Amaliyat sonras krem kullanma

gizem_2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
161
0
44
ben bir ay oncesi gogus ameliyati oldum dikis izlerinin gitmesi icin bir kirem kullaniyorum sogan zarindan yapilan bir kirem turkiyede bu ara cok zor bulunan bir kirem bilgisi olan varmi sizin kiremlerinizin adi ne tsk

hihoyyyt
bu kirem ben karnim icinde kullandim bayagi iyi bir kirem dime benimkiside aynisi

SELAM BEN YENİ ÜYE DENİZ. PERŞEMBE GÜNÜ KISMETSE AMELİYAT OLUYORUM ÇOKDA KORKUYORUM(PİŞMAN OLMAKTANMI - ACIDANMI BİLMİYORUM). SİZLERDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM BU SİTE O KADAR İNSANA YARARI OLAN BİR SİTEKİ ANLATAMAM. EMEĞİ GEÇEN HERKESE SELAM OLSUN.

hihoyyyt

SELAM BEN YENİ ÜYE DENİZ. PERŞEMBE GÜNÜ KISMETSE AMELİYAT OLUYORUM ÇOKDA KORKUYORUM(PİŞMAN OLMAKTANMI - ACIDANMI BİLMİYORUM). SİZLERDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM BU SİTE O KADAR İNSANA YARARI OLAN BİR SİTEKİ ANLATAMAM. EMEĞİ GEÇEN HERKESE SELAM OLSUN.

ben 8 gün önce ameliyat oldum..tıpkı senin gibi endişelerim vardı ama gördümki herkes benimle aynı şeyleri yaşıyor ve sonrasında mutluluk dolu mesajlar yazıyorlar.....ya cesaretimi toplayacaktım yada ömrüm boyunca bu eksiklik duygusuyla yaşayacaktım..8..günüm ama şuana kadar pişman olmadım ..sende sonrasında yaşıyacağın mutlulığu düşün canım inan değiyor

tşk öykü bu sizler sayesinde çok ragatlıyorum umarım herşey gönlümüzce olur. 2 günüm kaldı. dr.altta doku olduğundan yuvarlak önerdi. diğeri sarkık olabilir diyor. ameliyatta ikisinide deneyecekmiş.bu gün tahlillerim yapıldı.girdik bir yola allah utandırmasın . sevgiler

X