Anadolu yakasında kartal Maltepe kadın Doğum doktoru tavsiyesi lütfen

pinkglove

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
1.288
847
Merhaba
İstanbul Anadolu yakasında tercihen Maltepe Kartal civarında bir jinekolog arayışındayım. Ne arıyorsun diye sorarsanız tabii ki tıbbi bilgisi iyi olsun ama insan da olsun istiyorum. Soru sorduğumda cevap versin. Kendi doktorum aylardır hamile kalamadığım halde yumurta takibi yapmadı mesela. Gerçekten mesleğini ve insanları seven bir doktor istiyorum. Parasını tabii ki alacak ama bir umut kapısını çalana ticari obje gibi bakmasın mümkünse. Giden gören bilen varsa buyursun tavsiye etsin lütfen

ben beylikdüzünde oturuyorum ve doktor için tee sancaktepe de bir hastaneye gitcem.. annemin 30 yıllık doktoru bir çok tanıdığım doğumunu onda yaptı 2 tanesine gözümle şahit oldum.. babamın iş arkadaşlarından birisinin yıllarca çocukları olmamıştı evlat edinmişlerdi artık umutları tükenmişti onları bebek sahibi yaptı.. eğer istersen adını vereyim sen de bi araştır...

ben beylikdüzünde oturuyorum ve doktor için tee sancaktepe de bir hastaneye gitcem.. annemin 30 yıllık doktoru bir çok tanıdığım doğumunu onda yaptı 2 tanesine gözümle şahit oldum.. babamın iş arkadaşlarından birisinin yıllarca çocukları olmamıştı evlat edinmişlerdi artık umutları tükenmişti onları bebek sahibi yaptı.. eğer istersen adını vereyim sen de bi araştır...
Sevinirim canım

Yüzyıl hastanesinde Doç.dr. Serap simavli var bende doktorum hastane degisikligi yaptığı icin yeni gectim fakat cok memnun kaldim muayene ücreti de gayet makul bi araştırın derim cok sempatik ve ilgili buldum ben

Yüzyıl hastanesinde Doç.dr. Serap simavli var bende doktorum hastane degisikligi yaptığı icin yeni gectim fakat cok memnun kaldim muayene ücreti de gayet makul bi araştırın derim cok sempatik ve ilgili buldum ben
Teşekkür ederim yardımınız için araştıracağım mutlaka

X