapıdan değil önden kaçırmak daha olası :))
Eğer mutluysan dozunda olması ve hijyen şartıyla elbette devam et kim ne diyebilir
Aslında doğru tahmin etmişsiniz en başta evet yani partnerim tecrübeli, işini bilen biri diyebilirim :) spor özellikle son 1 yıldır hayatımda var zaten o yüzden umuyorum dediğiniz gibi olur da bir sorun yaşamam, teşekkür ederim yorumunuz için :)

X