Ameliyat sonrasi hep dik mi yattiniz

Ben iki ay kadar seyahat yastığıyla yattım o da sağa sola dönmemek içindi, ilk birkaç günden sonra dik yatmaya gerek yok

Ben iki ay kadar seyahat yastığıyla yattım o da sağa sola dönmemek içindi, ilk birkaç günden sonra dik yatmaya gerek yok
Merhaba kardeşim dün saat 19.00 da burun ameliyatı oldu bugün 2 ncı gün saat olarak hesaplarsak çıkış saatiyle 24 saat olmadı dün iki kere midesi çıkardı balgam kan şeklinde gelir dedi doktor ama 2 ncı kususunda biraz zorlandı burnundan baya kan geldi sonra düzeldi durdu bugün ise kanaması böyle sizce normal mi Dr. Asistanina sordum normal sızıntı olması dedi bilemedim sizde de böyle oldumu

Eklentiler

• IMG_20240403_152455.jpg
    IMG_20240403_152455.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 15
Cok yoruldum bu durumdan.
Uykumu alamiyorum.
İlk bir ay full dik yattım ben oturur pozisyondaydım resmen bir de üstüne nefes alamayınca daha sıkıntılı oluyordu uyumak ama şimdi istediğim gibi yan yatabiliyorum 2. aydayım sadece burnumun yastığa değmemesine dikkat ediyorum, sanırım bu bilinçaltıma işlediği için uykuya daldığımda da sıkıntı olmuyor yani hiçbir zaman burnum yastığa değdiği için burun ağrısıyla veya burnum yastığa yapışık şekilde uyanmadım ama ilk aylarda yatmaman en iyisi bazı doktorlar 3 ay düz yatın diyorlar bu süreci uzatan doktorlar da var

Ben ameliyat oldum üstüne eve geldim sarma sardım yemek yaptım ev iş güç yaptım hiç kendime acımadım birsey olmadı hafif bas dönmelerim oluyordu

X