Altin biriktirelim

Günler hızla akıp geçiyor
Çocuklar ben hastayız
Bugün kızımla akşama kadar uyuduk
Oğlan atlattı çok şükür biraz öksürük kaldı o kadar
Yarın okula göndermeyeceğim evde dinlensin kuzular
Uzun zaman önce yayınlanmış Bi kitap okuyorum
Uçurtma avcısı
Yüreğim dağlandi resmen çok acıklı
Az önce trendyoldan biraz pahalıya aldığım altınları baktım 300 tl kara geçmişim altin yükselince
Elime geçtikçe kuyumcudan alıyorum ama baktım ki kampanya var alıp unutucam nasıl olsa uzun vadeli dusunuyorum

Çocuklar ben hastayız
Uçurtma avcısı
Az önce trendyoldan biraz pahalıya aldığım altınları baktım 300 tl kara geçmişim altin yükselince
Elime geçtikçe kuyumcudan alıyorum ama baktım ki kampanya var alıp unutucam nasıl olsa uzun vadeli dusunuyorum
Geçmiş olsun canim. Salgın var diyorlar yine. Biz de hastayız 😩. Bu sene hastalıklar yakamızı bırakmadı.
Uçurtma avcısını okumuştum. Insanı etkiliyor. Bin muhteşem güneşi de tavsiye ederim aynı yazarın.
Kampanyalardan alarak bence çok iyi etmişsin. Ah çalışmaya başlayınca ben de altın alacağım.

Çocuklar ben hastayız
Uçurtma avcısı
Geçmiş olsun, en kısa zamanda iyileşirsiniz inşAllah 🤲🏻
Biz aldıktan sonrada altın ucuzlamıştı, ama benim imkanım yok, türkiyede olmadığımdan fırsatları değerlendiremiyorum maalesef, anca izinden izine 😐
Uçurtma avcısını bende yeni okudum, bana çok ağır geldi, psikolojim zaten “yorgun”

Bu işin sırrı yememek 🤣. Yoğun olunca yemek yemek aklıma gelmiyor benim. Evde ne kadar yoğun olsamda yemekler çöpe gitmesin diye yiyorum maalesef.
Evet yememek insan sürekli isteyen daha çok olsun diyen bir varlık biraz nefsimizi terbiye edersek kilo verebiliriz
Geçmiş olsun canim. Salgın var diyorlar yine. Biz de hastayız 😩. Bu sene hastalıklar yakamızı bırakmadı.
Uçurtma avcısını okumuştum. Insanı etkiliyor. Bin muhteşem güneşi de tavsiye ederim aynı yazarın.
Kampanyalardan alarak bence çok iyi etmişsin. Ah çalışmaya başlayınca ben de altın alacağım.
Bin muhteşem güneşi de okudum çok zor hayatlar politika ve insanların tercihleri insanları nasıl etkiliyor resmen mahvolmuş bitmiş bir ülke afganistan
Geçmiş olsun, en kısa zamanda iyileşirsiniz inşAllah 🤲🏻
Biz aldıktan sonrada altın ucuzlamıştı, ama benim imkanım yok, türkiyede olmadığımdan fırsatları değerlendiremiyorum maalesef, anca izinden izine 😐
Uçurtma avcısını bende yeni okudum, bana çok ağır geldi, psikolojim zaten “yorgun”
Nerede oturuyorsunuz? Turkiyeye gelince alırsınız uzun vadede zararı olmaz bence

Merhaba kizlar
Uzun zaman oldu yazmayalı
Artık nasıl bir pahaliliksa kenara bir şey koyamiyoruz
Aylık belirledigim miktarın ucundan kıyısından geçemiyorum nasıl uapicaz bu işi bilmiyorum

Eşim kartları yatırdı önümüzdeki ayında belli bir kısmını ödedi
Benim maaşı artık birikim yapicaz kısmetse bakalım
Off her şey deli gibi pahali

Selam nabersiniz ? Sıcaklar fena bastırdı buralarda . Birikim olmayınca yazmıyorsunuz. Bu pahalilikta karnımızı doyurabilmek lüks oldu maalesef. Ama bizim mutfak masrafı azaldı baya 🤣🤣. Çünkü ben zayıfladım 😅🧿.

Selam nabersiniz ? Sıcaklar fena bastırdı buralarda . Birikim olmayınca yazmıyorsunuz. Bu pahalilikta karnımızı doyurabilmek lüks oldu maalesef. Ama bizim mutfak masrafı azaldı baya 🤣🤣. Çünkü ben zayıfladım 😅🧿.
Ben de kilo verirken öyle az şeyler yapıyordum ki birde abur cubur olmayınca hepten azalmıştı. O günleri tekrar görebilmeyi nasip etsin inşallah Allah😄

Evet gerçekten öyle kredi karti borcu geliyor ki ağzımız açık kalıyor cebimizde kalan yok şuanda bakalım Allah güzel günler nasip etsin. Bunlarda 'geççek' !

Ben de kilo verirken öyle az şeyler yapıyordum ki birde abur cubur olmayınca hepten azalmıştı. O günleri tekrar görebilmeyi nasip etsin inşallah Allah😄
Ben yemedigim için yapmak da istemiyorum 😅. Eşim isyanlarda. Çocuklara göre yapıyorum geçiyorum yemekleri 🤣. Inşallah canim sana da nasip olsun en kısa zamanda 🤣.

Evet gerçekten öyle kredi karti borcu geliyor ki ağzımız açık kalıyor cebimizde kalan yok şuanda bakalım Allah güzel günler nasip etsin. Bunlarda 'geççek' !
Ben de kredi kartimi durduramıyorum. Sürekli artıyor. En büyük kalem bebek bezi. Çok pahalı 😱. Okulların kapanmasına az kaldı. Memlekete gideceğim çocuklarla. Biraz gezelim 🤣

Ben de kredi kartimi durduramıyorum. Sürekli artıyor. En büyük kalem bebek bezi. Çok pahalı 😱. Okulların kapanmasına az kaldı. Memlekete gideceğim çocuklarla. Biraz gezelim 🤣
Nerelisin canim? Evet biz çok şükür bez masrafından 1 seneyi aşkındır muafiz😄 evet neredeyse 1 hafta kaldı bitse de kurtulsam

Günaydın herkese 🖐. Bana öğlen oldu nerdeyse minigim 6 yoktu uyandı 😩. Bugün biter mi 😅. Dünden yemek var. Bugün çamaşır işini hallederim , evi süpürürüm. Temiz evi çok seviyorum ama temizlik yapmayı hiç sevmiyorum 😤

Trakyaliyim canim. Büyüğü 2.5 da bırakmıştı bezi. Bakalım ufak ne zaman bırakacak. 😅
Bizimkiler 2 yaşında bıraktı çok şükür
Günaydın herkese 🖐. Bana öğlen oldu nerdeyse minigim 6 yoktu uyandı 😩. Bugün biter mi 😅. Dünden yemek var. Bugün çamaşır işini hallederim , evi süpürürüm. Temiz evi çok seviyorum ama temizlik yapmayı hiç sevmiyorum 😤
Biter biter bak yarısına geldik bile. Ben de sevmiyorum temizlik yapmayı ama motivasyon edici şeyler buluyorum mesela hızlı yapıp bitirmek gibi

X