Altin borcu nasil biter kizlar

En başından yapsaydınız evet size katılıyorum. Ama artık şu an olan olmuş,bankaya bulaşmadan mümkün olduğu kadarını alıp bir an önce kapatmanız daha kolay olacak. Adam acelesi yok diyordur ama bu acele etmemenizi gerektirmez siz de zaten biliyorsunuz. Bir bütçe planlayın,aşağı yukarı ne zamana verebileceksiniz tamamını bildirin. Allah sağlık versin ödeme kolaylığı versin arkadaşım.
Saol canim aynen öyle aniden ister falan bide ona da lazım olur ben hazırlıklı olayim

Birine borçlu olmayı sevmiyorsunuz.soyle yapabilirsiniz her ay o kişiye düzenli 2 gram ödeyerek bir yılda bitirirsiniz hem o kişiye karşı kendinizi mahcup hissetmezsiniz

Eskiden nakit avanslar, taksitli esnek hesaplar karliydi. Artık faizleri %4 oldu, kredi çek daha iyi

Birine borçlu olmayı sevmiyorsunuz.soyle yapabilirsiniz her ay o kişiye düzenli 2 gram ödeyerek bir yılda bitirirsiniz hem o kişiye karşı kendinizi mahcup hissetmezsiniz
Bence en mantıklısı böyle. Her ay iki gram ver o kişiye, on ayda biter zaten. Hem o da düzenli aldığı için mutlu olur

Akbank yeni müşterilere özel 20 bin 0 faiz veriyor zamanında ben açtırıp 5 bin çekmiştim bunu yapın

Akbank hesap varsa yapikredi 15 veriyor bunu yapacağım ben

Bu da varsa başka banka buluruz

0 faiz candır :)

Yeni musterilere özel 0 faiz kampanyası süper

Akbank
Yapı kredi
Kesin var
Diğerlerine de bakmak lazım :)
O zaman şöyle yap , sana 10 bin 10 bin 2 tane mi veriyor sıfır faizle hemen 10 gram altın al, o kişiye ver. Çok teşekkür ederim, kalanını en yakın zamanda tamamlayacağım diye. En azından altın artmamis olur, esnek hesaptan kendini yormayacak kadar ödersin, eğer paran artarsa da bir gram falan alır aldığın kişiye verirsin.
Bohle böyle biter bence. Üzülme 21 gram çok gibi görünüyor ama bir seneye kalmaz rahatça bitirirsin

O zaman şöyle yap , sana 10 bin 10 bin 2 tane mi veriyor sıfır faizle hemen 10 gram altın al, o kişiye ver. Çok teşekkür ederim, kalanını en yakın zamanda tamamlayacağım diye. En azından altın artmamis olur, esnek hesaptan kendini yormayacak kadar ödersin, eğer paran artarsa da bir gram falan alır aldığın kişiye verirsin.
Bohle böyle biter bence. Üzülme 21 gram çok gibi görünüyor ama bir seneye kalmaz rahatça bitirirsin

Ya aslında Akbank 20 yapikredi 15 toplam 35 sıfır faiz. bolu 6 ay. Aylık 5 bin odeyebilse.

35 bin bolu altın grami 1800 desek 19 20 gram civarı olup borç bitiyor

Hem altın artmamisken hem de 0 faiz olay bitmiş oluyor ve aylık 5 de ödenir inşallah

Akbank yeni müşterilere özel 20 bin 0 faiz veriyor zamanında ben açtırıp 5 bin çekmiştim bunu yapın

Akbank hesap varsa yapikredi 15 veriyor bunu yapacağım ben

Bu da varsa başka banka buluruz

0 faiz candır :)
Evet yeni müşteriyim 20 bin teklifi de var galiba

Ya aslında Akbank 20 yapikredi 15 toplam 35 sıfır faiz. bolu 6 ay. Aylık 5 bin odeyebilse.

Hem altın artmamisken hem de 0 faiz olay bitmiş oluyor ve aylık 5 de ödenir inşallah
Aylık 5 beni yorar canım neyse bakicam Bi hal çaresine teşekkür ederim cnm

1 yıl veriyolar faizsiz krediyi. Çok avantajlı bence. Benim de dolar borcum vardı keşke o zaman olsaydı bu imkan demiştim gördüğümde. Ayda 3 bin civarı ödemeye 1 yılda bitirir. 2 gr altın bile değil bugünün fiyatıyla.

1 yıla bölünüyor ayda 3 bin ödeyebilirsiniz yapın bunu.

Ya da güvenemiyorsanız 3 bin ödeyemem diye sadece 1 tanesinden çekip verin borcun bi kısmını. O krediyi öderken elinizde kalır da artırabilirseniz onla da ek alırsınız.

1 yıl veriyolar faizsiz krediyi. Çok avantajlı bence. Benim de dolar borcum vardı keşke o zaman olsaydı bu imkan demiştim gördüğümde. Ayda 3 bin civarı ödemeye 1 yılda bitirir. 2 gr altın bile değil bugünün fiyatıyla.

Hangı banka 1 yıl verıyor

akbank 6 ay
yapıkredı 6 ay

o zaman sadece akbank 20 bın bolu 6 ay = 3.300 aylık odeme

zaten aylık gram alayım 2 3 gram demıssınız gram olmus 1800, 2 gram demek 3600 demek, 3 gram olsa 5400 yapar

X