Ama Artık Bu Son Konum Olsun Lütfen 🙏🙈

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.700
10.135
Evet sevgili günlüğüm. Burda konu açıp başarılı olduğum da oldu ama çoğunlukla yapamadım 😕

Şimdi yaza kadar bi 15 kilo vermek istiyorum 💜 Haftada bir tartılıp yazacağım 🙏

10.12.2022: 81.7 kg.

Son düzenleme:
Çookk teşekkür ederim 💜💜💜 evet hatta bi 7 8 kilo bende çabuk gider. Çünkü çok gereksiz yiyordum. Doğum öncesi kiloma göre de bikaç kilo fazlam kaldığı için kolayca veririm ilk kiloları 🤗
Hangi ve ya nasıl bir diyet yapıyorsun?
Ben uzun zamandır OMAD yani tek öğün beslenme yapıyorum şeker karbonhidrat yok ama 1 kilo dahi gitmiyor takıldım kaldım 70 kiloda.
Aralıklı oruça geçicem sabahtan 2 öğün beslenmeye başlicam 18:6 yapıcam
İnşallah bi yararı olur en azından 65e düşsem yeter benim için şimdilik

Hangi ve ya nasıl bir diyet yapıyorsun?
Ben uzun zamandır OMAD yani tek öğün beslenme yapıyorum şeker karbonhidrat yok ama 1 kilo dahi gitmiyor takıldım kaldım 70 kiloda.
Aralıklı oruça geçicem sabahtan 2 öğün beslenmeye başlicam 18:6 yapıcam
İnşallah bi yararı olur en azından 65e düşsem yeter benim için şimdilik

İki üç sene önce diyetisyene gitmiştim. Onun verdiği verdiği listeler var elimde. Ona göre ilerliyorum biraz ama yetişebildiğim kadar. Bebekle her öğünü yiyemiyorum maalesef... Evet Omad'ı bi arkadaşımdan duymuştum.

Kaçtan düştünüz? Az bi kilonuz kalmış ne güzel 🤗 Bence de aralıklı oruca geçin mutlaka verirsiniz

Offf bugün youtube'tan beginner antrenman açtım 20 dakikalık. 10.dakikaya kadar yapabildim pert oldum 😕

Yarın ve diğer günler aynı videodan devam edeceğim. O videoyu kolayca biterebilene kadar devam edicem. Sonra biraz daha orta seviyeye geçerim 😇

İki üç sene önce diyetisyene gitmiştim. Onun verdiği verdiği listeler var elimde. Ona göre ilerliyorum biraz ama yetişebildiğim kadar. Bebekle her öğünü yiyemiyorum maalesef... Evet Omad'ı bi arkadaşımdan duymuştum.

Kaçtan düştünüz? Az bi kilonuz kalmış ne güzel 🤗 Bence de aralıklı oruca geçin mutlaka verirsiniz
77 kilodan 70kiloya indim ama ondan aşağısını görümiyorum malesef

X