Tüp Bebek Merkezleri Anadolu Yakası Tüp bebek Dr Önerisi

Ben önermiyorum 2 yılıma mal oldu kendisi evet konuşkan değil sorduğun sorulara zoraki cevap verir gibi ayrıca 2 başarısız tüp bebek denemesinden sonra ısrarla araştırmalarım sonucu genetik test yaptırmalı mıyım die sormama rapmen kendisi gerek görmediğini söyledi hep sonuç doktor değiştirdim ilk muayenede genetik test istedi ve sorun bulundu ertesi ay devam etmese de hamileydim size tavsiyem de bülent kars iyi araştırın yıllrınızı heba etmeyin
Bülent Kars’ı duydum hatta merkezi aramıştım. Ancak telefonu açanlar zoraki konuşmalarıyla ordan oraya aktarıp durdular. Sanki devlet kurumunda memur o derece ilgisiz ve terslerdi.
Dr’un mesleki tecrubesi iyi olabilir belki ama ilk iletişim kurulanların tavrı beni kurumun ciddiyetsiz olduguna inandirdi. 🤷‍♀️

Ben önermiyorum 2 yılıma mal oldu kendisi evet konuşkan değil sorduğun sorulara zoraki cevap verir gibi ayrıca 2 başarısız tüp bebek denemesinden sonra ısrarla araştırmalarım sonucu genetik test yaptırmalı mıyım die sormama rapmen kendisi gerek görmediğini söyledi hep sonuç doktor değiştirdim ilk muayenede genetik test istedi ve sorun bulundu ertesi ay devam etmese de hamileydim size tavsiyem de bülent kars iyi araştırın yıllrınızı heba etmeyin
Genetik test istememesi ilginç olmuş ama gerçekten.. Bir kere hamile kaldıysanız, önlemleriyle yine olur 🌸 Sağlıkla sağlıklı evladınıza kavuşun, kavuşalım tez zamanda 🙏

Ne kadar güzel😍 💖 Maşallah size🧿🧿🧿
Çok teşekkürler, iyi dileklerinize de milyonlarca kez aminnnnn 🙏
Cem beyi onermeyenler olmus tabiki tamamen sizin karariniz evinize yakin olmasi da onemli bence hangi doktor olursa olsun sonuc pozitif olsn guzel haberlernizi bekliyorum ilk denemede olmazsa da sakin moral bozmayin ama inaniyoruz ilk denemede olucak :)

Cem beyi onermeyenler olmus tabiki tamamen sizin karariniz evinize yakin olmasi da onemli bence hangi doktor olursa olsun sonuc pozitif olsn guzel haberlernizi bekliyorum ilk denemede olmazsa da sakin moral bozmayin ama inaniyoruz ilk denemede olucak :)
Aslında ben 2. Tedavim için cem demirel ve cem fıçıcıoğlu’nu araştırıyorum. İyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler 🙂💜

X