altın çilek form çayı

ben 3 gündür kullanıyorum.sabah kalktığımda aç karnına içiyorum.bağırsakları çok güzel çalıştırdığını söyleyebilirim.

cnm bende almak istiyordum ama nette araştırınca çogu kişi memnun kalmamış yinede kararsızım almakta belki 100 gr kuru meyvesinden alırım deneme amaçlı:)

Son düzenleme:
benim eşim de kullanıyo,aynı şeyi o da söylüyo.zayıflatır mı bilemem ama bağırsakları güzel çalıştırdığı kesin

kızlar ben sabahları aç karnına 5 tane kuru altınçilek meyvesi yiyorum çayıda mı aç karnına içiliyor ? gün içinde yemten önce içsek olur mu aceba

yatmadan önce 11 tane altın çilek yenirse çok güzel kilo veriliyormuş bilginize kızlarr...

yatmadan önce 11 tane altın çilek yenirse çok güzel kilo veriliyormuş bilginize kızlarr...

çok değil mi 11 çiek yaa? zaten tatlı bişey.ben sabahları aç karnına 2 adet yiyorum üstünede ılık su içiyorum.zayıflattımı derseniz alesef hayır :KK59:

Bu çay nerde satılıyor aktarda mı yoksa marketlerde poşetli halleri varmı. meyveside güzel ama biraz pahalı :KK53:

kuzenim kullanıyor bu çayı, bana da tavsiye etti, tokluk hissi verdiğinden de bahsetti

Fiziksel aktivite sonrası kadınlardaki büyüme hormonu seviyesi erkeklerden daha hızlı bir şekilde zirveye ulaşır ve erkeklerden daha fazla büyüme hormonu salgılarlar

Zayıflama Ve Yağ Yakıcı Formül

1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

GERÇEKTEN KILO VERDİRİYO :-)

Bence ilacı,çayı doğal olmayabilir.(Benim fikrim) En güzeli ya taze meyvesini yada kuru meyvesini tüketmek.Bende daha bu gün ilk defa taze meyvesini tükettim,zaten diyet yapıyorum üstüne de bunu denemek istedim.Daha doğrusu çok fazla yararını okuyunca zayıflatmasa bile diğer yararlarından yararlanırım dedim.Gidişat hakkında tekrar bilgiler veririm

hap dedinmi korkarim ben denemedim ama saglik bakanligi onay vermedigini acikladi kullananlarda iyi cesaret var :18:

çok değil mi 11 çiek yaa? zaten tatlı bişey.ben sabahları aç karnına 2 adet yiyorum üstünede ılık su içiyorum.zayıflattımı derseniz alesef hayır :KK59:

Arkadaşım öğünlerden önce enaz 5-6 tane yedkten sonra 2 bardak su içilmesin öneriyorlar.

X