Allah Aşkina Yardim Edin çok Moralim Bozuk

shaman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2007
42
2
50
Bana ne olur bir yardım edin moralim çok bozuk,psikolojim mahfoldu artık.:çok üzgünüm:Ben 6 ay evvel bel fıtığı ameliyatı oldum şu 1 ay evveline kadar hiç sıkıntım olmadı ufak tefek sızlamaları ağrıdan bile saymıyordum çünki ameliyat öncesi çektiğim acılar tarifi mümkün olamayacak kadar kötüydü artık ayaklarımı hissetmiyordum ameliyat sonrası tüm sıkıntılarıman kurtuldum.Bu pazar belimde bir gariplik vardı akşamına tutulmuştum hemen dr.temasa geçtim korkmamamı tutulma olduğunu söyledi ilaç verdi p.tesi gününden bu yana içtiğim halde çok büyük bir fark olmadı:1no2: artık çok bunaldım herşey beni buluyor çevremide üzüyorum kendimide niye herşey beni buluyor anlamıyorum bir tek benmiyim bu dünyada ya!senağlama ben ne yapayım şimdi kendimi nasıl rahatlatayım pisikoljik olarak ne yapmam lazım ne olur bana yardım edin :çok üzgünüm:

Elbette bitecek, sadece sabretmekten yorulmuşsunuz. Ama lütfen durumunuzu sürekli göz önününde tutup kendinizi daha fazla üzmeyin. Bu süreçte başka aktivitelerle meşgul olun. Bir süre sonra her şey yoluna girecektir.
Sağlıkla kalın,

X